Skocz do zawartości

bulyt50

Użytkownik
  • Postów

    401
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bulyt50

  1. Piękny rusek,z tego co widzę to w środku cyka inhouse atomowy.
  2. Normalny wysyp PAMa,piękne są.
  3. Arsen,te Yaśki nie są piękne,one są po prostu przepiękne.
  4. Breslauer,zestaw mi się podoba.Wszystko ładnie dopasowane,dawka kalorii też pod kontrolą.
  5. Marcin,miło popatrzeć na ładne buty.
  6. Spróbuj użyć tylko pomadiera w tym kolorze,powinno być dobrze.
  7. Kolor burgund też nie byłby zły.
  8. bulyt50

    Buty, trochę taniej

    Parmigiano,sprzedający buty "Ortigni" ma w swojej ofercie buty "Keaton". To też jest włoski producent,wiesz coś o tej marce,warto kupić?
  9. Bardzo ładnie Janku,aż miło popatrzeć.
  10. Bardzo udany debiut kolego Naubert,naprawdę super buty.
  11. Witaj na forum,bardzo mocne wejście w ładnych butach.
  12. Witam Cię serdecznie.
  13. Projektant tych butów jest chyba daltonistą.
  14. Piękne buty,pozytywnie Ci zazdroszczę.Niech Ci dobrze się w nich chodzi.
  15. Bardzo ładne buty,mój ulubiony kolor.
  16. bulyt50

    Marka Gordon Bros

    Bastian,te buty nie wyglądają najgorzej.Potraktuj je odpowiednio kremem Saphir i będzie dobrze. Miałem coś podobnego w Loake Pimlico i po Saphirze nabrały życia.
  17. Te Lincolny są piękne,życzę Ci fanie żeby były jak ulał na Twoją stopę.
  18. Przeczytaj FAQ na ich stronie,tam znajdziesz odpowiedź.
  19. Bocian,tak bez przywitania?
  20. No takie chukka też bym polubił,piękne są.
  21. Wygląda na pekari.
  22. Trzeba na początek poczytać na naszym Forum o butach i potem kupować. Za te pieniądze można mieć o wiele lepsze buty od tych koszmarków.
  23. Ten zegarek to Maurice Lacroix Pontos,chyba się nie mylę.
  24. Co to jest za marka butów?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.