Skocz do zawartości

Gdzie kupować koszule przy ograniczonym budżecie?


gamer7772

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, krótko i na temat: nie zlecaliśmy i nie zlecamy działań z obszaru marketingu szeptanego. Sami też nie korzystamy z takich narzędzi marketingowych. 
Kłamstwo ma krótkie nogi.

Trzy screeny z uzytkownikow kont reklamowych agencji których zadaniem jest linkowanie marek na forum kmziz.0e2179a12335fe3af9b25e57026f16cf.jpg1a572c34202dcbfa253e9f8e30112739.jpgc28e4d6342fdb9789128d2268fd3570b.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, krótko i na temat: nie zlecaliśmy i nie zlecamy działań z obszaru marketingu szeptanego. Sami też nie korzystamy z takich narzędzi marketingowych. 

Od razu widać na wpisach tutaj, na wyżej wymienionym blogu i na screenach które​ przesłał[mention=39]eye_lip[/mention] że to marketing szeptany, w dodatku kiepski. Jestem ciekawy czy przyznacie się do kłamstwa.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel_S napisał:

Od razu widać na wpisach tutaj, na wyżej wymienionym blogu i na screenach które przesłał[mention=39]eye_lip[/mention] że to marketing szeptany, w dodatku kiepski. Jestem ciekawy czy przyznacie się do kłamstwa.

Pierwsza zasada korpo-aikido - jak Cię złapią za rękę - mów, że nie Twoja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie stanąć w częściowej obronie Lancerto. Sam zajmuję się SEM i uwierzcie mi - Lancerto nie musi wiedzieć o tym, że ma szeptankę. I to, co linkujecie to nie WoMM tylko de facto pozycjonowanie. O WoMM mówilibyśmy, gdyby zamiast linków pojawiały się nazwy produktów. A tu, każdorazowo pojawia się odnośnik do Lancerto. Najpewniej Lancerto ma wykupioną usługę SEO i agencja podzleca takie właśnie działania. Agencje nie muszą "spowiadać" się czy dany link jest ich rzecz jasna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie naszła mnie podobna refleksja, że może to inwencja twórcza agencji reklamowej a samo Lancerto o tym nie wie - z drugiej strony myślę że osoby @LANCERTO w takiej sytuacji najpierw powinni to sprawdzić w agencji, a później pisać deklaracje jak wyżej. Dla mnie z deklaracji:

Dzień dobry, krótko i na temat: nie zlecaliśmy i nie zlecamy działań z obszaru marketingu szeptanego. Sami też nie korzystamy z takich narzędzi marketingowych. 


jasno wynika, że ani oni sami, ani agencje z których usług korzystają (jeżeli korzystają) nie stosują marketingu szeptanego, co stoi w sprzeczności z rzeczywistością.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.