Skocz do zawartości

28 lipca - spotkanie forumowe, kapelusze ze Skoczowa, dancing


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

1075792_10201578794499770_1055210709_n.j

 

Panowie,

 

wspólnie z Prezesem naszego Stowarzyszenia, restauracją Dawne Smaki oraz Skoczowską Fabryką Kapeluszy Polkap mam przyjemność zaprosić Was i ew. Wasze Panie na spotkanie forumowe, które odbędzie się w niezwykłym ogrodzie na tyłach Nowego Swiatu przy wspaniałym akompaniamencie zespołu Tomasz Bielski Retro Band.

 

28 lipca (niedziela), godz. 17:00

restauracja Dawne Smaki

ul. Nowy Swiat 49 Warszawa

koszt: 30 zł od osoby (w tym wino, itd), dla forumowiczow wejście gratis (bez wina, itd.)

w cenie m.in.: muzyka na żywo na świeżym powietrzu, sartorialny dancing w klimacie lat 20, 30., możliwość wcześniejszego zamówienia i zakupu kapeluszy POLKAP, kieliszek wódki Baczewski i lampka wina na przywitanie, dania z karty oddzielnie płatne.

 

 

Podczas spotkania będziemy mieli wyjątkową możliwość obejrzenia i zakupienia wybranych przez nas wcześniej wysokiej jakości kapeluszy skoczowskiej fabryki POLKAP (siedziba tej firmy znajduje się ponad 300 km od Warszawy).

 

www.sklep.polkap.pl

 

Do środy 24 lipca do godziny 22:00 zachęcam do wysyłania do mnie prywatnej wiadomości o treści:

 

model kapelusza/rozmiar kapelusza/nr koloru kapelusza

 

dagmar_343.jpg

 

Listę interesujących Was modeli prześlę do Polkapu, który w miarę możliwości magazynowych przywiezie specjalnie dla nas interesujące modele męskie i ew. damskie, które będzie MOŻNA kupić na miejscu, a na pewno dopasować właściwy rozmiar.

 

W związku z tym, że ilość miejsc jest ograniczona, proszę o szybkie i odpowiedzialne deklaracje.   :)

 

Poniżej krótki materiał filmowy z pierwszego dancingu i kilka fotek. :)

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.547900875272882.1073741872.153651708031136&type=1

 

 

 

http://youtu.be/Bnkzyst3Lho

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no jak Prezes będzie, to zgodnie ze statutem kazdy członek forum ma obowiazek :D. Niestety miejsca by nie starczyło, dlatego Modzi odstąpią od kar regulaminowych ;).

 

A tak na powaznie, to mogę Wam zdradzić, że będziecie  mogli wymienic swoje doświadczenia związane z krawiectwem miarowym między innymi z Sebastianem Żukowskim. 

 

W związku z pytaniami, które nie padły:

 

1. nie ma obowiązku na naszym spotkaniu pić, tańczyć lub kupowac kapelusze (niepotrzebne skreślić). ;)

2. nie obowiązuje strój galowy, za chino i polo nie wyrzucają z lokalu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagmar_343.jpg

 

 

 

Ponieważ wolne miejsca znikają w błyskawicznym tempie  :lol:, to dodam, że kapelusze DAGMAR, które na głowie każdego gentelmena prezentują się naprawdę doskonale będą do kupienia w cenie 200 zł. Normalna cena, to 259 zł + koszty przesyłki.

 

Ale spokojnie, i tak wiem, że to Was nie zachęci do przyjścia na spotkanie. ;)

post-1456-0-54732000-1374753377_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to wątek dla osób, które przyjdą, a nie dla tych które nie przyjdą, ale powiem tak: przyszedłbym nawet gdyby trzeba było zapłacić wejściówkę, nawet gdyby kapelusze ze Skoczowa były w normalnej cenie i nawet gdyby nie można było ich kupić na miejscu. Niestety wyjeżdżam w niedzielę w delegację i najpóźniej o 18 muszę być na miejscu :(

Szkoda mi fajnej imprezy i możliwości przymierzenia "Skoczowa" i dobrania czegoś dla dla siebie. Mam nadzieję, że będzie następny raz. Poza tym, Misza, gratuluję świetnego pomysłu, mam nadzieję, że wiele osób zdecyduje się w ostatniej chwili i będą tłumy :). Życzę wszystkim udanej zabawy.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza, są wakacje. Ludzie są na urlopach, weekendy spędzają za miastem, a dagmar nie jest kapeluszem na upał ;) Ale jeśli chcesz to mogę Ci podrzucić listę pytań / kwestii (taki szkic, który wspólnie z kolegą Grzegorzem aka Frankensteinem opracowaliśmy), które mógłbyś poruszyć z ludźmi z Polkapu. Był kiedyś pomysł na wywiad ale się rozpłynął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza,

 

Znajdą się jeszcze wolne miejsca dla pary?

 

Będzie mi bardzo miło poznać Twoją Towarzyszkę. Zapraszam. :)

 

Misza, są wakacje. Ludzie są na urlopach, weekendy spędzają za miastem, a dagmar nie jest kapeluszem na upał ;) Ale jeśli chcesz to mogę Ci podrzucić listę pytań / kwestii (taki szkic, który wspólnie z kolegą Grzegorzem aka Frankensteinem opracowaliśmy), które mógłbyś poruszyć z ludźmi z Polkapu. Był kiedyś pomysł na wywiad ale się rozpłynął :)

 

Nie wiem, czy będzie do tego dobry klimat i odpowiednie osoby, ale dajesz :). Może coś skręcimy... Choć wiecie, jak to jest, jak niekompetentna osoba zabiera się do zadawania mądrych pytań :D.

 

Damiance, weźmiesz kamerę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.