Skocz do zawartości

Elegancki student / uczeń


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że wszyscy autorzy blogów (pana z bloga nr 3 nie jestem pewien) są aktywnymi użytkownikami tego forum, więc może dodadzą coś od siebie. 

W sh można za grosze zbudować bazę ubrań, trzeba mieć tylko czas i energię do szukania. Jako rada na początek - szukaj i kupuj wyłącznie ubrania dobrej jakości i o dobrym dopasowaniu. Ja niestety dałem się porwać i mam za dużo ubrań, które może są i ładne, ale średniej jakości. Teraz naprawiam te błędy. 

 

Warto na pewno szukać marynarek (unikaj poliestru i wiskozy), swetrów (szukaj takich z wełny merynosów) i koszule (100% bawełna, len). Na taki asortyment jest szczerze mówiąc mały popyt, więc stosunkowo łatwo coś znaleźć. No i baaaaaaaaaaaardzo duży wybór krawatów (szukaj jedwabiu, wełny) i szalików (szukaj kaszmirowych). Płaszcze i kurtki też bywają udane, a za grosze.

 

A co do inspiracji, a nie rad, ja osobiście lubię blogi zdjęciowe w stylu - http://retrodrive.tumblr.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dobrze się czyta Jego artykuły i ciekawe tematy porusza, już przejrzałem ;)

 

Właśnie robię wywiad wśród znajomych dziewczyn, gdzie mają sprawdzone sh. Dzięki za rady, na pewno się przydadzą bo jestem jeszcze modowym leszczem.

 

Widzę każdy tutaj myśli, że jest najmłodszy %-) A braki czy nadmiary w posturze można wyrównać, elegancja elegancją ale w formie dobrze jest być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że wszyscy autorzy bloga (pana z bloga nr 3 nie jestem pewien) są aktywnymi użytkownikami tego forum, więc może dodadzą coś od siebie. 

 

Pan z bloga nr 3 jest użytkownikiem biernym, to znaczy czasem sobie przegląda. Ale wywołany do tablicy może coś dorzucić.

 

Garnitur, jako się rzekło, leży przyjemnie; ja bym jednak sugerował biała koszulę na bal (wieczorem wygląda lepiej niż błękit, zapewnia trochę większy kontrast i ładnie "podświetli" twarz).

 

Krawat rzeczywiście można kupić w secondhandzie za grosze, tyle, że to wymaga trochę cierpliwości w przegrzebywaniu się przez kosz z masą śmieci. Niemniej stosunek jakość/cena jak nigdzie indziej!

 

No i biała poszetka była polecana już kilkukrotnie, ale jeszcze tylko gwoli ścisłości dodam, że jeżeli kolorowa - to nigdy w tym samym kolorze i wzorze co krawat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.