Skocz do zawartości

[Szarmant i Piotr Kamiński] Dwurzędowy garnitur navy blue


Sanguineus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z drugiej przymiarki garnituru zamówionego u pana Piotra Kamińskiego z materiału od pana Romana Zaczkiewicza. Od razu przepraszam za mało elegancki zarost na twarzy i niepasujące do całego otoczenia buty (mam nadzieję, że to faux pas zostanie mi wybaczone). To moje pierwsze zamówienie bespoke, więc proszę o wszelkie uwagi. Tym co ostatecznie skłoniło mnie do zamówienia garnituru u krawca była prośba kolegi, abym został świadkiem na jego ślubie. Stąd też kremowa kamizelka, która, moim zdaniem, będzie pasowała do tej okazji.

Tkanina na garnitur to kilkuletnia Lumb's Golden Bale, z końcówki belki, zakupiona u pana Romana. Pewnie on sam może więcej o niej opowiedzieć (ja, wstyd się przyznać, mało jeszcze o samych tkaninach wiem).

Garnitur zaczyna nabierać kształtu, kilka rzeczy zostanie jeszcze poprawionych - nogawki spodni, załamania materiału między łopatkami.

Obiecuję, że do kolejnej przymiarki włożę już właściwe obuwie ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na final. Ciekawe czy ktos skomentuje pomysl na kamizelke do DB, sa tu tacy ;)

Jedyne co bym zmienil na tym etapie to temat tego watku. :) No chyba ze Roman byl tu asystentem / doradca ale wtedy to chociaz kolejnosc.

Tak, pan Roman był doradcą i to od niego zaczęła się cała akcja, więc myślę, że może pozostać wymieniony jako pierwszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 years later...
  • 2 weeks later...
On 3/17/2018 at 1:02 PM, Friq said:

Jak na mój gust klapy mogłyby być mimo wszystko szersze ;)

Hmm, nie wiem czy byłyby proporcjonalne przy moim wzroście. Nie widać tego na tych akurat zdjęciach, ale mam 195 cm wzrostu. To był świadomy wybór. To samo dotyczy kozerki - przy takiej długości marynarki jej podniesienie zaburzyłoby proporcje. Ale gusta są różne :) Garnitur miał być raczej stonowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.