Skocz do zawartości

[POZNAŃ],Buty Szyte Na Miarę


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Gość Oxxford

Niestety,

w Poznaniu nie ma już takich pracowni !!

Ostatnio sam pochłoniety wpisami macaronitomato szukałem w P-Ń alternatywy dla Kielmana czy Wielądka - nic z tego - pytałem nawet w Izbie Rzemieślniczej.

Tak czy inaczej, jeżeli ktoś z forumowiczów znajdzie poszukiwanego przez nas szewca,

Hit Us !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczeń bezpośrednich nie mam, ale kontaktowałem się z tą firmą (nota bene to te same osoby, które są odpowiedzialne za dystrybucję w Polsce Scabal'a) i posiadają biuro w Wilanowie przy ul. Rumianej 84. Wejście od tyłu. 1. piętro. Kontakt telefoniczny: Cezary Korneluk gsm 0501 518 832. Buty średnio w cenie 1 490 zł, wyższe modele 150 zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Nie jest dobrze, ale nie jest zupełnie źle. Faktycznie do robienia butów na miarę w Poznaniu szewcy się nie palą, być może - jak na razie - jest zbyt mały rynek na te usługi. Namierzyłem wczoraj szewca, który przez lata buty robił, a dziś jeszcze je naprawia. Jest zatem pociecha, że jeśli ktoś ma buty na skórzanych podeszwach, może dać je do naprawy i wymienić znoszone zelówki na nowe. Nie jest skazany na podklejane gumowe zelówki co proponuje większość szewców. Gdyby wyszukać w Poznaniu cholewkarza, to mistrz byłby gotów buty na miarę zrobić - a ma doświadczenie 48 lat w zawodzie. Pan Bernard Jakubowski, ul. Mikołaja Kopernika 10. od pon-piątku 9-17. Tel. 61 868 72 49.

W najbliższym czasie mam zamiar zanieść stare buty do naprawy i małej przeróbki. Będę mógł zatem podać coś więcej na temat rezultatów fachowych działań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W Poznaniu jest kilku szewców starej daty. Pytałem paru kiedyś o zrobienie oficerek i część była skłonna się podjąć, kłopot jest ze skórami obówniczymi i kopytami. Niezdecydowałem się w końcu, bo większość z warsztatów to zapyziałe sutereny i nie wzbudziły mojego zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam,

Podłączę się pod temat, choć nie do końca będę w temacie (kurde, masło maślane wyszło). Chodzi mi nie tyle o szewca do zrobienia butów na miarę ile dobrego szewca do naprawy butów. Czytałem gdzieś w internecie, że podobno pan Janusz Skalski z ulicy Kościelnej 54, w pobliżu wiaduktu, koło salonu samochodowego jest bardzo dobry. Słyszał ktoś coś o tym panu?

--

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Poszukuję szewca, który naprawi (umocni szew i wymieni skórzaną podeszwę) w moich ulubionych, ale dogorywających butach. Kogo polecacie aktualnie_

Chyba tylko ten: http://forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f=2&t=1349

W każdym razie podeszwy jeszcze przed latem będę wymieniać u niego.

200 metrów obok masz krawca Krupa&Rzeszutko, więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)

--

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
  • 2 weeks later...

Witam, na obecną chwilę żaden klient nie zamówił tego typu obuwia. Na stronie pracowni sa projekty bucików na zamówienie dziecięcego damskiego i meskiego. Rozmiary nietypowe. Zapraszam na strone pracownia szewska i cholewkarska oraz obuwie na zamówienie i usługi kaletnicze Facebook. Lub wpisac w Google pracownia szewska i cholewkarska Dąbrowskiego 54 Poznań. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.