-
Postów
2 697 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez proceleusmatyk
-
Zaiste
-
A myślisz, że skąd ten ostatni panamowy boom na forum? Mój to borsalino, choć ze zdjęć ciężko zobaczyć różnicę między fedorą. Na żywo różnice widać, ale drobne. http://www.panamahatmall.com/panama_hat ... s_id=11557 PS Ceny wzrosły od czerwca o 10%. Albo podwyższają ceny w sezonie letnim, albo generalnie zaczęli się cenić.
-
Ja osiągam takie same efekty niezależnie od temperatury wody, więc biorę pierwszą lepszą, jaka jest pod ręką.
-
Melonik, cylinder, beret - dyskusje i porady
proceleusmatyk odpowiedział(a) na wojvv temat w Męska elegancja
Byleby nie wyjść na ciekawostkę typu przebierańcy na wybiegu. Mam nadzieję, że Stowarzyszenie udowodni swoją działalnością, że nie chodzi nam tylko o ciuszki. -
Ha, że też w tym kisielu dopatrzyłeś się wygody! Masz oko Zdjęcie robiłem ziemniakiem (laptopem). Jest jak piżama. 98% bawełna 2% elastan. Żadnego wypełnienia, podszewka tylko w rękawach. Massimo Dutti. Poniżej bebechy i reszta zestawu: Koszula nabyta gdzieś kiedyś, nic ciekawego, ale kołnierzem - przyznam - się broni.
-
[WARSZAWA], Sklepy z Materiałami
proceleusmatyk odpowiedział(a) na macaroni temat w Przewodnik miejski
Immune, dzięki za adres - faktycznie mają tam więcej kolorów dostępnych w małych metrażach, tyle tylko że te ciekawsze kolory są grubsze, a panie tam sprzedające raczej polecają cieńsze. Brałeś te grubsze? Miał ktoś do czynienia z grubszymi lnami koszulowymi? A, panie w Galerii Lnu też szyją! Ceny mocno konkurencyjne (razem z materiałem 200 - za igłę liczą 150, więc wtedy zakup materiału po cenie hurtowej), najlepiej przynieść koszulę na wymiar. Skuszę się pewnie niebawem i dam znać. Tylko napiszcie, co z tymi grubszymi lnami, czy da się w nich chodzić i czy zapewniają przewiewność, bo uśmiechał się do mnie z półki taki przyjemny gruby burak -
W duchu panamowego szaleństwa
-
15 minut rozgrzewki (w tym automasaż stóp) i wtedy trudniej o kontuzje Rano czy późno - zmienne osobniczo. Zależy kiedy Ci wygodniej, ja biegam tak, jak czas pozwala. Dziś już zrobiłem z rańca 11,5 km w OWB2 (5min/km). Jakoś nikt się nie garnie do wspólnych biegów - może zmobilizuje Was Praska Dycha w Parku Skaryszewskim za półtora tygodnia? http://www.praskadycha.pl/ Organizuje ją http://mariuszgizynski.pl spryciarz, co wykręca 2:11 w maratonie. Ja będę w Praskiej Dysze atakował życiówkę na 10 km
-
Ta marynarka jest chyba kremowa, a przynajmniej nie tak biała jak koszula.
-
Miszczu jest na urlopie do 15 sierpnia, chyba że coś się zmieniło (news z końca czerwca).
-
Pewnie właśnie po to
-
1. Wybierz się do sklepu dla biegaczy. Obsługa sklepu (np. sklepbiegacza.pl), jeśli jest profesjonalna, dobrze doradzi, jeśli wyjaśnisz, jakim jesteś biegaczem. 2. Na początek będziesz potrzebował butów do trzepania kilometrów, więc z w miarę dużą amortyzacją (im jesteś cięższy, tym większą zaleca się amortyzację). Ja jestem względnie lekki, więc nawet treningówki na bezdroża mam ze średnią amo. Jeśli będziesz głównie biegał po bieżni, asfalcie, chodniku, parkowych alejkach, sprawdź http://bieganie.pl/?cat=20&id=2782&show=1 Jeśli po lesie - poszukaj testów butów do crossu. 3. Rozmiar bierz zdecydowanie większy niż do skórzanych półbutów. Mój rozmiar to 39 1/3, a biegam w 42 1/2. 4. W sklepie popróbuj kilku butów, w każdych spędź 10 min. Jeśli w sklepie jest bieżnia, skorzystaj z niej. 5. Marka nie gra roli. W profesjonalnych sklepach nie sprzedają chłamu. Wiemy jednak, że przezorny zawsze ubezpieczony, więc możesz sprawdzić recenzje konkretnych modeli: http://bieganie.pl/?cat=20 Znane są Asics, Nike, Adidas, Reebok etc., ale niedawno (rok temu) na europejski rynek weszła popularna i ceniona od lat za Oceanem marka Saucony, która stara się i u nas wyznaczać trendy, więc warto pytać, a wybór jest ogromny. 5. Weź najwygodniejsze Każda stopa jest inna. Jeśli chcesz bawić się na poważnie, polecam mały risercz: a.) http://www.asics.pl/running/knowledge/r ... -pronacji/ b.) http://bieganie.pl/?cat=141&id=2025&show=1 Na koniec spostrzeżenie - patrząc na styl biegania pań podczas olimpijskiego maratonu w Londynie w minioną niedzielę - szczególnie pod koniec - nieważne, jaką techniką biegasz - choćby najbardziej koślawą - ważne, że do celu i bez kontuzji PS Są też cwaniaki, co biegają boso! PPS Odradzam modne ostatnio buty z podeszwą wygiętą w łuk - łatwo w niej o kontuzje. Podeszwa powinna być stabilna, aby zapewnić maksymalną ochronę kost
-
Jeszcze jedno - należy oddzielić czasy i tempa treningowe od tych osiąganych na zawodach! Nawet wśród zawodowców powszechnie uznaje się, że 80% kilometrażu rocznego biegania to bieg w zakresie OWB1 (ogólna wytrzymałość biegowa, tzw. tempo konwersacyjne, czyli biegnij tak, żebyś mógł spokojnie rozmawiać podczas biegu bez zadyszki). Moje aktualne tempo półmaratonu w sezonie wiosennym/jesiennym to 4:40/km, ale dziś musiałem biec w południe i żeby utrzymać się w OWB1, tempo miałem 5:40/km (9 km w 50 min). EDIT: Inna sprawa, że u zawodowców OWB1 to nierzadko 15km/h
-
Uważam, że najlepiej będzie założyć trening 30 min (10 min trucht, 10 min spokojny bieg, 10 min trucht), przed tem ostrożny warmup, a po tem ostrożny cooldown Właściwy trening wykonać w nieforsującym tempie tak, aby móc powtarzać go 3 razy w tygodniu. Ważniejsze jest, żeby biec przez te 30 min nieprzerwanie (czyli angażować organizm przez cały czas), niż przebiec konkretny dystans w konkretnym czasie. PS Można powiedzieć, że biegałeś z zającem
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
proceleusmatyk odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Niestety nie wiem, nie mam od nich koszul. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
proceleusmatyk odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Budżetowa. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
proceleusmatyk odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Budżetowa. -
Wyluzowany Myśliciel Rodina w panamie
-
Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy
proceleusmatyk odpowiedział(a) na Brzydalllo temat w Sala klubowa
Fajne ma chomąto -
Niespodziewanka. Dziś w dworcowej księgarni:
-
1. Na początku nie patrz na czas, który osiągasz, ani na dystans, który przebiegasz. Spójrz tutaj: a.) http://bieganie.pl/?cat=19 b.) http://bieganie.pl/?show=1&cat=15&id=3684 Proponuję również przeczytać inne artykuły z działu "Trening". 2. Co do pulsometru: http://bieganie.pl/?cat=22&id=865&show=1 Ja mam Polara i jestem zadowolony. Inne artykuły o pulsometrach: http://bieganie.pl/?cat=22 3. Absolutnie brać udział! To naprawdę pozytywnie nastraja, motywuje do wysiłku i daje radochę z udziału w wielkim wydarzeniu. Poza tym w takich biegach startują ludzie, którzy ledwo biegną, a wręcz idą albo cierpią na różne niepełnosprawności, więc na pewno na mecie nie będziesz ostatni.
-
Ktoś ogarnie metaforę? http://i1.ryjbuk.pl/9b3675026c25d2f02c9d43a2a35d96dc37fad93e/rece-opadaja-gif
-
T-shirt?
-
Podejrzewam, że z podobnych surowców zrobione są meble z Jysk oraz parówki cielęce.
-
Sorry, ale w kwestiach oflaktorycznych jest to wysoce wskazane - powąchaj kiedyś dżinsy noszone miesiąc. Sprowadzę temat na mocno przyziemne rejestry - często-gęsto siadam w autobusie/tramwaju na miejscu po panu żulu i - nie poradzisz - trza wyprać.
