Skocz do zawartości

Czasopisma zagraniczne - prenumerata


mr.vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Sprobuj najprostszego rozwiazania i poszukaj prenumeraty na ich stronach. Esky (uk) do Polski mozna kupic w ten sposob za piecdziesiat pare funtow rocznie. Mysle, ze taniej sie nie da.

Ceny prenumeraty Ruchu/Kolportera z grubsza odpowiadaja polskiej cenie kioskowej x 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek

Jakbyś nie zamówił prenumeraty Poczta Polska albo gubi/ukradnie przesyłkę albo dostarczy pismo w stanie "psu z gardła wywleczone". Takie są moje doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając prenumeraty na stronie GQ znalazłem coś takiego, wygląda na ciekawą ofertę:

https://www.magazinestoresubscriptions. ... SITEFOOTER

O ile mieszkasz w USA, to rzeczywiscie bardzo ciekawe.

No właśnie, wysyłka tylko na terenie USA, a sama oferta nie do przebicia. Za numer wychodzi jakieś 1,5 $, czyli 5-6 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może naiwne pytanie, ale pytałem w empiku?

Czy znacie jakieś sprawdzone adresy, gdzie można zamówić w rozsądnej cenie papierową prenumeratę takich czasopism jak GQ, Esquire, Details, Vogue Hommes, L'Uomo Vogue itp?

Polscy pośrednicy (Ruch, Kolporter) życzą sobie po 400-500 zł za roczną prenumeratę :)

Niestety - bardzo naiwne :evil: ...widziałeś ile ww tytuły kosztują w Empiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może naiwne pytanie, ale pytałem w empiku?

40-50 zł na numer, czyli średnio 540 zł za rok :)

To już wolę Allegro, gdzie za 10-15 zł można kupić starsze numery.

Oby w starszych numerach kozerki nie były na wysokości pachy :)

:lol: Michał tak oszczędzi że kupi numery z 91' i poza niskimi kozerkami będzie oglądał ramiona jak u amerykańskich futbolistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.

Prenumeruję Vogue Hommes International. Zamówienie złożyłem bezpośrednio na stronie Vogue: http://abonnement.voguehommes.com/fr/

Zero problemów, czasopismo otrzymuję w j. angielskim (taki wybrałem).

Zastanawiałem się nad prenumeratą GQ, ale o ile koszt samej prenumeraty jest do przyjęcia, o tyle w połączeniu z kosztem wysyłki do Polski to już za dużo. Być może skuszę się na edycję elektroniczną.

Większość wymienionych czasopism jest dostępna w sieci w formie skanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W temacie problemów: jak napisałem wyżej - VH zaprenumerowałem w j. angielskim, tymczasem nowy numer otrzymałem w j. francuskim. Skontaktowałem się z obsługą klienta z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji, biorąc pod uwagę, że mogłem nieopatrznie wybrać edycję francuską. Okazało się, że problem jednak powstał po drugiej stronie. Wysłano mi nowy egzemplarz, tym razem w j. angielskim (wczoraj dotarł), a na zapytanie gdzie mam odesłać "francuski" numer, otrzymałem odpowiedź, że oczywiście mam go nie odsyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie,

żeby nie tworzyć kolejnego tematu to spytam się w tym miejscu. Jakie czasopisma i magazyny czytacie? Szukam prasy z której można by było coś do przeczytania na temat nie tylko mody, ale i dobre felietony, reportaże czy róznego rodzaju porady. Chodzi mi o coś w stylu GQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

żeby nie tworzyć kolejnego tematu to spytam się w tym miejscu. Jakie czasopisma i magazyny czytacie? Szukam prasy z której można by było coś do przeczytania na temat nie tylko mody, ale i dobre felietony, reportaże czy róznego rodzaju porady. Chodzi mi o coś w stylu GQ.

Ciężki temat z tego co wiem jest kupiona na Polskę licencja GQ . Ale kiedy wyjdzie pierwszy numer nie wiadomo . Kiedyś trochę mody męskiej było w Fashion magazyn ,ale teraz nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

żeby nie tworzyć kolejnego tematu to spytam się w tym miejscu. Jakie czasopisma i magazyny czytacie? Szukam prasy z której można by było coś do przeczytania na temat nie tylko mody, ale i dobre felietony, reportaże czy róznego rodzaju porady. Chodzi mi o coś w stylu GQ.

Prenumerowałem GQ, i Esquire'a. Odkąd mam tableta, przestawiłem się na edycje elektroniczne.

Esquire oceniam wyżej niż GQ. Więcej czytania, mniej oglądania :-).

Można również kupować oba magazyny w Empiku. Ceny pdstraszające. Inmedio ma nieco taniej. W cenie zbliżonej do Inmedio oba czasopisma dostępne są w salonikach prasowych na europejskich lotniskach.

Polecam również Vanity Fair (chyba już ktoś wspominał na tym Forum).

Jesli masz zacięcie w kierunku gadżetów, technologi IT, i internetu zainteresuj się WIRED (również dostępny na tablet). Świetne artykuły, felietony, jednak nic o modzie :-)

No i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.