Skocz do zawartości

Szerokie w udach spodnie


michal-krk

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie sie przejsc na silke, ale przez to mam problem z doborem spodni (koszul tez, te w duzych rozmiarach sa na "brzuchaczy" a nie "klatowcow", ale ten problem nie jest tak dokuczliwy).

Zwykle kupuje spodnie o rozmiar wieksze i zwezam w pasie u krawca, jednak teraz i ta metoda przestala dzialac.

Jakie firmy produkuja spodnie szerokie w udach? Wiem, ze Hugo Boss robi bardzo waskie, wiekszosc z tych ktore mam to Pierre Cardin. Poradzi ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy rozejrzeć się za spodniami firm z USA, najlepiej w traditional (classic) fit. Nie dość, że są szerokie w nogawkach (niektóre naprawdę są bardzo "generous"), to jeszcze na ogół dołem nie są wykończone i mają duży zapas materiału, co umożliwia zrobienie manszetu (który przydaje się szczególnie, bo szerokie spodnie dobrze jest dociążyć dołem, żeby się lepiej układały w nogawce). Ja mam trochę par spodni z Jos A Bank, to taka myślę ichnia Vistula, ale na ogół spodnie są z naturalnych materiałów (mam m. in. dwie pary z flaneli wełnianej), tylko niestety (i o dziwo) musieli się przestraszyć RODO, bo wyłączyli jakiś czas temu możliwość przeglądania strony z adresów IP z Europy i trzeba trochę pokombinować. Myślę, że z powodzeniem można też poeksplorować inne firmy jak Brooks Brothers, choć nie mam praktycznych doświadczeń z ich spodniami. Można poszukać na ebayu spodni tych firm, pewnie by się coś znalazło w dobrych cenach, sprzedawców można zawsze zapytać o dokładne wymiary poszczególnych egzemplarzy.

Inna opcja to znaleźć rozsądnego cenowo krawca i zamawiać pod wymiar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowałeś  spodni z podwyższonym stanem od Macaroniego albo 4gentelman? Sa również szersze w udach. Ja mam dość masywne uda (choć może nie  jakies kulturystyczne, bo uprawiam tez sport wydolnościowy) i spodnie od masowych producentów się nie sprawdzają, podczas gdy wspomniane marki dają rade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Jakub84 said:

Probowałeś  spodni z podwyższonym stanem od Macaroniego albo 4gentelman? Sa również szersze w udach. Ja mam dość masywne uda (choć może nie  jakies kulturystyczne, bo uprawiam tez sport wydolnościowy) i spodnie od masowych producentów się nie sprawdzają, podczas gdy wspomniane marki dają rade. 

Nie moge znalezc gdzie moge kupic spodnie Macaroni - sprowadzasz z zagranicy? A 4gentleman ma bardzo ladne, ale bardzo maly wybor - szyjesz tam na miare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubo69 mnie uprzedził :-)

Co do 4g to wg mnie ostatnio poszerzyli asortyment, nie mam poczucia, wg mnie oferta przyzwoita. Tam nie ma klasycznego szycia na miarę, bo działają tylko online, ale możesz sam zebrać miarę i odszyja Ci spodnie z oferty wg niej (jak to działa, nie sprawdzałem, ale właściciel ma proklienckie podejście).

Jeśli chcesz sobie podnieść ciśnienie to jest jeszcze Benevento (jest o nich watek na forum) :-) Chociaz nie bede narzekał, bo dziś dostałem info, ze zamówione na BF spodnie idą, a na 2022 obiecują sie ogarnąć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FranciszekMaurer napisał:

Ja też mam dość rozbudowane uda i spodnie od Milera dają radę, co możesz też sobie porównać patrząc w tabele rozmiarowe, tzn. chinosy są naprawdę luźne w udach. Spodnie w kant też w udach ok, tylko stan trochę za niski.

Dla mnie spodnie od Milera są tak wąskie (mam garnitur Phoenix), że nie jestem w stanie ich nosisz ze skarpetkami-podkolanówkami, bo się zahaczają w łydce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Velahrn napisał:

Dla mnie spodnie od Milera są tak wąskie (mam garnitur Phoenix), że nie jestem w stanie ich nosisz ze skarpetkami-podkolanówkami, bo się zahaczają w łydce...

W łydkach faktycznie są zwężane, ale w udach szerokie, co prawda te garniturowe mają za niski stan niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.