Jump to content

Dla kreatywnych: nazwa dla systemu - prośba o wsparcie


paparazzo
 Share

Recommended Posts

Szanowni,

 

podczas wysokiej gorączki nie myśli się tak sprawnie jak zazwyczaj a o kreatywności to już w ogóle można zapomnieć, dlatego postanowiłem poprosić Was o wsparcie w.. wymyśleniu nazwy.

 

Jestem w końcowej fazie opracowania dokumentu SIWZ dot. zamówienia systemu, którego zadaniem będzie w głównej mierze ewidencjonowanie na podstawie kodów kreskowych wydawanych i zwracanych elementy i brakuje mi nazwy tego systemu, która musi niestety być z góry określona na starcie.

 

Funkcjonalnością system będzie podobny do tracking systemu przesyłek, z tym, że w tym przypadku unikalny element zwany potocznie "kasetą" oznaczony numerem (kod kreskowy) jest najpierw przygotowywany i opatrzony dodatkowym jednorazowym kodem kreskowym, następnie następuje jego wydanie (tu następuje porównanie czy od momentu przygotowania kod kreskowy nie uległ zmianie) a następnie po X dniach od wydania, podczas zwrotu , kod kreskowy weryfikowany jest raz jeszcze.

 

Wielkie dzięki za każdą sugestię  :)

 

ps.

Nazwy łatwe, proste i chwytliwe a niezwiązane w jakikolwiek sposób z funkcjonalnością (jak np. SIRI - "beautiful woman who leads you to victory") równiez nie są złym pomysłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.