Jump to content

spotkanie BwB w Poznaniu - 19 maja 2018


Recommended Posts

Koleżanki i Koledzy,

ponieważ już dawno nie było spotkania BwB w Poznaniu, zachęcam forumowiczów z Poznania i okolic do spojrzenia w kalendarz i zarezerwowania sobotniego wieczoru - 19 maja - na spotkanie forumowe.

Na spotkanie zapraszam też przedstawicieli firm związanych z tematami forumowymi, w tym oczywiście liczymy na @Krupa & Rzeszutko, @Miler Spirits&Style, @Embassy of Elegance, @a.tyburska :)

Miejsce spotkania jeszcze nie jest ustalone, podamy asap, możecie proponować lokalizacje.

pozdrawiam,

Damian

Link to comment
Share on other sites

Koledzy,

 

miejsce startu to bar MUS, godzina 17.00 - czyli zaczynamy od panoramy miasta :)

 

potem, do decyzji, przenosimy w inne miejsce, z propozycji które dostałem od @Adam Pers (dzięki!):

Drukarnia Skład Wina i Chleba, tuż obok sklepu Tomka Milera

Momo

Firlejka Plac Kolegiacki

Ośla ławka wystrój trochę szkolny ale jedzenie 1sza klasa

Cafe La Ruina i Raj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aż chce się wrócić do Poznania.

Spotkanie rozpoczęte drinkami na bazie rumu w MUS / Bałtyk, pogoda sprzyjająca, bardzo ładny widok na miasto. Tematy nietypowo jak na spotkanie forumowe, oscylowały wokół medycyny, książek i muzyki. [ ! Nasz kolega @giacco jest zawodowym pianistą jazzowym - myślę, że możecie spodziewać się wywiadu forumowego w tej materii ]

Po kontemplacji walorów urbanistyczno-krajobrazowych Poznania zarządziliśmy przenosimy do restauracji Rynek 95 (faktycznie inne polecane przez @Adam Pers lokale były oblężone; w ten weekend była istna kumulacja "eventów"), gdzie dołączył do nas Tomek Miler - niemalże prosto z regat - oraz Pan Marcin reprezentujący na forum @Miler Spirits&Style. I wówczas pojawiło się więcej tematów forumowych ;)

Nie wiem czy ktoś z obecnych pamięta jak była pora przenosin do Caballero Cigar & Whisky Bar, ale to była bardzo dobra decyzja. Cisza, spokój, wygodne fotele. Tomek wytypował dla wszystkich identyczny typ cygara aby wyrównać szanse zawodników w "ash stand". Natomiast nie było unifikacji co do towarzyszącego alkoholu, chociaż statystycznie rzecz biorąc na pozycję lidera wysforował się rum Plantation z Barbados. Impreza zakończyła się o wczesnej porze niedzielnej.

W pewnym sensie o 10.00 w niedzielę odbyła jeszcze druga część spotkania BwB w Poznaniu, może nawet bardziej oficjalna, kiedy to razem z naszym adminem Velahrnem odwiedziliśmy znaną na forum pracownię specjalizującą się w tkaniu wełnianej przędzy, ale o tym będzie oddzielny wątek na forum ;)

pozdrawiam wszystkich uczestników i zapraszam dotychczas niezdecydowanych na kolejne spotkania w Poznaniu,

Damian

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Drodzy Koledzy,

Odkopie trochę watek. Ciesze się, że spotkanie wypaliło i chciałem powiedzieć, że pod koniec października podejmę się organizacji kolejnego spotkania w Poznaniu, na które już teraz wszystkich serdecznie zapraszam :) szczegóły będą podawane w tym wątku i na Facebooku.

Pozdrawiam,

Tomek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.