Jump to content

[Warszawa] Mercer


proceleusmatyk
 Share

Recommended Posts

http://mercer-fashion.pl/

Ktoś próbował?

Oferują szycie MTM (koszule, spodnie, marynarki oraz bardziej formalnie outfity - na manekinach wyglądjące biednie). Próbniki bardzo podstawowe - jak u Makarona i Szarmanta. Obsługa przyjemna, tradycyjnie na wstępie oferująca niepotrzebne fajerwerki.

Ciekawostką jest, że mają w ofercie kalosze Swims oraz skarpety Falke - trochę na stanie, ale wszystkie możliwe fasony i kolory (!!!) na zamówienie. Również podkolanówki, w cenie 100 zł za parę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jeśli ktoś szuka budżetowych kaloszy, to w H&M kilka dni temu jeszcze były czarne przecenione z 60 zł na 20 zł (Domy Centrum). Można zadzwonić i popytać.

Pamiętam, sam kupiłem parkę, po sezonie zimowym podeszwa była pęknięta w jednym z nich, ale wydawała się zdatna do naprawy. Niestety, na przeszkodzie stanął remont łazienki w moim poprzednim lokum - w wyniku niefortunnego przeoczenia kaloszki znalazły się na trasie przejazdu przerdzewiałej  wanny i zostały przez nią dosłownie rozjechane  <_< Wielka szkoda, że nie kupiłem ich więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Spodobali mi się podczas pierwszej wisyty ale jestem otwart na inne propozycje. Rozwazalem też cafardini, Buczyński, van thorn, ale jakoś podejście w mercerze podobało mi się najbardziejc pytanie jak z wykonaniem garniturów? Dlatego właśnie chcę zaciqgnac waszych opinii

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć nt. pracowni Mercer w Poznaniu? Garnitury na manekinach wyglądają nawet nieźle, zastanawiajacy jest brak zdjęć wykonanych zleceń na klientach. Na ich fb można znaleźć kilka zdjęć obsługi, ale to juz nie wygląda tak zachęcająco...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.