Skocz do zawartości

Damska wersja Bespoke.pl


Kamola

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, moja żona nie może znaleźć nic ciekawego na temat eleganckiej mody damskiej.

Może ktoś zna jakiś damski odpowiednik naszego forum,albo jakieś ciekawe blogi a la Szarmant.pl czy Macaroni Tomato?

Nie ma znaczenia czy polskie czy po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamola - adresu www dla forum o damskiej modzie niestety nie znam, ale...

... Blogów z zakresu mody damskiej jest milion!!!!. Ostatnio zmuszony byłem przećwiczyć temat ponieważ przegrałem zakład z moją małżonką którego stawką było 1) ufundowanie uszycia nowego stroju u mojego krawca oraz 2) podsunięcie pomysłu (czytaj -> zdjęcia) na to, jakby ten strój miałby wyglądać. Punkt nr 2 okazał się znacznie bardziej forsowny... Przejrzałem cały internet już chyba 3 razy, a ONA wciąż mówi:

- no nie wiem...

- zastanowię się...

- poszukaj jeszcze...

Myślę że ten temat jest nie do ogarnięcia. Na damskie blogi nie jestem w stanie już patrzeć!!! Dostałem już jakiejś fobii, związanej z przesytem tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusem w/w blogów jest brak zdjęć przedstawiających ubiory autorek tekstów. W przeciwieństwie do blogów Panów z forum tam są głównie przedstawiane ilustracje oraz relacje z pokazów mody.

Pewnie są nieśmiałe :D

Dzięki wszystkim za linki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę off-topic, ale o co chodzi z tym całym goldenline? Zaproszenia, grupy zamknięte, rejestracje, ki diabeł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę off-topic, ale o co chodzi z tym całym goldenline? Zaproszenia, grupy zamknięte, rejestracje, ki diabeł?

Chyba nie rozumiem pytania - to jak z naszym forum: też musiałeś się zarejestrować, też część nie jest dostępna publicznie. Zaproszenia nie są akurat potrzebne. Masz grupy publiczne i prywatne. Możesz pogadać na bieżąco w interesującym gronie, chociaż też jest proporcjonalnie dużo troli. Ja tam sobie chwalę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velahrm,

zapytaj jeszcze o co chodzi z tym skrótem PiS i zapragnę robić to, co Ty, mieszkać tam, gdzie Ty!

Egzaminy wstępne na kierunek nauk politycznych:

Profesor rozmawia z kandydatką.

- Co Pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski realizowanego przez ministra Hausnera?

Dziewczyna milczy.

- No to co Pani wie o polityce społecznej Leszka Millera?

Dziewczyna milczy.

A wie Pani kto to jest Leszek Miller? A nazwisko Kwaśniewski z jaką funkcją w Państwie kojarzy się Pani?

Dziewczyna milczy.

Profesor już zaczął się zastanawiać czy może ta studentka jest niemową.

- A skąd Pani pochodzi??

- Z Bieszczad Panie profesorze.

Profesor podszedł do okna, wygląda na ulice, chwile sie zastanawia i mówi do siebie:

- Ku** może by tak wszystko *pier***nąć i wyjechać w Bieszczady!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velahrm,

zapytaj jeszcze o co chodzi z tym skrótem PiS i zapragnę robić to, co Ty, mieszkać tam, gdzie Ty!

Egzaminy wstępne na kierunek nauk politycznych:

Profesor rozmawia z kandydatką.

- Co Pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski realizowanego przez ministra Hausnera?

Dziewczyna milczy.

- No to co Pani wie o polityce społecznej Leszka Millera?

Dziewczyna milczy.

A wie Pani kto to jest Leszek Miller? A nazwisko Kwaśniewski z jaką funkcją w Państwie kojarzy się Pani?

Dziewczyna milczy.

Profesor już zaczął się zastanawiać czy może ta studentka jest niemową.

- A skąd Pani pochodzi??

- Z Bieszczad Panie profesorze.

Profesor podszedł do okna, wygląda na ulice, chwile sie zastanawia i mówi do siebie:

- Ku** może by tak wszystko *pier***nąć i wyjechać w Bieszczady!?

:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście boscy Panowie :-) A wrażenia mam podobne jak tylko dyskusja zejdzie na politykę - zwykle coś w stylu co ja tu ***** robię....

A poważnie pierwszy raz od kilku lat nienawidzę wszystkich polityków od lewa od prawa ;-)

Nic tylko założyć własną partię...

Zgadzam się.

Proponuję podstawy programowe:

1.) Darmowa i obowiązkowa nauka o stroju i elegancji dla całego społeczeństwa

2.)Drobne mandaty za wybitnie kiepski strój "na mieście"

3.) Zakaz noszenia jakichkolwiek strojów na wszystkich plażach,basenach i saunach na terenie Rzeczypospolitej

4.) Ulgi podatkowe lub ew. darmowa komunikacja miejska i darmowy wstęp do kina dla ludzi noszących na co dzień szablę do stroju

5.) Restauracja kodeksu honorowego i prawa do pojedynków do pierwszej krwi.

6.) Kiełbasa dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.