Skocz do zawartości

proceleusmatyk

Użytkownik
  • Postów

    2 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez proceleusmatyk

  1. Na okularach się nie znam, ale wiem, że pośpiech jest złym doradcą. Może poczekaj z kupnem i rozeznaj się w temacie?
  2. Ok, przyjmuję takie argumenty Brzydalu, pokaż się kiedyś w CMDNS w tych białych garniakach
  3. Na moje oko są półukośne albo ukośne inaczej, czyli krzywe
  4. Bez przesady - tylko 4.010.000 zdjęć. https://www.google.pl/search?client=ope ... tQbQndj_Bg
  5. Nie uważacie, że te kieszenie są jakby krzywe?
  6. Ten golf jest granatowy i wygląda świetnie. W moich oczach to idealny strój na wietrzną pogodę nad wodą. Że niepraktycznie? Biała marynarka w ogóle jest niepraktyczna. Podobnie jak białe buty, a jednak są tacy, którzy je noszą. Wszystkie powyższe części ubioru noszę i nie mam z nimi jednostronnych skojarzeń. Z białą marynarką jest ciężko, gdyż po prostu jest rzadziej stosowana od fedory, tweedu czy bosmanki, a do tego kolor jest specyficzny; stąd też łatwiej o wpadanie w klisze i trudniej o nową jakość. Jeśli znajdziesz zdjęcie kombinacji, która obali stereotypy, będę wdzięczny.
  7. Loding. Akurat ten kołnierzyk już mi się nie podoba, ale nie przewidziałem tego rok temu, gdy ją kupowałem. Dziś bym już jej nie kupił, ale nie nosi się najgorzej, jeśli nie jest zbyt gorąco.
  8. Spróbuj z granatowym krawatem powinno być lepiej moim zdaniem. Wychodzi: A z czerwonym:
  9. Jestem zadowolony z Loreal Tecni Art A-Head Web.
  10. Poniżej lepsze i gorsze przykłady wykorzystania białej marynarki, znalezione przeze mnie. http://www.forum.bespoke.pl/download/file.php?id=3397 Mnie najbardziej podoba się wersja z golfem na łódkę Jak widzicie białą marynarkę w mieście? Może da się ją nosić latem? Szukałem, do czego ją dobrać w swojej szafie, ale albo wychodził mi lekarz, albo Miami Vice, albo coś takiego: A to już lekka przesada Co myślicie?
  11. Jazz w Kongresowej to jak rock w Hard Rock Cafe. W obu przypadkach wolę atmosferę pubu i piwa bez zadęcia, gdzie po koncercie można porozmawiać z muzykami. Kiedyś byłem na koncercie kwintetu Eryka Kulma, na którym publiczność przewyższała liczebnością zespół jedynie dwukrotnie - to dopiero zły marketing
  12. Nowak - może chciał się wtopić w tłum i mieć trochę spokoju? Jan Paweł II - piękna dwurzędówka bespoke z zamkniętymi klapami, ale minus za długość rękawów, collar gap i brak nakrycia głowy!
  13. Mogę oddać trampki za kostkę z czachami. założone raz . Do spodni od Kruszewskiego?
  14. Jakiś pomysł na koszulę i krawat do białej lnianej marynarki? Czy w ogóle w mieście ujdzie? Zdjęcia mile widziane
  15. 64 zew i 44 wew, czyli u mnie jak zwykle do ucięcia. Można się przyczepić do niskiej pachy.
  16. Lipton to ósmy przemiał wiórków i ścinków po prawdziwej herbacie Polecam herbaciarnie, w których można kupić herbatę (i świeżo mieloną kawę też) na wagę. Tam doradzą i prawdę powiedzą. Np. Ganders na Francuskej w Warszawie, ale jest wiele innych - miła i kompetentna obsługa jest na Niepodległości http://www.herbata.com.pl/JAK-DO-NAS-TR ... pol-2.html U mnie królują herbaty zielone oraz oolongi, szczególnie milk oolong http://eherbata.pl/produkt/opis/126 którą zaparzam nawet do 7. razy. Lubię również zastępować kawę yerbą, ostatnio smakową yerbą IQ http://eherbata.pl/produkt/opis/60
  17. David - spot on, my dear! Zadziwiająco dobrze leży, trochę krótka, ale tyłek przykrywa Wzór spasowany nie najgorzej, skład mi się podoba, materiał przewiewny (jak na moje standardy), podszewki prawie nie ma, choć ten acetat w rękawach ciężko przepuszcza powietrze. Z dostępnych w Polsce RTW 46 Zary to jedyne, w czym mogę się pokazać, więc tym większa moja radość z tej marynarki Skarpety są bordowe, siedziałem na gazecie
  18. Fuksję zostaw na inną okazję. Biała lniana poszetka będzie idealna.
  19. 7.30am w oczekiwaniu na spóźnialskich
  20. Przyjemny z wyglądu przypomina len.
  21. Spotyka się też takie w firmach przed drzwiami do biura - dzięki temu ustrojstwu, gdy pada, wykładzina w biurze jest czysta (zakładając że pracownicy sumiennie czyszczą buty przed wejściem).
  22. Przecież to są sportowe buty.
  23. Design nieco odbiegający od klasyki, słabe taliowanie w najmniejszym rozmiarze, wg sprzedawcy bawełna egipska, z moich doświadczeń materiał gładki, wręcz śliski; trwały, ale ciężko przepuszcza powietrze i tworzy szczelną zbroję, co latem powoduje pocenie. Dobrze się prasuje. Nie opłaca się.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.