Skocz do zawartości

Sartolane


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłem taki oto sklep:

 

http://sartolane.com/

https://www.facebook.com/sartolane?ref=ts&fref=ts

 

Działają od około roku. Oferta na razie skromna, ale prezentuje się zaskakująco dobrze. Właścicielem jest marketingowiec po SGH i chyba wie, co robi. Sformułowania "torba weekendowa" i fason tejże torby wskazują na silną inspirację naszym forum.

 

Deklarują wykonawstwo polskie. Na razie zamówiłem czapkę. Zdam relację, jak się nosi.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rowniez zamowilem czapke i jest juz u mnie. Sama czapka bardzo fajna, mila w dotyku, porzadnie wykonana. Co mnie jeszcze bardziej ucieszylo, to podejscie do klienta, wlasciciel (?) po realizacji zamowienia zapytal czy z czapka wszystko w porzadku i czy cos bym w niej poprawil.

 

Wyszlo na to, ze czapke wyslalem do Sartolane w celu lekkiego jej wydluzenia bez zadnych problemow i z inicjatywy "producenta"

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mają b. ładny weekender, dokładnie taki, jak chcę kupić. Tylko trochę za drogo, torba płócienna w cenie skórzanej.

 

Chwilę przed świętami wysyłali w newsletterze informacje, że mają m.in. jedną taką torbę dostępną od ręki za 600 zł. Jakaś sztuka która jeździła z nimi na targi.
 
Może odezwij się do nich, zawsze jest jakaś szansa że torba jeszcze została.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
To mój pierwszy post, więc na początku chciałbym wszystkich serdecznie przywitać.

 

Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś zgrabnego portfela. Wpadł mi w oko ten egzemplarz w kolorze brązowym:


 

Widzę, że są już na forum osoby które coś kupowały w Sartolane. Może znajdzie się osoba która kupowała portfel? Najlepiej ten egzemplarz. 

 

Jakie wrażenia z codziennego używania? Zakup warty swojej ceny? Czy próbował już ktoś zwracać kupiony produkt? Były z tym jakiekolwiek problemy?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post, więc na początku chciałbym wszystkich serdecznie przywitać.

Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś zgrabnego portfela. Wpadł mi w oko ten egzemplarz w kolorze brązowym:

http://sartolane.pl/kategoria/portfele/portfel

Widzę, że są już na forum osoby które coś kupowały w Sartolane. Może znajdzie się osoba która kupowała portfel? Najlepiej ten egzemplarz.

Jakie wrażenia z codziennego używania? Zakup warty swojej ceny? Czy próbował już ktoś zwracać kupiony produkt? Były z tym jakiekolwiek problemy?

Mam dokładnie ten portfel. Zgadzam się z przedmówcą w kwestii staranności wykonania. Portfel z suwakiem sprawuje się na co dzień bardzo dobrze, mieści wszystkie potrzebne karty i banknoty, kieszeń na monety też nadzwyczaj dobrze się sprawdza. Na minus mogę zapisać fakt,że nie mieści się do niego dowód rejestracyjny.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatecznie portfel kupiłem, pierwsze wrażenia są na prawdę bardzo pozytywne. Wydaje mi się, że nie zaszkodzi jeśli w tym wątku podzielę się swoimi doświadczeniami, w razie gdyby kolejna taka osoba jak ja szukała podobnych informacji.

 
Przede wszystkim świetny kontakt ze strony sklepu. Szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem się z tak dobrą obsługą klienta w polskim sklepie internetowym. Może po prostu zrobiłem jeszcze za mało zakupów przez internet, a może do tej pory robiłem je w złych miejscach.
 
Portfel zamówiony we wtorek dotarł do mnie w środę. Duży plus za tak szybką realizację zamówienia.
 
Sam portfel, tak jak wspomniałem na początku, jest bardzo fajny. Dokładnie taki jak w opisie na stronie. Skóra jest bardzo przyjemna. Samo wykonanie bez najmniejszego zarzutu. Pierwsze dni używania tylko potwierdzają pierwsze pozytywne wrażenia po otrzymaniu przesyłki.
 
Żeby nie twierdzić że wszystko jest fantastycznie, mały minus należy się za opakowanie. Portfel przyszedł co prawda w schludnej i dobrze zabezpieczonej paczce, ale wydaje mi się że nad samym opakowaniem powinni jeszcze popracować. 
Niemniej w paczce czekała na mnie mała niespodzianka, która potwierdziła tylko jak dużą wagę Sartolane przywiązuje do obsługi klienta :)

Na końcu uwaga która już była wspomniana, tzn. portfel z suwakiem który zamówiłem ( http://sartolane.pl/kategoria/portfele/portfel ) nie mieści dowodu rejestracyjnego. A szkoda...
 
Mam nadzieję że za parę miesięcy będę mógł napisać coś więcej o samym portfelu.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odkopię trochę wątek, mam od pewnego czasu do czynienia zawodowo z tą firmą i jej produktami. Widziałem wiele jej produktów na żywo, kilka sam użytkuję. Naprawdę szczerze mogę polecić firmę bo to jest ta jakość którą osobiście bardzo lubię. W wielkim skrócie na przykładzie torby codziennej, najlepsze włoskie zamki Raccagni, piękne skóry, wysoki standard obszycia, możliwość personalizacji wnętrza o kolor, układ komór itp. Moim zdaniem na rynku RTW nie mają konkurencji jakościowej. Za nami również kilka projektów ręcznie malowanych toreb codziennych oraz pasków. Tutaj szalony przykład. 

Sartolane1.jpg

Firma ostatnio rozwija się głównie w kierunku zachodniego odbiorcy. Dla Polski został uruchomiony niedawno preorder w rozsądnej kwocie za jakość i użyte materiały.

https://sartolane.com/pages/torba-codzienna

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hush oglądałem wyroby Sartalone i potwierdzam, że sprawiają doskonałe, ekskluzywne wrażenie, zarówno skóra, jak i jakość wykonania. Gdybym szukał teczki w tym poziomie cenowym to bym się nie zastanawiał. Tzn. bym się długo zastanawiał którą wybrać :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca zeszłego roku użytkuję torbę na laptopa z Sartolane. Nie mogę nic złego powiedzieć. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania i tego jak się sprawuje. Obsługa super. Poniżej zdjęcia mojej torby - granatowa skóra z ciemnoczerwonym wykończeniem.

FullSizeRender[1].jpg

FullSizeRender.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czegoś podobnego jeszcze na rynku nie widziałem. Dobrze żeby informacja dotarła do wszystkich osób które do tej pory robiły zakupy w Sartolane.

Sartolane obniżyło cenę portfela z suwakiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że zwracają wszystkim dotychczasowym klientom którzy kupili ten właśnie model, dwukrotność różnicy w postaci bonu na kolejne zakupy:
https://www.facebook.com/sartolane/photos/a.733348580012032.1073741833.687373024609588/1759610314052515/?type=3&theater

Teoretycznie tylko 40 zł, a w dodatku do wydania w ich sklepie, ale biorąc pod uwagę że wychodzi z tego jakiś 25-30% rabat na kolejny portfel albo pasek, to już zawsze coś.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.