Skocz do zawartości

Koval

Użytkownik
  • Postów

    3 311
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Treść opublikowana przez Koval

  1. Koval

    Buty, trochę taniej

    Czyli to pytanie natury estetycznej? Tak, chodzi o estetykę modelu. Dość mam w szafie swoich "koszmarków". A, jak tak - to NIE
  2. a jak stopniujesz formalność tych konkretnych koszul? (tej z linka i SB)
  3. Ja mam inny problem - knit, który ostatnio kupiłem nie ma niestety 'szlufki' na węższy koniec, i dlatego się 'majta'. Myślałem o tym, żeby przpinać go od spodu małą agrafką, ale trochę się boję, że szybko się zniszczy. Macie Panowie inne 'patenty'? (dodam, że spinek do krawata nie lubię)
  4. ...albo chory i nie w formie jakiś, albo ktoś bezczelnie się pod kolegę Kozła podszywa...
  5. spryciarz - maskowanie kwiatami (ciekawe co na to ludzie wschodu - może: 'co chowasz za tymi kwiatami; jesteś wrogiem?' )
  6. Hej a co znaczy - 'aktywne czytanie' Jest jakaś odwrotność, np 'bierne czytanie'?
  7. Nie - Jan jest jak Chuck Norris - jemu się udało
  8. Janie - a próbowałeś dzwonić w czasie wyprzedaży do Massimo Dutti Ja próbowałem (kilka razy)- co najwyżej można usłyszeć 'miłego dnia'
  9. dzięki - może jutro...
  10. Oli - a jakiego rozmiaru szukałeś; bo ja potrzebuję 43 i w Warszawie
  11. Misza - ubiegłeś mnie edit: i bigbadwoof Kolego 'Butoteka' (jakkolwiek to brzmi ) - przecież wszystko już zostało napisane! Mamy Ci podać marki, referencje produktów, rozmiary i ceny po jakich jesteśmy gotowi je kupić?! Bez złośliwości (no - może troszkę) - włóż trochę wysiłku i poczytaj forum!
  12. Koval

    Wyprzedaże

    Halo! Czy to jeszcze temat o wyprzedażach?! A propos tychże - w sklepie Camicissima na Sadybie, koszule po 149 i spory wybór po 89,90 PLN! - - wiem bo dziś (wczoraj) byłem i sobie jedną zakupiłem (błękitny slim za 89 złociszy )
  13. Koval

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Człowiek z małym stażem, przemógł się, zadał sobie trud - zrobił zdjęcia - wkleja... ...a tu od razu takie bęcki Panowie - 'shame on you'
  14. Zaki - 'never say never'... jeśli bardzo zależy Ci na powrocie do tego smaku, to są miejsca w Polsce, gdzie mogą Ci pomóc (wszystko to kwestia determniacji); Kiedyś na Hożej, teraz widzę po stronie, że zmienili miejsce (http://www.lis-meble.pl) była firma, z której produktami miałem przyjemność się zapoznać - i naprawdę robiły wrażenie. Jestem przekonany, że nie mieliby problemu z odtworzeniem takiego mebla na podstawie zdjęcia.
  15. Wszystkie? O ile np zgodzę sie, ze długosc na prawym górnym jest nawet dla mnie dość ekstrawagancka, i za krótka, to juz np na prawym dolnym jest ok. Moze uda nam sie jakos znalezc idealna długosc spodni? a mi się wydaje, że właśnie te o których mówisz, są w zasadzie takie same - inaczej się prezentują przy różnym typie butów...
  16. ...i cały czar prysł
  17. nie no - na pierwszym zdjęciu - jak najbardzie OK (według mnie)
  18. ok - sory
  19. Jakbym Kota w butach słyszał...
  20. + może i cudak - ale wizerunek ma przemyślany Immune skąd go wytrzasnąłeś ? 'jakaś' Jamajka czy Nowy Orlean? (mi się podoba )
  21. ja wiem - to jest argument (ach te ba... to jest kobiety ) ...ale - z tą 'patynacją' to się chyba za daleko posunąłeś (gra słów jak najbardziej uzasadniona )
  22. Mozesz pokazac zdjecia i pokazac jak bardzo sa za krotkie wedlug Ciebie? http://blog.justinchungphotography.com/ http://pittithefool.tumblr.com/ https://twitter.com/#!/NTBro http://www.style.com/trendsshopping/sty ... _Menswear/ http://www.lookatme.ru/furfur/style/sty ... 469-pitti4 http://streetfsn.blogspot.com/ http://www.mensreverie.com/ Proszę bardzo (pierwsze z brzegu) : http://hypebeast.com/2012/01/2012-pitti ... yle-day-1/ http://hypebeast.com/2012/01/2012-pitti ... yle-day-1/ http://www.gq.com/style/street-style/20 ... =2#slide=9 http://www.gq.com/style/street-style/20 ... =2#slide=3
  23. Tak czułem, że niedawno - ale, że tylko 2 lata (patynacja skuteczna wielce)
  24. Arkadyjczyku, a jaki okres czasu dzieli zjdęcie z CDMNS ze zdjęciem z wątku CMKNS? Bo mam wrażenie, że 'dziś' jesteś starszy o 20 lat Czy to świadomy zabieg 'patynowania' wizerunku?
  25. to 'oczywista oczywistość' w przy 'niekrępujących ruchów rozmiarach'
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.