Skocz do zawartości
Krzysiek_W

Spotkanie BwB w Katowicach - październik

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek_W    4628

trochę cicho się zrobiło w temacie spotkania w Katowicach, a jest u nas potencjał :)

W związku z tym, proponuję spotkanie jak zwykle w Hipnozie (Jazz Club) w Katowicach, pod koniec października. Zgłaszajcie swój akces, zarezerwuję stolik. Liczę, że co najmniej będą @Serwacy, @poszetka.com @JDC @arsen @p_b @Midlife-Crisis @Skalpel @adrrianoo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JDC    211
12 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

trochę cicho się zrobiło w temacie spotkania w Katowicach, a jest u nas potencjał :)

W związku z tym, proponuję spotkanie jak zwykle w Hipnozie (Jazz Club) w Katowicach, pod koniec października. Zgłaszajcie swój akces, zarezerwuję stolik. Liczę, że co najmniej będą @Serwacy, @poszetka.com @JDC @arsen @p_b @Midlife-Crisis @Skalpel @adrrianoo :)

Brawo Krzysiek! Oczywiście piszę się. Rozmawiałem niedawno z @p_b i z tego co mówił raczej będzie w tym czasie na wyjazdach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4628
4 godziny temu, metius napisał:

Jestem na tak :)

(oczywiście pod warunkiem, że Koledzy przyjmą "nowego" do swojego grona)

Nie ma nowych i starych - wkupne ciemny lager i jesteś nasz ;)

A serio to zapraszamy, wszystko na luzie. Nie musi być poszetek, krawatów, fularów itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4628
W dniu 7.10.2017 o 22:40, Krzysiek_W napisał:

nikt nie jest chętny? Panowie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BrotherM    245

Bylbym zainteresowany, jak termin będzie pasowac. Z Krakowa daleko nie jest. Mam nadzieję, że tym razem jednak zadne chorobstwo nie wyłączy, jak wtedy gdy do Wawy mialem się wybrac. :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JDC    211
W dniu 8.10.2017 o 19:36, Midlife-Crisis napisał:

Ja mam do Katowic prawie 1000 km, ale przypuszczalnie mógłbym być tam między 2-4 listopada, 

No i fantastycznie, gdybyś dał radę wpaść. Ja zjawię się w towarzystwie Miłosza Panek:)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arsen    2054

Z chęcią przybędę o ile w ustalony dzień będę na Śląsku, ps. trzeba by ustalić jakąś konkretną datę bo inaczej będzie to tylko gdybanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Midlife-Crisis    2680

Już wiem konkretniej, że będę na Śląsku i możliwość spotkania jst z mojej strony 3-4 listopada.

Proponuję piątek 3-go listopada w lokacji Hipnoza w Katowicach jak wyżej @Krzysiek_W. Godzina do ustalenia. 

Co koledzy  @Krzysiek_W, @JDC z M.P., @Serwacy, @BrotherM, @metius, @poszetka.com, @Alkadias, @reserved i @arsen (kogoś zapomniałem?) na to?

Nie chcę tego jednak dyktować i nie obrażę się, jeżeli ktoś zaproponuje zupełnie inny termin bez mojego udziału. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
poszetka.com    4726

potwierdzam

ja bardzo lubię Hipnozę, jednak wrzucam inny pomysł (niestety droższu i może nie każdemu pasować)

3 listopada - NOSPR / koncert http://www.nospr.org.pl/pl/koncerty/965/simon-phillips-with-protocol-iv-zaduszki-jazzowe-w-nospr

a później do restuaracji przy NOSPrze / cadenza http://cadenza.pl

możemy w fajnym klimacie pogadać i w ciekawej (bardziej dandyskiej) przestrzeni pobyć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skalpel    2089

I tak nie mam nic lepszego do roboty więc chętnie z Wami coś spożyje

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4628
4 godziny temu, poszetka.com napisał:

a później do restuaracji przy NOSPrze / cadenza http://cadenza.pl

możemy w fajnym klimacie pogadać i w ciekawej (bardziej dandyskiej) przestrzeni pobyć

W menu jest wódka, więc lokal zapowiadaja się fajnie :D

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
metius    145

Jeżeli pomysł @poszetka.compodlega głosowaniu, to mój głos oddam jednak na Hipnozę. Wyjścia typu koncert+restauracja rezerwuję dla żony, a na kumpelskie pogaduchy w męskim gronie najlepsza jest dobra knajpa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Midlife-Crisis    2680

Dla mnie z NOSPR i Cadeza wprawdzie świetny pomysł, ale w tym gronie też tenduję lekko w kierunku Hipnozy. Niech się inni jeszcze wypowiedzą. Jak większość będzie za koncertem, to się naturalnie dostosuję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta