Skocz do zawartości

forum.bespoke.pl - w jakim kierunku zmierza?


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

A to teoretyk nie może być praktykiem w tym rozumieniu?

Szczerze mówiąc wcześniej podział na teoretyków i praktyków był w sferze naokoło forum widoczny pod tym względem, że każdego kto nie wrzucał swoich zdjęć wyzywano od teoretyków, co garnituru nawet jednego w szafie nie ma i krawca na oczy nie widział :)

Mnie denerwuje za to, to ciągłe gadanie, że w Warszawie to wszyscy jak imigranci łażą ubrani.

Też mi się wydawało że coraz wiecej ludzi "środka" jest na forum, a na pewno coraz więcej mamy użytkowników łączących teorię z praktyką wśród ludzi którzy są z nami od dłuższego czasu. Ta grupa powiększa się - i to jest "ewolucyjna" konieczność dla ludzi łapiących bakcyla forum BwB.

Inaczej bylibyśmy zdani na porady stylistów i sprzedawców. :arrow:

Zawsze możemy zrobic - trochę dla zabawy - ankietę :)

- teoretyk

- praktyk

- człowiek środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Myślę, że określenia zostały niefortunnie dobrane. Z opisu wynika, że chodzi raczej o podział na hobbystów, którzy zagłębiają się w techniczne kwestie krawiectwa czy szewstwa i pragmatyków, których nie obchodzi, czy garnitur jest z wełny czesankowej, czy z flaneli, klejony, czy nie, byle dobrze leżał, wyglądał i się nosił (i buty podobnie). I taki podział jest już dosyć oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że określenia zostały niefortunnie dobrane. Z opisu wynika, że chodzi raczej o podział na hobbystów, którzy zagłębiają się w techniczne kwestie krawiectwa czy szewstwa i pragmatyków, których nie obchodzi, czy garnitur jest z wełny czesankowej, czy z flaneli, klejony, czy nie, byle dobrze leżał, wyglądał i się nosił (i buty podobnie). I taki podział jest już dosyć oczywisty.

Dokładnie, też wydaje mi się, że o taki podział chodziło Macaroniemu i zdecydowanie taki istnieje, chociaż na forum są raczej przedstawiciele 1 grupy to nie koniecznie tak musi być pośród czytelników bloga i klientów w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.