Skocz do zawartości

BECAUSE PANTS MAKE THE MAN by Benevento.pl


Benevento

Rekomendowane odpowiedzi

Stylizacje może i udane, ale regulamin (punkt 2) mówi o tym, że udział mogą wziąć tylko osoby zarejestrowane przed ogłoszeniem konkursu (tj. przed 9. maja)

Także niestety, ale Pani prace są raczej poza konkursem.

To jak to w końcu jest  z tym konkursem ?Nowi użytkownicy nie mogą wziąc udziału ?Jak tak to zachęcacie .... należy ten punkt regulaminu zmienic i już ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnik musi być zarejestrowany przed ogłoszeniem konkursu. Żeby nie było sytuacji, że ktoś widzi konkurs i dlatego się rejestruje. Konkurs z definicji jest dla forumowiczów - organizowany jest przez firmę Benevento oraz Stowarzyszenie BwB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to na pewno na temat, ale umieszczam.

 

kcezi1.jpg

 

Brawo, mimo braku stylizacji genialnie trafione opisy  pod kątem naszego motto :) 

Poniżej moje zgłoszenia:

Tytuł: "Człowiek, który zgubił czas."

attachicon.gif1 kopia.jpg

Tytuł: " Englishman in New York"

attachicon.gif2.jpg

Nadruki na spodniach wykonałem we własnym zakresie.

Kreatywność jest cenna, te nadruki nie zejdą w praniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadruki wykonałem specjalną farbą do tkanin i utrwaliłem wysoką temperaturą. Użytkując podobnie ozdobione części garderoby nie zauważyłem, aby wraz z praniem nadruki ulegały wyblaknięciu, a tym bardziej rozmazaniu, czy spraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-3327-0-49331400-1432493107_thumb.jp
 

 

Rzutem na taśmę, zamieszczam moją propozycję. Zamiast pojedyńczego zestawu, mamy tu kilka możliwych opcji ubioru. W kapeluszu Lock & Co.i mokasynach Aldena przejdziemy się po mieście, za to w kolorowych szortach Vilebrequin popływamy w oceanie.
Spodnie w tym kolarzu miały być najważniejsze, więc zamieściłem 3 pary - każda na inną okazję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że załączone zdjęcia w pełni obrazują przekaz, że niezależnie od dodatków, to bez spodni "ani rusz". Charakterystyczne spodnie dopełniają całą stylizację i nadają jej lekkiego wiosenno-letniego ducha. Zgodnie z zasadami konkursowymi, kierowałem się głównie mottem Benevento, nieco tylko je urozmaicając - adekwatnie do przedstawionej propozycji. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że uznałem, że do konkursu wklejanie kolaży ze zdjęć z neta jest cokolwiek mało ambitne ( można odpalić stronę suitsupply, herringshoes plus ze dwie inne i z dwieście świetnych stylizacji machnąć  ;) ), zdecydowałem się, z pewną dozą nieśmiałości, przedstawić owe wymarzone stylizacje na sobie. 

     Stylizacje te, niegdyś wymarzone, nadal takimi pozostają, gdyż po prostu jestem z nich zadowolony i świetnie się w nich czuję. W sezonie lato/wiosna nie ma tygodnia, bym w którejś nie wystąpił. Jednocześnie jest to, zwłaszcza dwie pierwsze, oparte na absolutnej klasyce, swoistym "must have".

     Zdjęcia łączy jedna i ta sama marynarka. Chodziło mi o pokazanie, jak zmiana spodni, przy zachowaniu tej samej marynarki, pozwala na wykreowanie różnych zestawów, odpowiednich na różne okazje i o odmiennym stopniu formalności (dodatkowo w dwóch pierwszych zestawach te same buty, pasek i krawat). I w tym sensie nawiązuję tu do hasła "Pants make the man". Tu spodnie są kluczowe. To praktycznie one decydują o zmianie klimatu zestawu.

     Pozostaje mi przeprosić za jakość zdjęć, zrobiłem czym miałem pod ręką. Uważny obserwator zauważy, że mogę być nieco wymięty tu czy tam. Po prostu podjąłem się tej zabawy jednocześnie opiekując się dziećmi. Malutkimi. Sam. Trójką. Myślę, że ....it makes the man even more ;)

   A to zdjęcia:

 

post-6560-0-29495200-1432499550_thumb.jp

post-6560-0-07541000-1432499552_thumb.jp

post-6560-0-86317100-1432499553_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim obserwującym wątek naszego konkursu, a szczególnie tym którzy czynnie wzięli w nim udział. 

Ogłoszenie wyników miało odbyć się o godzinie 20, ale z przyczyn ode mnie niezależnych ( niesforny dwulatek), nie byłam w stanie zrobić tego wcześniej, za co przepraszam.

 

Zdecydowaliśmy się do nagrodzenia niżej wymienionych osób:

 

Miejsce pierwsze Bażant

Miejsce drugie Lubo 69

Miejsce trzecie Bartek

 

Rozwinę nieco proces podejmowania decyzji. Osoby nagrodzone pokrywają się w większości z ocenami jury ze Stowarzyszenia But w Butonierce.

Praca Bażanta na tyle nas zachwyciła, że rozważamy wykorzystanie pomysłu (za zgodą lub/i przy współpracy z twórcą) przy w tworzeniu wizerunku naszej marki, to najkrócej opisuje nasz zachwyt nad tą pracą. 

Kolaż stworzony przez Lubo 69 był bardzo prosty w swojej istocie, natomiast niesamowicie nas rozbawił i zgrabnie ujął sens tego, że bez spodni ani rusz i trzeba je mieć na sobie 7 dni w tygodniu. 

Praca Bartka natomiast odbiega od założenia konkursowego o stworzeniu stylizacji, natomiast wypełnia w 100% wymagania kreatywnego podejścia do tematu. Dodając do tego totalne zrozumienie naszego hasła "Because Pants Make The Man" jest to absolutnie praca zasługująca na wygraną. 

 

Wygranym gratuluję i proszę o kontakt na email : ninja@benevento.pl

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Kasia

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za wyróżnienie i gratuluję kolegom! Przyznam, że moja praca to improwizacja na ostatnią chwilę - dzięki postowi kolegi maciato który przypomniał mi, że konkurs kończy się w niedzielę za 3 godziny, bo byłem pewien, że w poniedziałek o północy. No, udało się... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.