Skocz do zawartości

TomiW01

Użytkownik
  • Postów

    803
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez TomiW01

  1. Dziś Berwicki
  2. TomiW01

    Suit Supply

    no i skóra na niedźwiedziu podzielona [emoji1]
  3. Pytam bo sam ostatnio zakupiłem spodnie burgund, czy jak je modnie zwał marsala [emoji1] przepraszam za podwójny tekst
  4. O dobry burgund nie trudno, gorzej o towarzystwo [emoji1]
  5. @Hargin, z czym byś komponował bordo-burgund?
  6. Krawat ładny, ale coś z rękawami marynaki nie tak [emoji1]
  7. oj da się, naprawdę...
  8. zgadzam się [emoji3]
  9. no i piękne "bo się zmieniła podstawa programowa"
  10. TomiW01

    Suit Supply

    Współczuję. Zaczynam się zastanawiać, czy firmy pokroju SuitSuply czy Shoepassion oferując towar aspirujący do wyższej półki w relatywnie atrakcyjnych cenach, i mierząc raczej w klienta ilościowego a nie indywidualnego obrały politykę nieuznawania reklamacji. Strata zawiedzionego klienta jest rekompensowana przyciągnięciem wielu innych poprzez cenę, wzór, krój, piękne zdjęcia reklmowe itd.?
  11. Dziś duże ochłodzenie...
  12. W letnich klimatach
  13. TomiW01

    Mała renowacja

    Nie, optymizm jest potrzebny. Może ktoś z patine.pl wypowie się na temat prezentowanych, btw przepięknych butów. Czy po 2 latach, raczej nie ciągłego użytkowania, buty na kopydle 915 mogą wyglądać ja prezentowane przez kolegę @eye_lip?
  14. TomiW01

    Mała renowacja

    Nie obraź się @whitesnake, ale z prawego buta na pierwszym zdjęciu nie wieje optymizmem dla użytkowników Yanko, a tym bardziej dla patine.pl [emoji1]
  15. TomiW01

    Mała renowacja

    Może tak: zbyt duża ilość skóry pomiędzy przyszwą a noskiem sprawiła, że wysychająca podeszwa podniosła noski butôw do góry?
  16. TomiW01

    Mała renowacja

    Rozwiń proszę
  17. TomiW01

    Mała renowacja

    Mam pytanie: czy buty nie są za duże, skoro czuby, bez prawideł, tak wysoko idą w górę?
  18. Berwick, jak nie ma Twojej rozmiarówki to Pan Zbyszek zamówi. Poczekaj, może będzie jakaś akcja forumowa [emoji1]
  19. Jeżeli góra marynarki wygląda dobrze, aczkolwiek ja bym ją bardziej dopasował, to spodnie wyglądają fatalnie jak na spodnie bespoke. Naprawdę dużo lepiej wyglądają spodnie kolegi @marian o, uszyte przez niego... prawnika
  20. Fajne, lecz chodziło mi o dużo większe polka dot, coś takiego https://www.pinterest.com/pin/438186238723127549/ Lub https://www.pinterest.com/pin/438186238723107194/
  21. Panowie, dzie dostanę ładny, elegancki, granatowy krawat w duże grochy?
  22. TomiW01

    Suit Supply

    Jest już chyba cała jesienno-zimowa kolekcja, ale... zeby nie było łatwo ją odnaleźć jest wymieszana z letnią i zeszłoroczną zzimową [emoji1]
  23. Czekam na reklamację balmorali [emoji35]
  24. Kolega chyba krawiec...
  25. A jaki to materiał ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.