Skocz do zawartości

Shenkt

Użytkownik
  • Postów

    158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shenkt

  1. Ja niestety nie mam rozeznania w modelach i kopytach krokietów dostępnych w galerii mokotów. Gdybym miał coś konkretnego na celowniku to najpewniej zorganizowałbym sobie czas na zakupy.
  2. Ja dzisiaj niestety nie mogłem zajrzeć do sklepu stacjonarnego, za to skusiłem się na yanko. CJ i kilka koszul w bergu planuje na przyszły rok w nadziei, że okazja się powtórzy [emoji41]
  3. Koszule mtm także?
  4. Dzisiaj sklep z okazji BF przecenia cały asortyment o 15proc. z kodem BLACK15 , jest to całkiem niezła okazja zdaje się. Darmowa wysyłka do Polski.
  5. Nie polecam kombinować z rozmiarem w monkach. Sam w desperacji (bardzo bardzo chciałem 306 tdm ) z braku mojego rozmiaru (8uk) kupiłem 8,5 i ze świadomością, że są zbyt długie je zostawiłem. Teraz praktycznie w nich nie chodzę, bo moja stopa dobrze ich nie wypełnia i trochę 'lata' ,a przy zapięciu klamerek na ostatnią dziurkę po parunastu minutach na nogach zaczyna mnie boleć stopa w podbiciu. Na dokładkę okropnie się złamały. Dla tego w zamówieniu grupowyn AS wziąłem Ramsay.Btw. co masz na myśli pisząc, że 'przyszwa nie schodzi się w monkach'?
  6. Shenkt

    Saint Crispin

    Zjawiskowe ! Gratuluje zakupu
  7. Shenkt

    Suit Supply

    Tu raczej chodzi o to, że w zestawie te produkty są tańsze, niż osobno. SS raczej nie wprowadzi polityki wyprzedażowej poza outletem (i bardzo dobrze).
  8. Ja obiecuje coś wrzucić, jeśli tylko ficik w Ramsey mi przypasuje. Podejrzewam, że jeśli tak będzie to i ja skończe po następnym zamówieniu z kilkoma parami
  9. Jak tak dalej pójdzie, to można zakładać temat 'jakie AS mam dziś na sobie'
  10. Shenkt

    Suit Supply

    Też rozmawiałem dziś na chacie z konsultantem odnośnie pojawienia się tego płaszcza w mniejszych rozmiarach ,jeszcze w tym sezonie, ale niestety wg. niego nic takiego nie planują. Może za rok mi się poszczęści.
  11. Na tym poziomie to po prostu wymóg. W 'czasach' Arnolda środków wspomagających było mniej (i tak ładował ogromne ilości wszystkiego). Teraz jest chociażby hormon wzrostu, przez który brzuchy użytkujących go zawodników nie wyglądają najlepiej. Na szczęście w federacji IFBBPRPO niedługo pojawi się nowa ,bardziej klasyczna kategoria i myślę ,że znowu proporcje będą święciły triumf nad rozmiarem.
  12. Shenkt

    Suit Supply

    Ja mam straszny żal do SS, że nie dali tego wielbłądka w mniejszych rozmiarach.
  13. Ach, faktycznie. Trochę mi się twarze pomieszały. Reszta by się zgadzała, jeśli chodzi o to, co napisałem o Philu (sylwetka również podobna) i filmie. Dzięki za czujność.
  14. Panowie obok arniego to Phil Heath i Jay Cutler, obaj kilkukrotnie zdobyli tytuły Mr. Olympia . W tej chwilii na pewno ten pierwszy szyje na miarę i wypada dużo lepiej, niż na wyżej zamieszczonym zdjęciu. Ciężko w internecie odszukać jakieś sensowne zdjęcie (siłą rzeczy dominują te w negliżu) ,dlatego zainteresowanym polecam film Generation Iron. W nim między innymi Phil opowiada o tym ,jak sobie radzi z ubraniami i można podejrzeć jak wyglądał w roku 2012. Po za tym są osoby mające bardzo rozbudowane ciała, bardzo niestandardowe wymiary i wyglądające w garniturach dosyć poprawnie (Dwayne Johnson np.)
  15. Troszkę @off topic IMO wszystko, co pokazuje Whitesnake jest obłędne i perfekcyjne. Warto podążać za jego wskazówkami i radami
  16. Faktycznie, ja mam podobne odczucia odnośnie butów w bergu. Te stojące na widoku są w każdym salonie mocno poturbowane, 'pudełkowe' raczej bez skaz.
  17. Wg mnie najbardziej nie pasuje tu ten kwadratowy nosek. Do tego cholewka mogłaby być delikatnie wyższa.
  18. Jeśli możesz dołożyć do yanko, to bierz je bez zastanowienia. Berwicki niestety mają okropnie obszerne i niekształtne kopyta. Kupowałem trzewiki berwicka jako pierwsze klasyczne buty i jako laika buty mnie zachwyciły. Teraz mam kilka par yanko (między innymi te z Twojego linku) i przy nich na berwicki niestety patrze z lekkim niesmakiem i traktuje je jako buty na ekstremalne warunki pogodowe.
  19. Tak, zależy mi na czymś niezłym, ale jak na razie nawet budżetówek nie widzę interesujących, Ten z ct jest niestety brązowy. Podkreślam, że zależy mi na bordowym/burgundowym. Jak zwał tak zwał.
  20. Panowie ! Pasek - bordowa skórzana plecionka , może też być przeplatana z niebieskim/granatowym materiałem. Nie elastyczny. Coś w ten desń: http://www.poszetka.com/product-pol-2607-przeplatany-30mm-pasek-skorzany.html http://eu.suitsupply.com/en/belts/light-brown-belt/A15137.html?cgid=Belts
  21. @Edit rezerwacja poszła na pw.
  22. Shenkt

    Suit Supply

    Polska wersja sklepu internetowego chyba jednak się wkrótce pojawi [emoji41]
  23. Żeby nie było multikont robionych na 'potrzeby' konkursu [emoji41]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.