Skocz do zawartości

Pytanie/prośba o pomoc w wycenie garniturów.


maciejj.maciejj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam 4 garnitury, które chciałbym sprzedać, bo nosiłem je tylko po razie i się roztyłem. Kupowałem je jakiś czas temu i nie wiem jak je wycenić. 3 z nich są Suitsupply, wszystkie wełniane. Stąd moje pytanie, czy, gdybym wkleił zdjęcia, pomoglibyście mi w wycenie? Byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, eye_lip napisał:

W regulaminie forum jest dokładnie zamieszczony opis wystawiania ogłoszeń. 

5. Prawo opublikowania ogłoszenia o sprzedaży mają wyłącznie użytkownicy, którzy zarejestrowali się na forum co najmniej 30 dni przed dokonaniem ogłoszenia, na moment dokonywania ogłoszenia napisali na forum co najmniej 20 wpisów merytorycznych (związanych z tematyka forum) oraz uzyskali zgodę jednego z Moderatorów.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lubo69 napisał:

5. Prawo opublikowania ogłoszenia o sprzedaży mają wyłącznie użytkownicy, którzy zarejestrowali się na forum co najmniej 30 dni przed dokonaniem ogłoszenia, na moment dokonywania ogłoszenia napisali na forum co najmniej 20 wpisów merytorycznych (związanych z tematyka forum) oraz uzyskali zgodę jednego z Moderatorów.

Możesz też zamieścić ogłoszenie na allegro i podać cynk na Forum: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mosze napisał:

To jest niezgodne z regulaminem i narusza dobre obyczaje.

Nie wiedziałem i szczerze powiedziawszy nie rozumiem jaki jest tego cel. Można linkować w temacie "okazje na e-bay i allegro" obcych zupełnie anonimowych ludzi, a nie można własnych rzeczy (z zaznaczeniem, że wystawiam, bo np. nie mam pkt reputacji umożliwiającej wystawienie na bazarku)? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc, że dopiero gdy dani użytkownicy napiszą 20 postów, są na Forum conajmniej 30 dni i dostaną zgodę moderatora na zamieszczenie ogłoszenia na bazarku przestają być "randomowi"? To w takim razie wytłumacz zasadność rozwiązania, które zakłada, że osoby, które mogą mieć 0 wypowiedzi na Forum, 0 dni stażu i brak zgody moderatora, ale za to chęć podlinkowania własnych -anonimowych okazji na e-bayu i allegro już "randomowi" nie są?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mosze napisał:

To jest niezgodne z regulaminem i narusza dobre obyczaje.

Natomiast na Allegro jest od dłuższego czasu wysyp ubrań od SS, są to ubrania prawdopodobnie ze starszych kolekcji, ale nowe, z metkami, pełnowartościowe - można użyć cen jako odnośników przy ewentualnej wycenie.

 

1 godzinę temu, pablocito napisał:

Nawet jeżeli rozwiazanie kolegi [mention]Gocławianin [/mention] nie jest wprost sprzeczne z regulaminem, czyli literą to jest sprzeczne z duchem tegoż regulaminu. Koledzy prawnicy zaraz mie rozstrzelają, ale moim zdaniem takie obchodzenie regulaminu jest mało eleganckie.

Nie róbcie sobie jaj, jeśli chodzi o to forum to dawno i nie prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.