Skocz do zawartości

[KE] Nowe nabytki


Jaga

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam je bezpośrednio od Carminy , przy pierwszy i drugim zakupie mailowo kontaktowałam się z tą samą Panią , którą sprawdzała mi dostępność rozmiarów modeli , którymi byłam zainteresowana...a później już tradycyjnie ja robię przelew  a od Pani otrzymuję informację o nadaniu przesyłki .

 

Przy moim pierwszym zamówieniu w ofercie ich sklepu internetowego nie było ani jednego modelu damskiego....wprowadzają je stopniowo, bardzo powoli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

cd. historii z Carminami Model 1515 LLuch 70 (te dwukolorowe na obcasie)

oczywiście problemów z wymianą nie miałam ...ale okazało się , że po sprawdzeniu wszystkich dostępnych butów z tego modelu w moim rozmiarze , żadna para nie nadawała się do wysyłki do mnie -o czym została wcześniej poinformowana.

Przeproszono mnie , twierdząc , że prawdopodobnie cała seria tych butów jest "trafiona". Zaproponowano zwrot kosztów...albo ...no właśnie wybrałam inne,   ;)

I mam ...ciemny koniak Model 1514-005. I chyba nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...gdyż tak patrze na nie, zakochuje się w nich ;) i doszłam do wniosku , że będą one trochę mniej wymagające, mniej problemowe jeżeli chodzi o stylizację..  buty w jednym kolorze są praktyczniejsze i tyle.

Zdjęcie wrzucę niebawem ;)

 

Przy okazji

Podziękowania dla Damiana - znaczek  But w Butonierce dotarł :)

Podziękowania dla P. Oliwii z Shoepassion - nagroda niespodzianka dotarła :)

 

Pozdrawiam

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czekam az na patine i shoepassion pojawią sie damskie buciki wtedy moze zdradzę Carminę...

 

Nieśmiało kuszę i namawiam do zdrady już teraz ;)

Nie ma ich jeszcze w ofercie, ale pierwsze pary już się szyją.

 

Pod zamówienie możemy zlecić szycie kolejnych damskich "Janków" :)

Kolory skór można zmienić.

Obecnie czas oczekiwania to jakieś 5-9 tygodni.

 

Opinie, sugestie, co do damskiej oferty mile widziane.

post-17-0-22530500-1402661762_thumb.jpg

post-17-0-65669800-1402661762_thumb.jpg

post-17-0-08295900-1402661763_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem lajkonikiem w profesjonalnym nazewnictwie tego rodzaju obuwia ale te z drugiego zdjęcia po lewej stronie baaaardzo do mnie przemówiły

Czyli w sumie, i koleżance i mojej małżonce, spodobało się to samo zdjęcie :-P  po prawej full brogues, po lewej sztyblety - notabene małżonka następną parę upatrzyła sobie właśnie w tych sztybletach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawiona na pokuszenie oznajmiam ,że sztyblety są przepiękne...obawiam się , że to tylko kwestia czasu a będą moje ;)

najmniej "widzą " mi się buty z ostatniego zdjęcia... jakoś tak ze starszymi paniami mi się kojarzą ;)..za młode dziewczę ze mnie i jeszcze niemądre ;) to pewnie dlatego nie doceniam ich piękna ;)

 

ciekawa jestem damskich "Janków" na obcasie....oj bardzo jestem ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.