Skocz do zawartości

Pan Janusz

Użytkownik
  • Postów

    5 114
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    18

Treść opublikowana przez Pan Janusz

  1. Dzięki za opinie, a w której lokalizacji zamawiałeś? Znalazłeś jakieś inne alternatywy od tego czasu? Zastanawiam się by odwiedzić Van Thorna, ale trochę przewiduje "zamknięcie" na jakieś zmiany, szczególnie w podstawowej i tak nie małej cenie.
  2. Czy ktoś może u nich szył jakiegoś woła roboczego ostatnio? Szukam tańszej (w sumie dużo tańszej patrząc na aktualne ceny) alternatywy dla popularnych w Warszawie krawców/MTM
  3. Januszkiewicz majątku nie bierze
  4. Zwróć też uwagę, że do płaszczów używa się lekko grubszych i mocniejszych podszewek niż do marynarek
  5. Teraz możesz wyznać miłość każdemu użytkownikowi po prostu jednym kliknięciem.
  6. No i jakieś nowe kaszkiety? Albo podkolanówki?
  7. Pan Janusz

    Camiceria Olga Milano

    Szansa jest, ale jak to z prawdopodobieństwem - raz się uda, a raz nie.
  8. Nie wiem co ma ów "naming" do IT, ale tak poza tematem to już wymyślono system ekspercki w toksykologii gdzie system znacząco mniej się mylił niż specjalista-lekarz - ale praca dla ludzi być musi, więc się nie przyjął, har har
  9. Ja w tym celu kupiłem właśnie Picole od e-barona w tym sezonie: http://www.e-baron.pl/picola-mala-sportowa-meska-torba-skorzana-koniak.html No może nie do końca, bo z założenia do stroju bez marynarki, bo te wszystkie rzeczy o których mówisz upycham właśnie w niej
  10. Klin robi się z tego samego materiału, to taki romb robiony bezpośrednio na łączeniu w kroku. Jeżeli zaś jeszcze się nie przetarły - dokleja się na fizelinę w tym miejscu od wewnątrz kawałek podszewki. Próbowałem kiedyś podklejania materiału ze spodni - trochę pomogło, ale przetarcie zbyt było widać, by radośnie siedzieć w rozkroku. Tu masz grafikę jak to się robi (z netu, ale pokazującą optycznie):
  11. Ja to słyszałem, że na zachodzie to biją czarnych białych W elektronice rada jest taka, że kupuj model niżej niż aktualny najlepszy - ogromny uzysk value for money
  12. Wymiana klina w kroku lub jego zrobienie właśnie (zależy od kroju)
  13. Spodnie od nich po oddaniu do pralni się skurczyly. Za to koszule lniane, jeżeli używasz stacji parowej, się rozszerza. Spodnie pewnie też by dało radę, ale kierunek prasowania nie jest przeważnie wzdłuż spodni
  14. Nie jest lakierowana - pewnie jest czymś wstępnie natłuszczona, bo dopiero po czasie aktywnego użytkowania zaczyna bardziej łapać kosmetyki. Moim zdaniem to na plus tych skór, bo nie trzeba ich zbyt często pielęgnować. Ogólnie między innymi za tę skórę bardzo cenię sobie produkty Barona.
  15. Panowie, gdzie można dostać (lub zamówić wedle wzoru) poszetkę / spinki w barwy narodowe / Powstanie Warszawskie?
  16. Nie jest tajemnicą, że nacje inne poza obywatelami Zjednoczonego Królestwa, przeważnie są na bakier z elegancja - statystycznie. Poznałem Niemców, którzy lubowali się w dopasowanych, ale zabudowanych przeważnie, garniturach w paski. Włochów w garniturach w kolorach, których próżno szukać gdzie indziej. Ale w sumie to statystyczny Anglik z dobrej rodziny, czy to chodził w garniturze w korpo, czy sweterku z krawatem, zawsze jakoś miał ten czar elegancji, że wszystko do siebie pasowało. Z takich obserwacji - Polak jak już założy garnitur i wie, że dobrze wygląda - murowany przeprost kręgosłupa No i szczerze mi osobiście najbardziej podobał się właśnie styl dobrze ubranych Niemców. Mistrzowie powersuit'a
  17. Z marynarką wygląda lepiej, plus po praniu trochę się kurczy realnie. Jednak jak dla mnie to są kroje slim - ściągają się w okolicach talii i bioder.
  18. Mankiet koktajlowy jak sama nazwa wskazuje, nie jest używany w najbardziej formalnych okazjach. Plus lubi się na nim rękaw marynarki blokować (zależy od producenta)
  19. Jeżeli ktoś naprawdę tak się przejmuje reakcją kobiet na takie bokserki, tam samo jak było w przypadku "szelek na skarpety", to może rzeczywiście nie powinien ich nigdy nosić.
  20. Rynek jest taki, że programiści sami z siebie nie będą przecież odpowiadać na ogłoszenia, skoro DZIENNIE dostają parę konkretnych propozycji na maila / linkedin / goldenline - jak już to do jakiś swoich upatrzonych, wymarzonych firm, które koledzy polecali i gdzie jest lodówka z darmowym piwem np. Nawet parę razy widziałem jak oburzona rekruterka biła pianę, że jej "odbiory-kandydaci" nie odpowiadają na masówkę ze zmienionym imieniem - to dopiero jest bezczelne
  21. Czyli nadszedł ten dzień, że i na forum zaczęli rekrutować programistów
  22. Rozmiar mniejszy będzie już za wąski w talii. W udach moich zdaniem nie jest za duży, tylko tył Ci spada. Jest za to za duży w barkach - zapytaj krawca o koszt przeróbki, bo tą jedną operacją zarówno poprawisz pachy, barki jak i rękaw trochę do góry pójdzie.
  23. Tutaj wyłogi są lekko za wąskie i jak sam słusznie zauważyłeś - guziki za blisko. Przesuwanie guzików w dwurzędówce wymaga niestety puszczania po boku - w konfekcyjnym modelu może nie być tam zapasów na taką operację - dlatego jak już lepiej brać z za szerokim rozstawem, niż z za małym. W powyższym już masz jednak o wiele zaokrąglone wyłogi, kozerka bardziej zwrócona ku górze - zobacz, że wygląda dzięki temu całość dynamiczniej. Jest to ważny element.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.