TomiW01
Użytkownik-
Postów
803 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
7
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez TomiW01
-
-
no i skóra na niedźwiedziu podzielona [emoji1]
-
Pytam bo sam ostatnio zakupiłem spodnie burgund, czy jak je modnie zwał marsala [emoji1] przepraszam za podwójny tekst
-
O dobry burgund nie trudno, gorzej o towarzystwo [emoji1]
-
@Hargin, z czym byś komponował bordo-burgund?
-
Krawat ładny, ale coś z rękawami marynaki nie tak [emoji1]
-
oj da się, naprawdę...
-
zgadzam się [emoji3]
-
no i piękne "bo się zmieniła podstawa programowa"
-
Współczuję. Zaczynam się zastanawiać, czy firmy pokroju SuitSuply czy Shoepassion oferując towar aspirujący do wyższej półki w relatywnie atrakcyjnych cenach, i mierząc raczej w klienta ilościowego a nie indywidualnego obrały politykę nieuznawania reklamacji. Strata zawiedzionego klienta jest rekompensowana przyciągnięciem wielu innych poprzez cenę, wzór, krój, piękne zdjęcia reklmowe itd.?
-
-
-
Nie, optymizm jest potrzebny. Może ktoś z patine.pl wypowie się na temat prezentowanych, btw przepięknych butów. Czy po 2 latach, raczej nie ciągłego użytkowania, buty na kopydle 915 mogą wyglądać ja prezentowane przez kolegę @eye_lip?
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie obraź się @whitesnake, ale z prawego buta na pierwszym zdjęciu nie wieje optymizmem dla użytkowników Yanko, a tym bardziej dla patine.pl [emoji1]
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Może tak: zbyt duża ilość skóry pomiędzy przyszwą a noskiem sprawiła, że wysychająca podeszwa podniosła noski butôw do góry?
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Rozwiń proszę
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam pytanie: czy buty nie są za duże, skoro czuby, bez prawideł, tak wysoko idą w górę?
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Berwick, jak nie ma Twojej rozmiarówki to Pan Zbyszek zamówi. Poczekaj, może będzie jakaś akcja forumowa [emoji1]
-
Letni garnitur dwurzędowy w stylu neapolitańskim - Michał Stenka
TomiW01 odpowiedział(a) na Machiavelli temat w Bespoke
Jeżeli góra marynarki wygląda dobrze, aczkolwiek ja bym ją bardziej dopasował, to spodnie wyglądają fatalnie jak na spodnie bespoke. Naprawdę dużo lepiej wyglądają spodnie kolegi @marian o, uszyte przez niego... prawnika- 96 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- Garnitur
- Dwurzędowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Fajne, lecz chodziło mi o dużo większe polka dot, coś takiego https://www.pinterest.com/pin/438186238723127549/ Lub https://www.pinterest.com/pin/438186238723107194/
-
Panowie, dzie dostanę ładny, elegancki, granatowy krawat w duże grochy?
-
Jest już chyba cała jesienno-zimowa kolekcja, ale... zeby nie było łatwo ją odnaleźć jest wymieszana z letnią i zeszłoroczną zzimową [emoji1]
-
Czekam na reklamację balmorali [emoji35]
-
Kolega chyba krawiec...
-
A jaki to materiał ?
