Jump to content

Targi skórzane


p_b
 Share

Recommended Posts

W najbliższy poniedziałek w Szanghaju odbędą się targi skórzane. Z branżą nie jestem w żaden sposób związany ale chcę się wybrać w celu wybadania możliwości pozyskania skór egzotycznych na buty. Lista wystawców dostępna tutaj: http://apps.ubmasia.com/exhlist/acle15/en/?_ga=1.22610299.1987391322.1440321695

Gdyby któryś z użytkowników chciał się czegoś dowiedzieć odnośnie cen, typów skór to mogę przy okazji zapytać, proszę w takim wypadku pisać poniżej.

Link to comment
Share on other sites

Były, aczkolwiek nastawiałem się głównie na egzotykę. Jedynie dla kolegi Skalpela sprawdziłem dwie spółki z Francji i Niemiec.

Dostałem cenniki z Tajlandii i nie wiem jak to wygląda w Europie ale ta 6 calowa płaszczka to koszt $20 za kawałek. Brązowy kajman około $180. Nie mam rozeznania ale wydaje się tanio. Ostatniego dnia jak będę miał czas to wpadne na zakupy, bo powiedzieli, że nie ma problemu ze sprzedażą eksponatów po zakończeniu targów. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.