Jump to content

Pomocy! Głupota pseudofachowców


Kacek
 Share

Recommended Posts

Panowie, pomocy! Oddałem dwie pary CS Braga do zelowania ze wskazaniem, żeby zrobili kosmetykę - pastowanie, wysoki połysk. Dostałem buty popaćkane brązową farbą. Ktoś stwierdził, że w ten sposób przykryje niedoskonałości. Patynę szlak trafił, buty wyglądają jak za 200 zł. Oczywiście malowanie niedokładne, pomijając już efekt jaki daje ta farba.

 

Myślicie, że jest jakiś sposób na wybawienie tego bez naruszania oryginalnego koloru? Ehh obawiam się, że sprawa skończy się w sądzie, a dopiero co zacząłem cieszyć się szykownym obuwiem.

 

Jedna para miała rok a druga trafiła do szewca prosto z pudełka ale miała już mikro zadzior na czubku i wspomniałem, że fajnie gdyby udało się to jakoś zatuszować, zapastować czy spolerować.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Niezmącona jest wiara w autorytet forum BwB.

Rzeczoznawca czy rzemieślnik wydają werdykt mając przed sobą przedmiot sprawy i wszelakie okoliczności, tymczasem my mamy wygłosić równie ekspercką opinię nie widząc nawet zdjęć obuwia, że nie wspomnę o braku wiedzy na temat zastosowanej przez - jak piszesz - "pseudofachowców" farby.

Buty oddaj do profesjonalisty jak @arsen lub @Wielki Shoe, ewentualnie pobaw się na własne ryzyko Renomatem (co może naruszyć oryginalny kolor).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, o to mi chodziło. Zgłoszę się do znawców tematu. Czekam teraz na odpowiedź z zakładu czego użyto do malowania. Nie wstawiłem zdjęć bo robienie ich telefonem w domowych warunkach okazało się bezcelowe. Nie widać problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...
W dniu 12.10.2018 o 12:58, Kacek napisał:

Dla zainteresowanych - rzeczoznawca potwierdził moją rację. Do tego wskazał na źle zrobione obcasy. Dostałem odszkodowanie i mam nauczkę na przyszłość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej, czy można prosić o kontakt do rzeczoznawcy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.