Misza Opublikowano 19 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Lipca 2013 Panowie, wspólnie z Prezesem naszego Stowarzyszenia, restauracją Dawne Smaki oraz Skoczowską Fabryką Kapeluszy Polkap mam przyjemność zaprosić Was i ew. Wasze Panie na spotkanie forumowe, które odbędzie się w niezwykłym ogrodzie na tyłach Nowego Swiatu przy wspaniałym akompaniamencie zespołu Tomasz Bielski Retro Band. 28 lipca (niedziela), godz. 17:00 restauracja Dawne Smaki ul. Nowy Swiat 49 Warszawa koszt: 30 zł od osoby (w tym wino, itd), dla forumowiczow wejście gratis (bez wina, itd.) w cenie m.in.: muzyka na żywo na świeżym powietrzu, sartorialny dancing w klimacie lat 20, 30., możliwość wcześniejszego zamówienia i zakupu kapeluszy POLKAP, kieliszek wódki Baczewski i lampka wina na przywitanie, dania z karty oddzielnie płatne. Podczas spotkania będziemy mieli wyjątkową możliwość obejrzenia i zakupienia wybranych przez nas wcześniej wysokiej jakości kapeluszy skoczowskiej fabryki POLKAP (siedziba tej firmy znajduje się ponad 300 km od Warszawy). www.sklep.polkap.pl Do środy 24 lipca do godziny 22:00 zachęcam do wysyłania do mnie prywatnej wiadomości o treści: model kapelusza/rozmiar kapelusza/nr koloru kapelusza Listę interesujących Was modeli prześlę do Polkapu, który w miarę możliwości magazynowych przywiezie specjalnie dla nas interesujące modele męskie i ew. damskie, które będzie MOŻNA kupić na miejscu, a na pewno dopasować właściwy rozmiar. W związku z tym, że ilość miejsc jest ograniczona, proszę o szybkie i odpowiedzialne deklaracje. Poniżej krótki materiał filmowy z pierwszego dancingu i kilka fotek. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.547900875272882.1073741872.153651708031136&type=1 http://youtu.be/Bnkzyst3Lho 3 Cytuj
Misza Opublikowano 22 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 22 Lipca 2013 Panowie, zainteresowanie, wnoszac po zgloszeniach powyzej, niespotykane. milo mi poimformowac, ze udalo sie wynegocjowac dla naszych forumowiczow wstep bez zadnej dodatkowej oplaty. Cytuj
Misza Opublikowano 23 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 23 Lipca 2013 Panowie, no jak Prezes będzie, to zgodnie ze statutem kazdy członek forum ma obowiazek . Niestety miejsca by nie starczyło, dlatego Modzi odstąpią od kar regulaminowych . A tak na powaznie, to mogę Wam zdradzić, że będziecie mogli wymienic swoje doświadczenia związane z krawiectwem miarowym między innymi z Sebastianem Żukowskim. W związku z pytaniami, które nie padły: 1. nie ma obowiązku na naszym spotkaniu pić, tańczyć lub kupowac kapelusze (niepotrzebne skreślić). 2. nie obowiązuje strój galowy, za chino i polo nie wyrzucają z lokalu. Cytuj
zaki Opublikowano 24 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 24 Lipca 2013 Misza, świetny pomysł. Będę z partnerką 1 Cytuj
Misza Opublikowano 25 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 25 Lipca 2013 Ponieważ wolne miejsca znikają w błyskawicznym tempie , to dodam, że kapelusze DAGMAR, które na głowie każdego gentelmena prezentują się naprawdę doskonale będą do kupienia w cenie 200 zł. Normalna cena, to 259 zł + koszty przesyłki. Ale spokojnie, i tak wiem, że to Was nie zachęci do przyjścia na spotkanie. Cytuj
waski Opublikowano 25 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Lipca 2013 Wiem, że to wątek dla osób, które przyjdą, a nie dla tych które nie przyjdą, ale powiem tak: przyszedłbym nawet gdyby trzeba było zapłacić wejściówkę, nawet gdyby kapelusze ze Skoczowa były w normalnej cenie i nawet gdyby nie można było ich kupić na miejscu. Niestety wyjeżdżam w niedzielę w delegację i najpóźniej o 18 muszę być na miejscu Szkoda mi fajnej imprezy i możliwości przymierzenia "Skoczowa" i dobrania czegoś dla dla siebie. Mam nadzieję, że będzie następny raz. Poza tym, Misza, gratuluję świetnego pomysłu, mam nadzieję, że wiele osób zdecyduje się w ostatniej chwili i będą tłumy . Życzę wszystkim udanej zabawy. 1 Cytuj
Pepenix Opublikowano 25 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Lipca 2013 Bardzo możliwe, że na przymiarkę koszuli z konkursu Osovski będę musiał przyjechać do Wawy. Pomyślałem o ew połączeniu mojej wizyty z obecnością na spotkaniu. Jak jest z miejscami na chwilę obecną? Cytuj
Misza Opublikowano 25 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 25 Lipca 2013 Poczekaj... sprawdzam... Wcisniesz się. Cytuj
Sanguineus Opublikowano 26 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Lipca 2013 Poczekaj... sprawdzam... Wcisniesz się. Misza, Znajdą się jeszcze wolne miejsca dla pary? Cytuj
pirat Opublikowano 26 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Lipca 2013 Misza, są wakacje. Ludzie są na urlopach, weekendy spędzają za miastem, a dagmar nie jest kapeluszem na upał Ale jeśli chcesz to mogę Ci podrzucić listę pytań / kwestii (taki szkic, który wspólnie z kolegą Grzegorzem aka Frankensteinem opracowaliśmy), które mógłbyś poruszyć z ludźmi z Polkapu. Był kiedyś pomysł na wywiad ale się rozpłynął Cytuj
Misza Opublikowano 26 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 26 Lipca 2013 Misza, Znajdą się jeszcze wolne miejsca dla pary? Będzie mi bardzo miło poznać Twoją Towarzyszkę. Zapraszam. Misza, są wakacje. Ludzie są na urlopach, weekendy spędzają za miastem, a dagmar nie jest kapeluszem na upał Ale jeśli chcesz to mogę Ci podrzucić listę pytań / kwestii (taki szkic, który wspólnie z kolegą Grzegorzem aka Frankensteinem opracowaliśmy), które mógłbyś poruszyć z ludźmi z Polkapu. Był kiedyś pomysł na wywiad ale się rozpłynął Nie wiem, czy będzie do tego dobry klimat i odpowiednie osoby, ale dajesz . Może coś skręcimy... Choć wiecie, jak to jest, jak niekompetentna osoba zabiera się do zadawania mądrych pytań . Damiance, weźmiesz kamerę? Cytuj
Misza Opublikowano 26 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 26 Lipca 2013 Dla tych, co jeszcze się nie zdecydowali, bo nie tańczą, nie piją, nie jedzą i nie "czapkują", przygotowana będzie projekcja filmu "Piętro wyżej" z 1937roku, a wszystko to dzięki uprzejmości Telewizji Kino Polska. Cytuj
waski Opublikowano 26 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Lipca 2013 Tak, pewnie wkurzaj mnie jeszcze bardziej 1 Cytuj
Misza Opublikowano 28 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2013 34 stopnie, a ja w pelnym rynsztunku. Ciekaw jestem, jak ten eksperyment sie skonczy. na szczescie taksowka z klima. Cytuj
damiance Opublikowano 28 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2013 Obejrzałem właśnie materiał filmowy i jestem bardzo zadowolony z naszej roboty! A Misza się świetnie nadaje na prowadzącego wywiady - etat masz zapewniony i już się nie wymigasz Na dniach jakieś zdjęcia wrzucę .. 1 Cytuj
Misza Opublikowano 28 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 28 Lipca 2013 Swietnie, choc nigdy wiecej na etacie reportera w takiej temperaturze . Cytuj
Misza Opublikowano 31 Lipca 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 31 Lipca 2013 Kilka fotek zrobionych podczas wywiadu z projektantką POLKAPu (temp. 35 stopni). fot. Paweł Kostrusiak 3 Cytuj
Bartek Opublikowano 31 Lipca 2013 Zgłoś Opublikowano 31 Lipca 2013 Misza, uszyles dwurzedowke i sie nie pochwaliles? Cytuj
dunhill Opublikowano 1 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 1 Sierpnia 2013 Że też dopiero teraz się dowiaduję..."Za gapowe się płaci...", jak mawiał mój dziadek. Cytuj
constantin Opublikowano 1 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 1 Sierpnia 2013 Miszo , dobrze wyglądasz w tym garniturze:) 1 Cytuj
Misza Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 2 Sierpnia 2013 I jeszcze kilka fotek. https://www.facebook.com/DawneSmakiRestauracjaPolska 1 Cytuj
Misza Opublikowano 2 Sierpnia 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 2 Sierpnia 2013 foto: https://www.facebook.com/DawneSmakiRestauracjaPolska 3 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.