Skocz do zawartości

Spodnie z wysokim stanem


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Imho te spodnie są bardzo niskie, trzymają się chyba na Wacku :) tego Pana.

daje jeszcze 30sekund na to, ze pojawi sie ktos do cna oburzony tym nieeleganckim okresleniem meskiego przyrodzenia. w-s-t-y-d!

pasek w spodniach z wyzszym stanem bylby raczej dosc niewygodny, dlaczego z gory wykluczac szelki?

haha, już 3 minuty :)

Proszę bardzo:

Wstydz się Koźle! Na forum, które przeżywa obecnie apogeum wykwintu, wypowiedzi takie jak Twoja nie powinny mieć miejsca. Wacław jest pięknym męskim imieniem (a Klara żeńskim).

pzdr zimno

montalb

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proceleusmatyk

Oczywiście, że się da, wręcz bym powiedział, ze tak jest klasycznie. Spodnie ze zdjęcia to biodrówki i to dość niskie. Właściwie zbudowany mężczyzna ma talię post-207-13658920312522_thumb.jpg (zwróć uwagę, że najwęższe miejsce nie jest na biodrach) i właśnie na niej trzymają się spodnie. Obecnie większość spodni to właśnie biodrówki, albo noszone jako biodrówki.

P.S. Specjalnie wybrałem nie budzącą żadnych obiekcji ilustrację ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu klasycznie zbudowanemu mężczyźnie czegoś brakuje ;) Powiedzmy, że jestem podobnie zbudowany i najwęższe miejsce mam w tym samym miejscu, co powyższy posąg.

Ja wybrałem może nie najszczęśliwsze zdjęcie - nie chodziło mi o podwyższenie biodrówek do normalnego stanu. Bardziej o coś takiego:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Żeby tej dziury nie było w ogóle. Wiem, że panowie z powyższych ilustracji mają kamizelki (i zgadzam się, że jest to dobry sposób na uniknięcie tej nieszczęsnej dziury) i właśnie trzyrzędowy garnitur zamierzam obstalować, ale podejrzewam, że i bez nich owi panowi nie mieliby widocznej przerwy pod zapiętym guzikiem marynarki. Nie zawsze będę chodził z kamizelką, a chcę uniknąć tego nieeleganckiego w moim przekonaniu efektu.

Pytanie, czy to kwestia wysokiego stanu spodni, czy odpowiednio nisko umiejscowionego najwyższego guzika (w najwęższym miejscu korpusu). No i czy powyżsi panowie mają szelki, czy spodnie trzymają im się na pasku? (Trzeba wziąć poprawkę na to - jak się domyślam - że zdjęcia byłyby bardziej wymierne, gdyż rysunki prezentują idealizowaną rzeczywistość.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz osiągnąć. Dobrze uszyta marynarka i z odpowiednio wyprofilowanym rozcięciem z dołu, powoduje, że przy chodzie nie widać odsłoniętej koszuli z dołu. Sam noszę spodnie bardzo nisko, ponieważ z wyższych partii mi od razu zjeżdżają w dół.

W innym wątku opisywałem różne możliwości rozcięcia z dołu - ogólnie im rozcięcie jest mniejsze, tym spodnie można nosić niżej, tak by nie było koszuli widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to był bardzo instruktywny komentarz viewtopic.php?f=1&t=4&p=24305&hilit=rozci%C4%99cie#p24305

Ja optuję za "praktycznie zerowym".

Najlepiej byłoby przymierzyć takie spodnie z wyższym stanem na pasku, pochodzić w nich i przekonać się, czy nie będą spadały. Domyślam się, że to też wpływa na długość nogawek. Jest na forum jakiś chudzielec, który mógłby podzielić się doświadczeniem w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to był bardzo instruktywny komentarz viewtopic.php?f=1&t=4&p=24305&hilit=rozci%C4%99cie#p24305

Ja optuję za "praktycznie zerowym".

Najlepiej byłoby przymierzyć takie spodnie z wyższym stanem na pasku, pochodzić w nich i przekonać się, czy nie będą spadały. Domyślam się, że to też wpływa na długość nogawek. Jest na forum jakiś chudzielec, który mógłby podzielić się doświadczeniem w tej kwestii?

Cóż, jestem chudzielcem :) i większość moich spodni ma stan podwyższony, tzn. świeżo po założeniu są w talii. Niestety po kilku nawet minutach potrafią wylądować trochę niżej. Słowem - spadają. Zastanawiam się nad wypróbowaniem szelek, ale wstrzymuje mnie przed tym fakt, że w pracy często chodzę bez marynarki i te szelki na wierzchu.... no wiecie :oops::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.