Skocz do zawartości

Łukasz_

Użytkownik
  • Postów

    446
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz_

  1. Łukasz_

    Męska fryzura

    Czeszę się z przedziałkiem z lewej strony (czasami z prawej - zależny od humoru). Jest to klasyczna męska fryzura. Żadnych żelów, kogutów, kolców, wycinanek - w ten sposób można łatwo odróżnić mężczyzn do chłopców.
  2. To wyżej to nawet plebańsko-plebejskie
  3. U mnie Van Dyke.
  4. Sailor Ripley: Ta kurtka jest symbolem mojej niezależności i wiary w wolność jednostki.
  5. Wyjaśnij mi na czym miałyby polegać te podobieństwa?
  6. Prosimy o fotki ze stylizacji.
  7. Głos wołającego na pustyni! Sam tego również nie pojmuję. Może litościwy admin wykona coup de grace na tym temacie?
  8. Fuck Close = pierwszy seks...
  9. Piekło i szatani! Zwycięstwo! Gratuluję!
  10. Łukasz_

    Gry i rozrywki

    Kiedyś squash, pozostało bieganie i rower.
  11. Bogowie! Czy my jesteśmy gorącą linią zakupową? Trochę szacunku dla nas!
  12. Łukasz_

    Buty, trochę taniej

    Nie zgodzę się z kolegą Fingorem w jednym punkcie: kupiłem zimowe buty Kazara za niecałe 270zł: http://www.we-dwoje.pl/brazowe;polbuty; ... o,580.html Skóra znacznie lepsza niż w butach Ryłko, dobra gumowa podeszwa (jednak odradzam skórzaną na polską zimę). Myślę, że spokojnie można polować na wyprzedażach i na pewno coś się trafi. Dodam jeszcze, że do tej pory z polskich marek najczęściej nosiłem buty Ryłko. Jedną parę (na gumie) mam już prawie 3 lata i nic się z nią nie dzieje. Klasyczne czarne to obecnie wydatek ok. 300zł, ale skóra jakaś taka dziwna i wydaje mi się, że to z 50zł za dużo. Nie polecam Gino Rossi, ponieważ stosują bardzo miękkie skóry (przynajmniej w moich butach), które szybko się niszczą, a ponadto trudno trafić u nich coś eleganckiego. Venezii nie nosiłem, dotarły do mnie opinie, że słaba jakość, ale nie mogę tego potwierdzić.
  13. Ten konkretny:)
  14. Przejrzyj cały temat kolego i ten też: viewtopic.php?f=1&t=94&start=400. Nikt za ciebie nie będzie przeglądał stron internetowych, ani przekopywał forum. Podaj swoje propozycje, a my powiemy co o tym sądzimy.
  15. Słaba jakość zdjęcia. Jak napisał kolega Krakus - na pewno trzeba skrócić spodnie , a jeśli chodzi o marynarkę, to również jej rękawy. Co do jej taliowania, to z tego zdjęcia się nie wypowiem (jeszcze ta ręka w kieszeni wszystko zaburza).
  16. Łukasz_

    Temat ostry jak Brzytwa

    Mnie również. Sam zaczynałem taką się golić. Jeśli dobrze kojarzę, to mój ojciec gdzieś powinien taką mieć. Jeśli ją znajdę, to kupię żyletki i spróbuję się nią ogolić.
  17. Noszę brodę od czasów studiów, w tym okresie tylko raz ją zgoliłem i moja przyszła żona stwierdziła, że wyglądam jakoś dziecięco. Natomiast jestem zdecydowanym przeciwnikiem wąsów. Mało komu pasują, a jeszcze mniejsza liczba facetów ma je przycięte i zadbane, nie wspominając o tym, że są zwykle nierówne (niesymetryczne).
  18. Tym razem jestem na nie, a to przez ten okropny cardigan
  19. Mężczyzna bez wąsów jest jak kot bez ogona (arabskie powiedzenie).
  20. Łukasz_

    Mokasyny

    Hilfiger nie jest warty takiej ceny. Tym bardziej, że to model z gumową podeszwą - wiem, że driving shoes mają tylko gumowe podeszwy, ale pomimo tego za sporo za dużo. Chyba, że lubisz reklamować producenta (widoczne logo).
  21. Po przeczytaniu powyższych wywodów, stwierdzam ze 110% pewnością, że część nowoczesnych podrywaczy i obiektów ich zalotów (przepraszam za takie stare słowo) znajdziemy tutaj: http://www.wiocha.pl/wiocha_na_nk oraz http://www.wiocha.pl/wiocha_na_facebook UWAGA! Po obejrzeniu tej strony nigdy nie będziecie tacy jak wcześniej. You have been warned!
  22. Łukasz_

    Buty, trochę taniej

    Proszę bardzo. Długość mojej stopy (prawej) to 293mm, długość wkładki w najdłuższym miejscu to 300-301mm (palec wsunę na upartego). W lewym bucie mam nieco więcej luzu (wsunę palec), nie wiem czy to wina buta, czy stopy.
  23. Łukasz_

    Nowe nabytki

    Nie cytuj całego posta w odpowiedzi kolego. Szczególnie takiego zawierającego fotki.
  24. Za jesień średniowiecza uważam hasła, że "dziewucha musi sobie zasłużyć na kwiaty". Co do życzenia mi szczęścia, to dziękuję - na razie nie potrzebuję - żona ma się dobrze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.