Skocz do zawartości

bulyt50

Użytkownik
  • Postów

    401
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bulyt50

  1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Aligatorowate
  2. @dziko,bardzo ładne buty.
  3. Panowie,do czego można założyć takie buty?Do garnituru się nadają?
  4. Ja z mojego doświadczenia mogę potwierdzić ten mankament.Mam trzewiki Yanko 14525 kopyto 960.Po zasznurowaniu góra przyszwy całkiem się schodzi.Po dłuższym chodzeniu sama góra zaczyna obcierać nogę.
  5. Ja też nie mogę otworzyć strony Forum,przeglądarka Firefox wyświetla mi że brak certyfikatu bezpieczeństwa.
  6. Skóra przemokła i nabrała wilgoci,poczekaj aż wyschnie i potem nałóż krem. Powinny te przebarwienia ustąpić.
  7. Spróbuj przetrzeć je renowatorem i potem nałożyć krem,wosku nie nakładaj.Powinno być dobrze.
  8. Dziękuję Wam za porady koledzy.Buty są nowe i tylko przymierzane,chyba trzeba szukać kupca na nie.
  9. Panowie,kupiłem okazyjnie buty firmy Dinkelacker na kopycie Luzern. Po założeniu przyszwa wygląda jak na załączonym zdjęciu.Pytanie- czy takie rozwarcie jest akceptowalne,ujdzie to to jakoś?
  10. Dziękuję Ci Filip,znowu dzięki Tobie wzbogaciłem moją skromną wiedzę o butach.
  11. Kajman to też krokodyl.
  12. Piękne i drapieżne jak na krokodyla przystało.
  13. bulyt50

    Zarządzanie

    Pięknie się temat rozwija,tak trzymać.
  14. Mam to samo w moich Yankach.Kiedy Yanki są dłużej na nogach to końcówki cholewki zaczynają boleśnie obcierać łydkę.
  15. Fachowo zrobione,jestem pod wrażeniem.
  16. Nic nie wiem o tej marce,warto licytować? http://allegro.pl/koszula-meska-pierre-balmain-bawelna-x404-roz-43-i6639682248.html
  17. Witaj! Napisz nam coś więcej o tych butach.Czy to skórzane buty?
  18. Dzisiaj kurier dostarczył mi Yanki kupione w promocji,mam to samo ale dam im szansę.
  19. Kup krem Saphir albo Tarrago w kolorze butów,na początek wystarczy.
  20. @Ataman wyszło super moim zdaniem,przyjemnie się patrzy na ten zestaw.
  21. Nieładnie tak bez przywitania.
  22. Grubsze skarpety dadzą radę.Możesz też włożyć dodatkową,grubszą wkładkę.
  23. Kup sobie tańszy ale oryginalny zegarek.Popieram Filipa,tą podróbkę Omegi wrzuć pod walec drogowy.
  24. Piękna kolekcja i wcale nie taka skromna,pozytywnie Ci zazdroszczę.
  25. Dziękuję za poradę.Na swoją obronę dodam że nie jest to garnitur żywcem wzięty z lat 30-tych ubiegłego wieku.Marynarka jednorzędowa, nogawki bez mankietów.Delikatne,jasne prążki,nie pasy.Jest to garnitur Hugo Boss,model Bertolucci Movie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.