Skocz do zawartości

[Kruszewski] Spodnie z mankietem


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

A oto zdjęcia pary spodni od Kruszewskiego. 20 cm dołem i mankiet 4,5 cm. Starałem się dobrać taką długość, żeby spodnie się nie rolowały na dole, ale też żeby nie wyglądały jak po młodszym bracie. Przy siadaniu na zwykłym krześle biurowym, nogawka potrafi podjechać trochę wyżej niż widać na tych zdjęciach, więc zdecydowanie polecam do tego typu spodni skarpetki do połowy łydki (bawełna lub wełna) lub podkolanówki (tylko wełna, bo do bawełny nogawka będzie się kleić). Burżuje mogą sobie zafundować skarpetki jedwabne. (Wyjaśnienie dla forumowiczów mających trudności z rozpoznawianiem żartów - ostatnie zdanie ma charakter humorystyczny).

Jeszcze do do szerokości nogawki - oceniam, że 20 cm to dla mnie granica zwężania, bo mam dość muskularne łydki i dalsze zwężenie groziłoby upodobnieniem spodni do kalesonów ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[EDIT] Wydzielone z tematu "Pierwsza dwurzędówka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie bardzo ładnie leżą, ale wydają się bardzo mocno zwężone. Ciekaw jestem, jaki jest komfort noszenia w praktyce - czy np. nie zatrzymują się na łydkach przy siadaniu i czy nie grozi wypychanie kolan (i w konsekwencji deformacja spodni).

PS. Proponuję przenieść powyśzy post do działu o Kruszewskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie bardzo ładnie leżą, ale wydają się bardzo mocno zwężone. Ciekaw jestem, jaki jest komfort noszenia w praktyce - czy np. nie zatrzymują się na łydkach przy siadaniu i czy nie grozi wypychanie kolan (i w konsekwencji deformacja spodni).

PS. Proponuję przenieść powyśzy post do działu o Kruszewskim.

Komfort jest bez zarzutu - owszem, przy siadaniu lekko opinają się na łydkach, ale to mi nie przeszkadza. Co do kolan - za wcześnie wyrokować, ale na tej wysokości jest więcej luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie rewelacyjne. Przekonałeś mnie do mankietu :)

BTW piękne buty!

Mam spodnie od Krupy 21cm, ale trochę krótsze, rzeczywiście podchodzą wysoko. Noszę do nich tylko kolanówki albo przynajmniej wysokie skarpety. Polecam też kaszmirowe kolanówki z Calzedonii. Są tanie i nie "kleją się".

Też miałem wątpliwości co do mankietu, ale pozbyłem się ich po założeniu tych spodni.

Buty to Prime Shoes z francuskiej skóry, GYW, na podeszwie Rendenbacha, pozyskane dzięki You-Know-Who :)

Gdzie można kupić kaszmirowe (pod)kolanówki Calzedonii?? Ja w ich sklepie w Warszawie (Real) widziałem tylko bawełniane, które przy tak wąskich spodniach nie sprawdzają się, bo materiały się 'kleją'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie rewelacyjne. Przekonałeś mnie do mankietu :)

BTW piękne buty!

Mam spodnie od Krupy 21cm, ale trochę krótsze, rzeczywiście podchodzą wysoko. Noszę do nich tylko kolanówki albo przynajmniej wysokie skarpety. Polecam też kaszmirowe kolanówki z Calzedonii. Są tanie i nie "kleją się".

Też miałem wątpliwości co do mankietu, ale pozbyłem się ich po założeniu tych spodni.

Buty to Prime Shoes z francuskiej skóry, GYW, na podeszwie Rendenbacha, pozyskane dzięki You-Know-Who :)

Gdzie można kupić kaszmirowe (pod)kolanówki Calzedonii?? Ja w ich sklepie w Warszawie (Real) widziałem tylko bawełniane, które przy tak wąskich spodniach nie sprawdzają się, bo materiały się 'kleją'.

I think I know who :)

Skarpety: nie wiem, ja kupilem kilka par w Poznaniu w zwyklym sklepie. Zdaje sie, ze po przecenie kosztowaly kilkanascie PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić kaszmirowe (pod)kolanówki Calzedonii?? Ja w ich sklepie w Warszawie (Real) widziałem tylko bawełniane, które przy tak wąskich spodniach nie sprawdzają się, bo materiały się 'kleją'.

Nie wiem, czy akurat kaszmirowe, ale bardzo duży wybór skarpetek Calzedonii jest w ich outlecie w Factory Ursus. Uwaga na remonty w Ursusie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.