Skocz do zawartości

Marynarka garniturowa a dżinsy


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt połączenie tej marynarki z koszula dżinsową, do tego jeszcze z wełnianym krawatem wygląda bardzo źle. Zbyt duża różnica wagi materiałów.Rekawy marynarki trochę za krótkie,na zdjęciu z tylu widać tez jak źle układa się ta marynarka ,szczególnie przy szwach na ramionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt połączenie tej marynarki z koszula dżinsową, do tego jeszcze z wełnianym krawatem wygląda bardzo źle. Zbyt duża różnica wagi materiałów.Rekawy marynarki trochę za krótkie

Najpierw czytamy potem gadamy. Krawat nie ma nic wspólnego z wełną. Jest to wręcz perfekcyjne Twoim zdaniem połączenie. Oto dowód: viewtopic.php?t=4&p=82008#p82008

Moim zdaniem knit jest do dżinsowej faktury najbardziej odpowiedni.

Bądź konsekwentny :D Marynarka ma dobre rękawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt połączenie tej marynarki z koszula dżinsową, do tego jeszcze z wełnianym krawatem wygląda bardzo źle. Zbyt duża różnica wagi materiałów.

Generalnie, potraktowanie jakiejkolwiek marynarki garniturowej jako sportowej, jest wysoce ryzykowne, natomiast takie potraktowanie marynarki garniturowej do spodni bez kantu, jest bledem stylistycznym, wzmacnianym dodatkowo w tym przypadku koszula dzinsowa z kolnierzykiem bd. Constantin slusznie okreslil to jako eklektyzm. Ja dodam, niezbyt fortunny eklektyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt połączenie tej marynarki z koszula dżinsową, do tego jeszcze z wełnianym krawatem wygląda bardzo źle. Zbyt duża różnica wagi materiałów.Rekawy marynarki trochę za krótkie

Najpierw czytamy potem gadamy. Krawat nie ma nic wspólnego z wełną. Jest to wręcz perfekcyjne Twoim zdaniem połączenie. Oto dowód: viewtopic.php?t=4&p=82008#p82008

Moim zdaniem knit jest do dżinsowej faktury najbardziej odpowiedni.

Bądź konsekwentny :D Marynarka ma dobre rękawy.

I tu sie zgadzam ,czytamy ale ze zrozumieniem. Połączenie tego krawatu do dżinsowej koszuli tak, ale nie do takiej marynarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka ma dobre rękawy.

Moim zdaniem marynarka ma za krótkie rękawy, koszula wystaje prznajmniej ze 3 cm.

Mi takie właśnie odpowiadają więc dla mnie są idealne :) do mojej budowy w sam raz. 1 cm mi nie odpowiada.

Co nie zmienia faktu, ze dobranie marynarki garniturowej do spodni bez kantow i koszuli dzinsowej, z kolnierzykiem bd jest niespojne stylistycznie i niezbyt fortunne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze dobranie marynarki garniturowej do spodni bez kantow i koszuli dzinsowej, z kolnierzykiem bd jest niespojne stylistycznie i niezbyt fortunne.

Twoim zdaniem, zapamiętaj sobie to kolego - że TWOIM zdaniem. MOIM zdaniem, a więc w kwestii MOJEGO ubrania - tak jest dobrze. Zasady jakimi się kierujesz nic mnie nie interesują. Akceptuję fakt, że Ci coś nie pasuje, ale Twoje zdanie nie obchodzi mnie w kwestii doboru moich ubrań. Stosuję się do zasad wytyczonych przez historię, ale nie w sposób perwersyjnie dokładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@static87-spusc trochę powietrza z siebie .Jak Cie nie interesują zasady którymi się ktoś kieruje oraz nie interesuje Cie zdanie innych ,to po co prezentujesz tutaj Swoje zestawy?

Bo to temat "Co masz dziś na sobie", a nie "Forumowa poradnia stylistyczna". Miej sobie swoją opinię, ale nie oczekuj mojego zainteresowania - ja tu pokazuję coś co jest zgodne z nazwą tematu. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Wig,pshaw, widzisz przecież, że forumowicze w jakimś stopniu skrytykowali ten strój i liczyłeś się chyba z tym, że tak może być. Lukrowane komentarze ignorantek z zakresu męskiej elegancji możesz, jak kojarzę, bez trudu odszukać na swoim blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Ja lubię komentarze negatywne, ale nie muszę się do nich stosować :) Po prostu - to, że ktoś napisze komentarz negatywny - jest ok. Ale moje stosowanie się do niego - jest moją sprawą. Niemniej, szanuję opinie zarówno jedne, jak i drugie :) nie przeszkadzają mi negatywne, nic a nic!!! Zapamiętajcie to, mówię to wszem i wobec. Ale jak ktoś stoi przy swoim, a ja stoję przy swoim - to wybacz, ale jednak pozostanę przy swoim :) Panowie, więcej luzu. Napinacie się, nie rozumiem po co. Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze dobranie marynarki garniturowej do spodni bez kantow i koszuli dzinsowej, z kolnierzykiem bd jest niespojne stylistycznie i niezbyt fortunne.

Twoim zdaniem, zapamiętaj sobie to kolego - że TWOIM zdaniem. MOIM zdaniem, a więc w kwestii MOJEGO ubrania - tak jest dobrze. Zasady jakimi się kierujesz nic mnie nie interesują. Akceptuję fakt, że Ci coś nie pasuje, ale Twoje zdanie nie obchodzi mnie w kwestii doboru moich ubrań. Stosuję się do zasad wytyczonych przez historię, ale nie w sposób perwersyjnie dokładny.

To ze dobranie marynarki garniturowej do spodni bez kantow jest niespojne stylistycznie, to nie jest to moje zdanie, lecz jest to fakt. Przynajmniej wedlug tego co mowia nam zasady klasycznej meskiej elegancji. A delikatnie przypomne, iz forum na ktorym sie znajdujemy poswiecone jest klasycznej meskiej elegancji. A jesli juz jestesmy przy elegancji, to nadmienie iz kierunek jaki probuje Pan nadac wymianie mysli i pogladow, zaczyna dosc mocno powodowac oddalanie od niej. Dlatego tez, na tym proponuje zakonczyc, jako ze nie chce kontynuowac wymiany mysli w tym tonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.