Skocz do zawartości

sergiusz

Użytkownik
  • Postów

    433
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sergiusz

  1. Tak też słyszałem; z tej przyczyny planowałem pozostać w moich licealnych zestawieniach. Przedstawiłem jak najogólniej wyglądały powyżej. @Nereusz zaczął pisać o stroju adekwatnym do skórzanej torby i chciałem się upewnić, czy taki jest odpowiedni.
  2. Mój zwyczajowy zestaw w liceum (które ukończyłem niedawno) to marynarka+koszula+chino albo jeansy. Mam nadzieję, że taki jest wystarczający do tej torby; na uczelni .
  3. sergiusz

    Nowe nabytki

    Przedstawiam Państwu skórzaną, ręcznie robioną torbę, którą zakupiłem w Grecji. Odpowiada mi pod każdym względem, wyłączając zamek. Jest on niestety bardzo nietypowy; troszkę obawiam się, że za jakiś czas może ulec awarii i sam się otwierać . Zdjęcia mnie zawiodły; torba wygląda na nich gorzej niż na żywo, ale mimo wszystko chyba nie jest źle. Zaczynam studia w październiku. Będzie to moja torba na uczelnię.
  4. Panowie, czy któryś tu widzi wzmiankę iż można wstawiać zdjęcia kompozycji składających się tylko z elementów wchodzących w skład klasycznej elegancji? Ja nie. Podpisuję się pod tym .
  5. Jeśli tak mnie zrozumiałeś, to przepraszam. Wcale tak nie uważam; w tym oto miejscu zamieszczam sprostowanie. Aby zwrócić uwagę forumowiczów . Być może przesadziłem . Warto być może stworzyć regulamin CMDNS. Niektórym nie odpowiada wstawianie zestawów nie spełniających w 100% kanonu męskiej elegancji (ja absolutnie nie mam nic przeciw; doszedłem do wniosku, że zestawy Immune i Michała nadają się do publikacji. Tym bardziej nie rozumiem osób, które przy zestawie Immune były nastawione pozytywnie, zaś Michała "ochrzaniają" za nie spełnianie wymogów klasycznej elegancji). Ale to już sprawa dla moderatorów i administracji.
  6. Czerpią i szukają inspiracji i nie muszą spełniać wszystkich wymogów. Zgadzam się. Nie przeczytałeś mojego posta zdaje się dokładnie . Chodziło mi o to, że Immune czerpał z klasycznej męskiej elegancji, a nie spełniał wszystkich jej wymogów, a zaakceptowaliśmy jego zestaw. Natomiast Michał, który także czerpał z meskiej elegancji, a nie spełniał wszystkich wymogów, został odrzucony. Bądźmy konsekwentni. Skoro @Immune mógł, to czemu @Michał nie może?
  7. @Nereuszu, nie piszę o wartości estetycznej tych zestawów (Immune i Michała), tylko zaznaczam, że oba w jakiś sposób chcą czerpać z męskiej elegancji, ale nie spełniają wszystkich jej wymogów. Zarówno zestaw Immune, jak i Michała nie był "klasycznie elegancki", co nie znaczy, że jeden czy drugi są złe. Być może po prostu warto określić jasno reguły co można umieszczać w CMDNS i nie będzie już problemów.
  8. Immune wstawił sobie zestaw z bluzą z kapturem całkiem niedawno. Gdy zwracałem na to uwagę, zostałem masowo "ochrzaniony". Moim zdaniem temu zestawowi bliżej do klasyki wspomnianemu zestawowi Immune. Wtedy nie zwracałeś na to uwagi. Zarówno zestaw Immune jak i ten czerpią z klasycznej elegancji, chociaż nią nie są. Skoro zestaw Immune został dopuszczony, to nie wiem dlaczego ten nie może być pokazany.
  9. Odświeżę stary post. To nie jest prawdą. Szkodliwość palenia i jego wpływ na rozwój raka odkryli lekarze hitlerowskich Niemiec. Adolf Hitler był wielkim wrogiem palenia i nakazał niemieckim lekarzom poszukiwania jakichkolwiek skutków ubocznych tego nałogu i jak widać, udało się .
  10. @Tytus --> Dajcie spokój . Koszula, chinosy, ciekawe buty, szal, kurtka. Wygląda bardzo w porządku.
  11. Ksiądz zazwyczaj każdego dnia nosi czarny strój, zwany sutanną, ewentualnie koloratkę do czarnej koszuli .
  12. Nie warto robić problemu, jeśli jesteśmy w stanie odczytać o co chodziło.
  13. Moim zdaniem, o ile mogę je wypowiedzieć , wszystko jest w jak najlepszym porządku, z tym, że krawat wydaje mi się jakby " za ciężki" (o ile to dobry zwrot) w stosunku do cardigana. Ale może tylko tak mi się wydaje . Ogólnie rzecz biorąc, bardzo fajnie .
  14. Tym razem wpisałem "Ed Westwick" w wyszukiwarce i nic nie znalazłem .
  15. Amerykański aktor, Ed Westwick. Stosunkowo niedawno o nim usłyszałem, ale zdjęcia znalazłem cudowne. Jeśli to jest jego codzienny styl, to nie mam nic do dodania.
  16. Ja i tak nie płaciłem . Dostałem w prezencie, jak napisałem wyżej.
  17. Bardzo wszystkim dziękuję .
  18. Jak Panów zdaniem komponuje się kolorystycznie poniższe zestawienie marynarki, krawata i koszuli? Starałem się, by ten komputer zrobił w miarę przyzwoite zdjęcia. Na krawacie są delikatne kropeczki. Chodzi mi o same kolory, nic więcej: No ewentualnie jakieś uwagi, czy beżowe chino by tu pasowały .
  19. Troszkę się zagalopowałem, przepraszam .
  20. Wielu polityków, a już najbardziej ten wspomniany wyżej przez @Michała, w normalnym, zdrowym kraju o świadomej opinii publicznej, przez wspomniane chamstwo byłoby już dawno poza polityką .
  21. Dostałem ten zegarek w prezencie od znajomego, akurat gdy miałem potrzebę na czasomierz i nie narzekam. Generalnie rzecz biorąc podoba mi się, jest niekonwencjonalny, sportowy (na bardziej formalny mam niewiele okazji), bardzo często pasuje mi do zestawień. A nawet jeśli czasem nie, to bez zegarka na ręce nie dam sobie niestety rady w życiu:).
  22. Proszę jaśniej, bom ciemny.
  23. kwestia gustu .
  24. sergiusz

    Nowe nabytki

    @Filip M. --> Ładnie się prezentują te rzeczy; niedawno sam zakupiłem podobne chinosy (te beżowe). Właściwie dwie pary; jedne zwężane, a drugie klasyczne. Torba wygląda bardzo w porządku . Planuję sobie niedługo jakąś sprawić, przyda się na uczelnię. @Łukasz --> kardigan świetny! Ostatni ze swetrów, które przedstawiłeś (ten jasnoszary) także. Bardzo bym chciał taki sobie zakupić w niedalekiej przyszłości.
  25. Cenzus kindersztuby, czy też inteligencji byłby niezwykle trudny do wprowadzenia. Chyba, że Naród by zmądrzał, to cenzus wychowania byłby nieformalnym prawem .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.