Skocz do zawartości

MarcinJarosz

Użytkownik
  • Postów

    317
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Treść opublikowana przez MarcinJarosz

  1. Ja mam co prawda budżetowy len z Mango, ale sytuacja jest taka sama. Tak jakby pranie i prasowanie "rozbijały" lniany materiał.
  2. Mocarny kawałek Całkiem niedawno jeszcze z zespołem graliśmy cover.
  3. MarcinJarosz

    TK Maxx

    No właśnie też przejrzałem. Czekam jeszcze co napiszą ludzie z allekicz. Chociaż jak się przyjrzałem koszuli, to co do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet lepiej niż w OCBD od Osovskiego (w tej było trochę sterczących nitek).
  4. MarcinJarosz

    TK Maxx

    @Rafix no akurat na tych białych były metki takie:
  5. A już od jutro w Będzinie rusza XV edycja Festiwalu Muzyki Celtyckiej Panowie z John Langan Band w niedzielę pod zamkiem
  6. MarcinJarosz

    TK Maxx

    Dzięki za odpowiedź. Chociaż zacząłem mieć wątpliwości, czy to oryginał. Konik ma metce na karczku jakiś taki zdeformowany. Podałem do weryfikacji. Czy to możliwe, żeby w TKju były podróbki? Co do fasonu tych koszul z TKja, to właśnie nie ma informacji jaki jest. Ani metki na karczku, ani na innych metkach. W Czeladzi również wysyp koszul i troche lnianych marynarek w kolorze khaki od PRL. A na wieszakach wyprzedażowych koszule Van Laack i Hackett chyba za 120zl.
  7. MarcinJarosz

    TK Maxx

    TKjowa cena. Rozmiary byly 16 i chyba większe oraz 15,5. Fason raczej slim.
  8. MarcinJarosz

    TK Maxx

    W Rzeszowie spory wybór białych OCBD od Ralph Lauren. A tak na marginesie, jaka jest w ogóle jakość tych koszul? Nigdy nie miałem nic od PRL. Czy ich OCBD są warte te 200 zł?
  9. W moich 3010 jest ten sam problem ze skórą na nosku, mimo niemal idealnego dopasowania buta. Sklep niestety nie chciał przyjąć reklamacji, a zwrócić już nie mogłem bo zauważyłem to po paru założeniach.
  10. MarcinJarosz

    Yoox

    Czy w sytuacji kiedy wysyłka jest darmowa, to za zwrot towaru trzeba płacić?
  11. Mam pytanie odnośnie tej torebki: http://www.e-baron.pl/frata-torebka-damska-skorzana-ciemny-braz.html Co oznacza, że skóra jest "foliowana"? Czy raczej unikać tego typu skóry?
  12. Polecam Beskid Żywiecki. Niedaleko przełęczy Przegibek jest baza namiotowa. Ja akurat przechodziłem obok czarnym szlakiem z Soli ale widziałem, że w okolice można samochodem podjechać i zejść kawałek do tej bazy (tak zrobiła jakaś rodzinka z niemowlakiem w koszyku).
  13. Dawno mnie tu nie było:
  14. Warto przejść się do salonu, bo tam rozmiar może być (ja tak miałem). Ewentualnie przedzwoń, czy nie sprowadzą z jakiegoś salonu.
  15. @jack13th uważam, że jak najbardziej się nada. Ja akurat mam model Benito (100% wełna) i w modelu przez Ciebie przedstawionym wg mnie brustasza jest lepiej skrojona. W benito też jest nakładana, ale ma kształt kielicha. Powoduje to trochę problem przy ułożeniu poszetki. Widziałem model podobny z nowej kolekcji z ciętą brustaszą, teraz za 499 (nie z kolekcji MrV).
  16. U Osovskiego druga koszula za "grosz". Ktoś byłby chętny?
  17. Ponawiam pytanie o pralnie w Katowicach/ Dąbrowie/Sosnowcu (w Będzinie raczej kiepsko to wiem). Czy ktoś może polecić jakiś zakład?
  18. @Paulo99 do środy masz w Bytomiu -50% na garnitury. Może znajdziesz coś w podobnej cenie.
  19. Pytanie do znawców marki Ralph Lauren: czy koszule od tego sprzedawcy to podróbki? http://www.ebay.pl/itm/292034599607?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=591024199016&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Przejrzałem parę poradników, ale tylko mi mętlik narobiły.
  20. Ostatnio udało mi się upolować takie spodnie. Tylko teraz się zastanawiam, do czego będą pasować. Jedyne co mi teraz przychodzi to granatowa nieformalna marynarka albo sweter/koszula i czarna kurta skórzana.
  21. Miałem na myśli to, że wg tabeli dla rozmiaru M classic będzie na klatkę 99-105 i tak samo dla rozmiaru M extra slim.
  22. Chyba jednak będą za krótkie Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu wymiary dla serii casual zarówna dla extra slim, slim i classic są identyczne? Np. dla M jest ten sam rozmiar w klatce.
  23. Jak dla mnie długość zadowalająca Dziękuję.
  24. Czy da radę znaleźć koszulę OCBD z ładnym kołnierzykiem (żeby nie miał takich krótkich wyłogów) w cenie do 200zł? Możecie polecić jakieś marki?
  25. @JD! gdzieś czytałem (nie pamiętam już w której książce, czy czasopiśmie), że wełniane swetry z golfem w kolorze białym/kremowym były regulaminowym ubraniem pilotów RAF. Na zdjęciach często widać pilotów czy personel w takich właśnie golfach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.