-
Postów
190 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez The Kozlow
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 8
-
@Jan - Teraz chyba nawet nie trzeba mieć konta na PP, żeby móc komuś zapłacić @Gracjan - upewnij się tylko w swoim baku, czy dzięki swojej karcie płatniczej możesz dokonywać płatności przez internet.
-
Nie chciałbym zaśmiecać działu tematem który nawet nie jest w realizacji... Proszę moda o usunięcie moich postów dotyczących marynarki ewentualnie przeniesienie ich do tematu Pierwszy zakup BESPOKE - prosimy o porady.
-
Dokładnie, marynarka ma być stricte na lato, więc zrobimy na samym canvasie:-) Zastanawiam się jedynie nad materiałem, znalazłem w dobrej cenie gabardyne wełnianą z domieszką jedwabiu Nie będzie za ciężka na lato?
-
Gracjan nie obraź się, ale oddawanie tego garnituru to taka rzęźba w g..... Nie twierdzę, że garnitur jest zły, po prostu dysproporcje rozmiarów są na tyle rażące, że moim zdaniem nie warto inwestować w ten temat. Na moję oko masz rozm 44? Jeżeli będziesz chciał, napisz do mnie na początku czerwca, wtedy porozmawiamy i postaram Ci się pomóc.
-
No ale z Trójmiasta znowu nie jest tak daleko:-) Godzina lotu i już jesteś...
-
Ok wybacz nie przeczytałm twoich poprzednich wpisów. Powiedz mi czy twój lniany garnitur jest na Ciebie "idealny"?
-
Garnitur musi być koniecznie na czerwiec? Może warto poczekać do przełomu lipca i sierpnia zrobić wycieczkę do Olsztyna. Jeżeli masz w pobliżu jakieś centrum outletowe tym lepiej.
-
No to może znajdzie się jakiś doświadczony kolega z Olsztyna który pomoże w "pobraniu miary" i wyborze garnituru na ebay?! Przeszukaj SH, w zeszłym roku kupiłem dwa garnitury za 150zł. Jeden oscara jacobsona drugi m&s. Dobra pralnia kilka poprawek i kosztowało mnie to ~400zł
-
Dziękuję za adresy i pomoc:-) EDIT: Mam jeszcze jedno pytanie, decydując się na marynarkę opisaną wcześniej - rozumim, że najlepiej było by to zrobić na canvasie? Canvas wtedy idze na klapy, kołnierz i front?
-
Jest jeszcze jedno rozwiązanie, ale nie wiem czy nadal jest to możliwe. Korzystałem kiedyś z firmy zdaje się Parcel2Go. Sprzedawca z ebay nie chciał wysłać paczki do PL, więc wysłali na adres firmy kurierskiej w uk a oni potem do pl. Koszt był w zasadzie nie wiele większy - nie wiem jednak czy to nadal możliwe?! Warto sprawdzić IMO
-
Ja bym nie odpuszczał i nawet dla zasady trochę się poużerał. Niestety producenci wykorzystują naszą niechęć do walki o swoje. Chociaż moim zdaniem, sami też jesteśmy sobie winni w pewien sposób.
-
Bawełnę odrzucam z kilku powodów, po pierwsze szybko się gniecie, po drugie w zasadzie nie ma bawełny w Warszawie, poza tym nie do końca uważam, że jest to najlepsza tkanina na lato (a takiej marynarki potrzebuję), zdecydowanie wolę wełnę o otwartym splocie lub mieszankę wełny z lnem. Jeżeli chodzi o brak podszewki - mam świadomość, że taka konsturkcja ma swoje wymagania. Będziemy myśleć i kombinować.
-
Źle zadane pytanie. Nie w jakim celu lecz z jakiego powodu - w moim przypadku to nie skąpstwo, lecz ograniczenie budżetowe. I muszę trochę doprecyzować ponieważ, zależy mi na dzień dzisiejszy na granatowym blazerze z nakładanymi kieszeniami, szytym na miękko bez podszewki.
-
Zestaw bardzo fajny, szczególnie w oko wpadła mi marynarka (super kieszenie)... Zastanawiam się jedynie czy nie dałbyś się namówić na "nieco" krótsze spodnie i rękawy i zdecydowanie bardziej dopasowany krój?
-
Panowie czy jest możliwe znalezienie w Warszawie lub łodzi (lub innym mieście do 150km w promieniu od WWA) krawca budżetowego? Taki odpowiednik Duranca wśród szewców?
-
No ale garnitur RTW nigdy się w 99% przypadków układać prawidłowo nie będzie:-) Trzeba być tego świadomym i zaplanować sobie ekstra 200-400zł na poprawki IMO.
-
[WARSZAWA], Szewc Ryszard Duranc - Aleje Jerozolimskie
The Kozlow odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Przewodnik miejski
Panowie, dziś odwiedziłem Pana Duranca i mam bardzo dobre odczucia względem człowieka:-) Nie mniej jednak po wizycie u niego naszła mnie Pewna myśl - Double Monk Ma ktoś doświadczenia w tym obszarze? Dodam tylko, że chciałbym z nakładanym ażurowanym noskiem i ażurem na listwie która przysłania przyszwe + nakładana piętka z ażurem. Jak bardzo jest to zły pomysł? Czy wręcz przeciwnie? -
Potwierdzam, kupiłem 44 a 44,5 byłyby idealne
-
Może z Clifford James wyślą? Pytałeś?
-
A jak komfort? Pięty nie bolą?
-
Wielkość płata cordovanu na trzewiki - Januszkiewicz
The Kozlow odpowiedział(a) na eye_lip temat w Buty
Jak wygląda cenowo Horoween (ze wszystkimi opłatami)? Porównywałeś np z Comipel-em? -
Uwaga uwaga... jeszcze raz uwaga!!! Cordovan za... ...104eur - Niestety to tylko żart i w dodatku kiepski:( A tak na poważnie firma z Indonezji, inne pozycje są moim zdaniem warte uwagi (niestety mały wybór). Pozostaje jednak, możliwość (lub nie) ewentualnego zakupu oraz dodatkowych opłat. Link do strony http://www.santalum-indonesia.com/produ ... gory/shoes Link prezentujący sposób wykonania butów.
-
Gravati Jeleń
-
No nie jest (to było to co na szybko znalazłem) Dziękuje za link
-
Oczywiście to było moje subiektywne odczucie. Również, nie przepadam, za topornymi butami i przesadnie krótkimi kopytami (jak niektóre wyroby P.Duranca), ale z drugiej strony nie lubię zbędnie wydłużanych i mocno zwężanych ku noskowi kopyt (z pewnymi wyjątkami), pewnie wynika to z faktu, że mam dość dużą stopę i dodatkowe cm powodują, że trochę dziwacznie to wygląda na mojej stopie. Określiłbym to (w moim przypadku) "efektem Pudziana" Dla sprostowania - nie jestem, aż tak postawny jak Mariusz:-)
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 8
