Shenkt
Użytkownik-
Postów
158 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Shenkt
-
Ja niestety nie mam rozeznania w modelach i kopytach krokietów dostępnych w galerii mokotów. Gdybym miał coś konkretnego na celowniku to najpewniej zorganizowałbym sobie czas na zakupy.
-
Ja dzisiaj niestety nie mogłem zajrzeć do sklepu stacjonarnego, za to skusiłem się na yanko. CJ i kilka koszul w bergu planuje na przyszły rok w nadziei, że okazja się powtórzy [emoji41]
-
Koszule mtm także?
-
Dzisiaj sklep z okazji BF przecenia cały asortyment o 15proc. z kodem BLACK15 , jest to całkiem niezła okazja zdaje się. Darmowa wysyłka do Polski.
-
Nie polecam kombinować z rozmiarem w monkach. Sam w desperacji (bardzo bardzo chciałem 306 tdm ) z braku mojego rozmiaru (8uk) kupiłem 8,5 i ze świadomością, że są zbyt długie je zostawiłem. Teraz praktycznie w nich nie chodzę, bo moja stopa dobrze ich nie wypełnia i trochę 'lata' ,a przy zapięciu klamerek na ostatnią dziurkę po parunastu minutach na nogach zaczyna mnie boleć stopa w podbiciu. Na dokładkę okropnie się złamały. Dla tego w zamówieniu grupowyn AS wziąłem Ramsay.Btw. co masz na myśli pisząc, że 'przyszwa nie schodzi się w monkach'?
-
Zjawiskowe ! Gratuluje zakupu
-
Tu raczej chodzi o to, że w zestawie te produkty są tańsze, niż osobno. SS raczej nie wprowadzi polityki wyprzedażowej poza outletem (i bardzo dobrze).
-
Ja obiecuje coś wrzucić, jeśli tylko ficik w Ramsey mi przypasuje. Podejrzewam, że jeśli tak będzie to i ja skończe po następnym zamówieniu z kilkoma parami
-
Jak tak dalej pójdzie, to można zakładać temat 'jakie AS mam dziś na sobie'
-
Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie
Shenkt odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Pozostaje mi dołączyć do oczekiwania To forum mnie kiedyś zrujnuje- 1 225 odpowiedzi
-
- buty patynowane
- goodyear welted
- (i 8 więcej)
-
Też rozmawiałem dziś na chacie z konsultantem odnośnie pojawienia się tego płaszcza w mniejszych rozmiarach ,jeszcze w tym sezonie, ale niestety wg. niego nic takiego nie planują. Może za rok mi się poszczęści.
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Shenkt odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Na tym poziomie to po prostu wymóg. W 'czasach' Arnolda środków wspomagających było mniej (i tak ładował ogromne ilości wszystkiego). Teraz jest chociażby hormon wzrostu, przez który brzuchy użytkujących go zawodników nie wyglądają najlepiej. Na szczęście w federacji IFBBPRPO niedługo pojawi się nowa ,bardziej klasyczna kategoria i myślę ,że znowu proporcje będą święciły triumf nad rozmiarem. -
Ja mam straszny żal do SS, że nie dali tego wielbłądka w mniejszych rozmiarach.
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Shenkt odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Ach, faktycznie. Trochę mi się twarze pomieszały. Reszta by się zgadzała, jeśli chodzi o to, co napisałem o Philu (sylwetka również podobna) i filmie. Dzięki za czujność. -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Shenkt odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Panowie obok arniego to Phil Heath i Jay Cutler, obaj kilkukrotnie zdobyli tytuły Mr. Olympia . W tej chwilii na pewno ten pierwszy szyje na miarę i wypada dużo lepiej, niż na wyżej zamieszczonym zdjęciu. Ciężko w internecie odszukać jakieś sensowne zdjęcie (siłą rzeczy dominują te w negliżu) ,dlatego zainteresowanym polecam film Generation Iron. W nim między innymi Phil opowiada o tym ,jak sobie radzi z ubraniami i można podejrzeć jak wyglądał w roku 2012. Po za tym są osoby mające bardzo rozbudowane ciała, bardzo niestandardowe wymiary i wyglądające w garniturach dosyć poprawnie (Dwayne Johnson np.) -
[WARSZAWA], Tadeusz Januszkiewicz – artysta wśród szewców
Shenkt odpowiedział(a) na cez temat w Przewodnik miejski
Troszkę @off topic IMO wszystko, co pokazuje Whitesnake jest obłędne i perfekcyjne. Warto podążać za jego wskazówkami i radami -
Faktycznie, ja mam podobne odczucia odnośnie butów w bergu. Te stojące na widoku są w każdym salonie mocno poturbowane, 'pudełkowe' raczej bez skaz.
-
[WARSZAWA], Tadeusz Januszkiewicz – artysta wśród szewców
Shenkt odpowiedział(a) na cez temat w Przewodnik miejski
Wg mnie najbardziej nie pasuje tu ten kwadratowy nosek. Do tego cholewka mogłaby być delikatnie wyższa. -
Jeśli możesz dołożyć do yanko, to bierz je bez zastanowienia. Berwicki niestety mają okropnie obszerne i niekształtne kopyta. Kupowałem trzewiki berwicka jako pierwsze klasyczne buty i jako laika buty mnie zachwyciły. Teraz mam kilka par yanko (między innymi te z Twojego linku) i przy nich na berwicki niestety patrze z lekkim niesmakiem i traktuje je jako buty na ekstremalne warunki pogodowe.
-
Tak, zależy mi na czymś niezłym, ale jak na razie nawet budżetówek nie widzę interesujących, Ten z ct jest niestety brązowy. Podkreślam, że zależy mi na bordowym/burgundowym. Jak zwał tak zwał.
-
Panowie ! Pasek - bordowa skórzana plecionka , może też być przeplatana z niebieskim/granatowym materiałem. Nie elastyczny. Coś w ten desń: http://www.poszetka.com/product-pol-2607-przeplatany-30mm-pasek-skorzany.html http://eu.suitsupply.com/en/belts/light-brown-belt/A15137.html?cgid=Belts
-
@Edit rezerwacja poszła na pw.
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Polska wersja sklepu internetowego chyba jednak się wkrótce pojawi [emoji41]
-
Żeby nie było multikont robionych na 'potrzeby' konkursu [emoji41]
- 73 odpowiedzi
-
- loake
- buty loake
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
