musa19 Opublikowano 28 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2015 Nie, ale zegarek noszę na prawej ręce od dziecka Pozdrawiam. 1 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 28 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2015 Nie, ale zegarek noszę na prawej ręce od dziecka Pozdrawiam. to ręka Twojego dziecka? urwałeś mu rękę?! Cytuj
musa19 Opublikowano 28 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2015 Nie, od dziecka noszę zegarek na prawej ręce, ale nadal uważam, że sposób zaprezentowany powyżej też jest poprawny, choć ma prawo budzić różne skojarzenia Pozdrawiam. Cytuj
JBJ Opublikowano 28 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2015 dziś ten CH (choć prawdę mówiąc lepiej byłoby go pokazać od drugiej strony - bo w środku "Patkowa" Lemania 1873) 1 5 Cytuj
JBJ Opublikowano 28 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2015 No to jeszcze parę wrzucę (oczywiście jak założę, a nie zapomnę pstryknąć) Cytuj
eye_lip Opublikowano 28 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2015 Lemania, czyli zgaduję że to Kairos 34mm. U mnie club: 2 Cytuj
Jan M. Krawczyk Opublikowano 29 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 29 Lipca 2015 Kurcze, ale ten zegarek ma to coś. Niesamowite, jak tak proste i czyste kształty działają Cytuj
musa19 Opublikowano 29 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 29 Lipca 2015 Kwestia proporcji. Myślę, że w naturze człowieka jest zakodowane szukanie harmonii. Pozdrawiam. Cytuj
eye_lip Opublikowano 29 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 29 Lipca 2015 Dzisiaj polski dizajn prosto z Wrocławia : 1 Cytuj
Hargin Opublikowano 29 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 29 Lipca 2015 Taka wersja dla Polaków w Irlandii Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. JBJ Opublikowano 29 Lipca 2015 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 29 Lipca 2015 Tak, 10 Cytuj
Jan M. Krawczyk Opublikowano 29 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 29 Lipca 2015 Fajny. Chciałbym na swojej życia ścieżce spotykać więcej osób mających coś tak nietypowego na ręce Cytuj
Anja Opublikowano 30 Lipca 2015 Zgłoś Opublikowano 30 Lipca 2015 Nie widziałam tu żadnych zdjęć damskich nadgarstków, mam nadzieję, że nie mają Panowie nic przeciwko złamaniu przeze mnie tej niepisanej zasady. Zegarek o wielkiej wartości sentymentalnej - dostałam go od taty, który nosił go przez kilka (kilkanaście?) lat. 5 Cytuj
Jan M. Krawczyk Opublikowano 1 Sierpnia 2015 Zgłoś Opublikowano 1 Sierpnia 2015 Przyjemny ten Chronoswiss Cytuj
Jan M. Krawczyk Opublikowano 1 Sierpnia 2015 Zgłoś Opublikowano 1 Sierpnia 2015 Jak barwnie. Tylko może ta nowa pomarańczowa skóra dodałaby kropkę nad i? Chyba, że już jej nie ma? Cytuj
eye_lip Opublikowano 1 Sierpnia 2015 Zgłoś Opublikowano 1 Sierpnia 2015 Jest, jest, kupiłem cały błam. Cytuj
Bażant Opublikowano 2 Sierpnia 2015 Zgłoś Opublikowano 2 Sierpnia 2015 Udała się ta Vratislavia Cytuj
eye_lip Opublikowano 2 Sierpnia 2015 Zgłoś Opublikowano 2 Sierpnia 2015 To prawda, super projekt. Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 5 Sierpnia 2015 Zgłoś Opublikowano 5 Sierpnia 2015 Dzisiaj po polsku edit: "samorodek" googla z fotek 3 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.