-
Postów
317 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez MarcinJarosz
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
MarcinJarosz odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Ja mam co prawda budżetowy len z Mango, ale sytuacja jest taka sama. Tak jakby pranie i prasowanie "rozbijały" lniany materiał. -
Mocarny kawałek Całkiem niedawno jeszcze z zespołem graliśmy cover.
-
No właśnie też przejrzałem. Czekam jeszcze co napiszą ludzie z allekicz. Chociaż jak się przyjrzałem koszuli, to co do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet lepiej niż w OCBD od Osovskiego (w tej było trochę sterczących nitek).
-
-
A już od jutro w Będzinie rusza XV edycja Festiwalu Muzyki Celtyckiej Panowie z John Langan Band w niedzielę pod zamkiem
-
Dzięki za odpowiedź. Chociaż zacząłem mieć wątpliwości, czy to oryginał. Konik ma metce na karczku jakiś taki zdeformowany. Podałem do weryfikacji. Czy to możliwe, żeby w TKju były podróbki? Co do fasonu tych koszul z TKja, to właśnie nie ma informacji jaki jest. Ani metki na karczku, ani na innych metkach. W Czeladzi również wysyp koszul i troche lnianych marynarek w kolorze khaki od PRL. A na wieszakach wyprzedażowych koszule Van Laack i Hackett chyba za 120zl.
-
TKjowa cena. Rozmiary byly 16 i chyba większe oraz 15,5. Fason raczej slim.
-
W Rzeszowie spory wybór białych OCBD od Ralph Lauren. A tak na marginesie, jaka jest w ogóle jakość tych koszul? Nigdy nie miałem nic od PRL. Czy ich OCBD są warte te 200 zł?
-
W moich 3010 jest ten sam problem ze skórą na nosku, mimo niemal idealnego dopasowania buta. Sklep niestety nie chciał przyjąć reklamacji, a zwrócić już nie mogłem bo zauważyłem to po paru założeniach.
-
Czy w sytuacji kiedy wysyłka jest darmowa, to za zwrot towaru trzeba płacić?
-
Mam pytanie odnośnie tej torebki: http://www.e-baron.pl/frata-torebka-damska-skorzana-ciemny-braz.html Co oznacza, że skóra jest "foliowana"? Czy raczej unikać tego typu skóry?
- 80 odpowiedzi
-
Polecam Beskid Żywiecki. Niedaleko przełęczy Przegibek jest baza namiotowa. Ja akurat przechodziłem obok czarnym szlakiem z Soli ale widziałem, że w okolice można samochodem podjechać i zejść kawałek do tej bazy (tak zrobiła jakaś rodzinka z niemowlakiem w koszyku).
-
-
Warto przejść się do salonu, bo tam rozmiar może być (ja tak miałem). Ewentualnie przedzwoń, czy nie sprowadzą z jakiegoś salonu.
-
@jack13th uważam, że jak najbardziej się nada. Ja akurat mam model Benito (100% wełna) i w modelu przez Ciebie przedstawionym wg mnie brustasza jest lepiej skrojona. W benito też jest nakładana, ale ma kształt kielicha. Powoduje to trochę problem przy ułożeniu poszetki. Widziałem model podobny z nowej kolekcji z ciętą brustaszą, teraz za 499 (nie z kolekcji MrV).
-
U Osovskiego druga koszula za "grosz". Ktoś byłby chętny?
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ponawiam pytanie o pralnie w Katowicach/ Dąbrowie/Sosnowcu (w Będzinie raczej kiepsko to wiem). Czy ktoś może polecić jakiś zakład?
-
@Paulo99 do środy masz w Bytomiu -50% na garnitury. Może znajdziesz coś w podobnej cenie.
-
Pytanie do znawców marki Ralph Lauren: czy koszule od tego sprzedawcy to podróbki? http://www.ebay.pl/itm/292034599607?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=591024199016&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Przejrzałem parę poradników, ale tylko mi mętlik narobiły.
-
Ostatnio udało mi się upolować takie spodnie. Tylko teraz się zastanawiam, do czego będą pasować. Jedyne co mi teraz przychodzi to granatowa nieformalna marynarka albo sweter/koszula i czarna kurta skórzana.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
MarcinJarosz odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Miałem na myśli to, że wg tabeli dla rozmiaru M classic będzie na klatkę 99-105 i tak samo dla rozmiaru M extra slim. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
MarcinJarosz odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Chyba jednak będą za krótkie Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu wymiary dla serii casual zarówna dla extra slim, slim i classic są identyczne? Np. dla M jest ten sam rozmiar w klatce. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
MarcinJarosz odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Jak dla mnie długość zadowalająca Dziękuję. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
MarcinJarosz odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Czy da radę znaleźć koszulę OCBD z ładnym kołnierzykiem (żeby nie miał takich krótkich wyłogów) w cenie do 200zł? Możecie polecić jakieś marki? -
Sweter, kamizelka (bezrękawnik), itd. - dyskusje i porady
MarcinJarosz odpowiedział(a) na Szamil temat w Męska elegancja
@JD! gdzieś czytałem (nie pamiętam już w której książce, czy czasopiśmie), że wełniane swetry z golfem w kolorze białym/kremowym były regulaminowym ubraniem pilotów RAF. Na zdjęciach często widać pilotów czy personel w takich właśnie golfach.
