Skocz do zawartości

Sartolane


Sartolane

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Dzień dobry, na kiedy planowane są wysylki zamowien z początku listopada? Ostatnia informacja mówiła o 6 grudnia, jednak do dnia dzisiejszego nie nadano paczki. Na maila także nie otrzymałem odpowiedzi. Nie ukrywam, że torba miała być prezentem gwiazdkowym, co zapewne nie nastąpi. 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

 

Edit: ładnie dostałem odpowiedz z bardzo miła propozycja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
13 godzin temu, XXD napisał:

No właśnie też się zastanawiam co z listopadowymi zamówieniami (bo wiadomym było że zamówień będzie dużo i czas oczekiwania będzie wydłużony) ale brak jakiejkolwiek informacji co się dzieje, a to mnie już martwi 😕 
 

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację: opóźnienia wynikają niestety ze świątecznego zamieszania, migracji sklepu na nową platformę oraz specyfiki konkretnego zamówienia. 

Nie zmienia to faktu, że taka sytuacja absolutnie nie powinna mieć miejsca. 🙂

Przesłaliśmy mailem propozycję rozwiązania problemu, mam nadzieję, że będzie satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Czy też mieliście w ostatnim czasie problem z kontaktem z Sartolane? Czekam na wysyłkę torby, tydzień temu wysłałem do nich maila, ostatnio przypomnienie i do teraz nie uzyskałem odpowiedzi.

EDIT: okazało się, że to błąd techniczny. Sartolane wzorowo i błyskawicznie zareagowało, świetna obsługa klienta, dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

DSC05148.thumb.jpg.9070bd2bd55bde5f5940614ca6c73b81.jpgDSC05102.thumb.jpg.61479c56f5fa3a9fa19f109ebc9fda02.jpgDSC05171.thumb.jpg.411b805d3e317837ee24aa19beb9ade1.jpgDSC05225.thumb.jpg.3e6d5d30fb906eae9ba7b3b138fc1801.jpg

Oto i ona, zapowiadana reorganizacja naszej oferty! 



Spokojnie, zakres oferowanych przez nas produktów pozostaje bez zmian. Rewolucja dotyczy samego „sposobu podania”. Tj. od teraz najczęściej wybierane przez Was torby lądują w sekcji „Klasyki” i dostępne będą od ręki, w przypadku pozostałych zamówień będziemy komunikować indywidualnie przewidywany czas ich realizacji. Takie działanie pozwoli nam w jeszcze skuteczniejszy sposób zoptymalizować produkcję i logistykę, to zaś przyniesie za sobą same korzyści dla Was!

 

https://sartolane.pl/Klasyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1644188762_DSC070501.thumb.jpg.d9d904738aa16541dcbb9dc47a51af63.jpgDSC07151.thumb.jpg.e3ad8303d6e0bdd6f223ce185e6cdafc.jpgDSC07096.thumb.jpg.0ff065efb80da3525adf45f627250f66.jpgDSC07065.thumb.jpg.0d3142e2fd05cfc11b6e9f97657cc1b4.jpg

 

Wakacje to w naszym wypadku także czas wielkich powrotów. 


W tym momencie zdradzimy Wam że:
- powrót będzie dotyczył Edycji Limitowanych
- nie będzie to tylko jeden produkt,
- motywem przewodnim będzie kolor żółty - mocny, stanowczy i nie biorący jeńców.
Zaciekawieni?
 I bardzo słusznie, bo będzie się działo!


„Kiedy? Co? Jak?”


Jeśli te pytania chodzą Ci teraz po głowie, zapisz się do naszego newslettera, o tu - > 
https://newsletter.sartolane.pl/


Jeżeli natomiast już tam jesteś, trzymaj kciuki i wyczekuj z niecierpliwością wiadomości od nas.
A wszystko dlatego, że jak zwykle:
-  to właśnie newsletterowicze dowiadują się jako pierwsi o wszystkich naszych nowościach,
- tylko oni mają dostęp do oferty Edycji Limitowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sartolane x Poszetka - Edycja Urodzinowo-Specjalna

We współpracy z marką Poszetka, z okazji 2. urodzin ich krakowskiego butiku, przygotowaliśmy specjalną serię naszych produktów.

Co w nich takiego specjalnego?

Jak by mogło być inaczej - wszystkie posiadają podszewkę z Poszetkowym motywem „Kraków".

Już w najbliższą sobotę będziecie mieli okazję zobaczyć i zamówić je na żywo. A niedługo później będzie również opcja zamówienia w sklepie internetowym.

Ponadto weźmiemy ze sobą większość produktów z naszej aktualnej oferty oraz Sartolane'owy konfigurator - gdybyście chcieli zamówić coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

Będziemy czekać na Was od 11.00 do 18.00 w krakowski butiku Poszetki przy Sukiennicza 8/U3

DSC00464.jpg

DSC00461.jpg

DSC00440.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Cześć, 
tak, w najbliższym tygodniu będziemy ogłaszać 

tak jak w większości przypadków, najlepsze kąski będą dostępne tylko poprzez nasz newsletter. 
https://newsletter.sartolane.pl/
 
@sartolane
Czy coś nas ominęło? Z tego co patrzyłem maila i folder spam to nic od Was nie wpłynęło. Czy już po urodzinach?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
W dniu 19.03.2023 o 17:26, piotrassss napisał:

Czy planujecie wprowadzić do oferty torbę codzienną(nie zamszową) w kolorze granatowym?

Tak, ten kolor powinien trafić do naszego konfiguratora w najbliższych dniach. Z chęcią prześlemy próbkę skóry. Na zdjęciach wygląda mniej więcej tak: 

image.thumb.jpeg.3293fb111a5f655cbd3264619ff92f01.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.