Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Jeśli chodzi Ci po głowie Hamilton, to obecnie są duże wyprzedaże w USA. Niektóre modele są w bardzo atrakcyjnych cenach, nawet uwzględniając dodatkowe opłaty. Warto przemyśleć.
  2. Dziś wprowadziłem trochę sportu do FC. Nie wiem czy trzyma się to kupy, ale z jednej strony miałem ochotę na coś sportowego, a z drugiej nie chciałem się z nim rozstać
  3. W takich razie, rękawy idą do skrócenia, a łatki do odprucia Dzięki Panowie za pomoc
  4. Dzięki. Patrzyłem wcześniej na ich ofertę i jeszcze tego nie było. Lub coś przeoczyłem. Niemniej, bardzo fajnie, że się pokazało również coś dla naszych drugich połówek
  5. Dzięki, tak zrobię. Też mi te łatki nie do końca pasują, ale obawiam się, że może zostać jakiś ślad. Chyba, że niepotrzebnie? Czy miałeś na myśli skrócenie o 1,5 cm? Jeśli chodzi o ramiona, to w rzeczywistości nie jest tak źle. Stanąłem jakoś jak sierota do tego zdjęcia
  6. Panowie, potrzebuję porady mądrzejszych ode mnie. Kupiłem marynarkę i zastanawiam się nad jej lepszym dopasowaniem. Myślałem o skróceniu rękawów o jakiś 1 cm. Nie wiem czy słusznie, ponieważ nie chcę znów przesadzić w drugą stronę? Podejrzewam, że rozmiar mniejszy byłby bardziej dopasowany, ale tu również nie chcę przesadzić, ponieważ obecne tendencje do totalnego dopasowania czasem prezentują się groteskowo. Czy w takim razie na moim miejscu wprowadzilibyście więcej modyfikacji i jeśli tak, to jakich? Z góry dziękuję za rady.
  7. Dziś taki przyjemny garniturowiec
  8. Fajny opis tego modelu na ablogtowatch: http://www.ablogtowatch.com/czapek-cie-quai-des-bergues-watch/
  9. Może wybierają się na jakąś amerykańską wersję kicz party? Dajmy mu szansę
  10. Śliczny. Chyba jeden z najładniejszych modeli linii.
  11. Zdecydowanie będzie to błąd. Z opisu wnioskuję, że chodzi o wygląd raczej formalny. A jeśli takowy, sugestia swordfishtrombone jak najbardziej słuszna. Inne odpowiedzi raczej tu nie padną
  12. Acha Ja mam taki widok:
  13. Coś się nie wyświetla
  14. Fantastyczny pasek. Zegarek również. Pięknie się uzupełniają.
  15. Gdy skończysz, skrobniesz czy pozycja warta uwagi? Szukam kolejnej książki do wchłonięcia
  16. Potwierdzam słowa poprzedników. W TK Maxx normalna cena to 200 zł i chyba tyle są warte. Nie jestem pewien czy ponad 300 zł to dobra cena.
  17. Ach, hipnotyzujący urok błękitnych i rozmarzonych oczu
  18. Przepraszam. Faktycznie. W Tesco można znaleźć ładniejsze rzeczy
  19. Marzy mi się MG MGB, ale w tym momencie świnka skarbonka nie pozwala. Na razie bez szału. Do zabawy po mieście Mini Cooper Works, a na wyjazdy z córką Subaru Outback. Pierwszy to fajny gokart, drugi to brzydki i toporny wół, ale z pięknym sercem
  20. Ta koszula ogólnie wydaje się za duża. Ramiona, rękawy itp. Może nie być tak lekko z idealnym jej przerobieniem.
  21. Nie do końca zrozumiałem. Nie wiem czy to przytyk do odbiegania od tematu forum czy coś innego? Generalnie trudniej się coś pisze, niż rozmawia, bo nie widać od razu reakcji drugiej strony i całość może zostać źle odebrana. Staram się dość spokojnie komentować, więc nie robi się miło gdy ktoś od razu zakłada, że piszący to bufon W żadnym miejscu nie napisałem, że coś złego jest w Skodzie. Nawet podałem przykład ich modelu, który uważam za świetny. Nie udaję też kogoś, kim nie jestem i nie piszę, że jestem znawcą motoryzacji. Tak naprawdę, niewiele jest samochodów kosztujących jako nowe mniej niż 200 000 zł, które by mi się podobały. Ale też nie stać mnie na żaden z nich i ostatecznie jeżdżę tym na co mogę sobie pozwolić. Bez szału. Ale z drugiej strony nie wymyślam, że jest to coś wybitnego. Powyżej napisałem dwie rzeczy i nadal tak uważam. Po pierwsze, ciężko się czyta tekst o modelu marki budżetowej w kategoriach szczytów luksusu. Bez żartów. Mr. Vintage akurat ma swoje teksty wyważone i nie wmawia nikomu, że to poziom wykonania limuzyn Bentleya. To nie przytyk w jego kierunku. Choć przyjemniej oglądałoby się współpracę z np. Alfą Romeo. I jeszcze dodatkowo moglibyśmy poczytać o materiałach z serwisu oraz smaczki o wątpliwej jakości wykonania. Ładnej, ale wątpliwej Druga rzecz, o której napisałem dotyczyła współpracy firm motoryzacyjnych z sławami i tworzenie wspólnych projektów. O ile BMW art czy projektanci biorący się za Astona Martina lub choćby jakiegoś fikuśnego Citroena, są ciekawymi pomysłami... o tyle dywaniki Zienia w marce budżetowej i współpraca wypacykowanych i pseudoeleganckich piłkarzy przy projektowaniu kolorystyki wnętrza to już słabe pomysły. Motoryzacja to nie tylko wozidełka. Jest cała masa fantastycznych maszyn z historią, piękną linią i męskim charakterem. Czemu miałoby się to tracić i rozwadniać? Wiadomo. To lepsze pod kątem inwestycyjnym. Ale czy fajne? Moim zdaniem nie. To wszystko, tak jak napisałem też wcześniej, moim zdaniem. Sam na codzień wolę chodzić, jeździć na rowerze, a pod domem mieć takie coś na co mnie stać. Tanie, starsze, ale ładne i dające frajdę. Bez udawania.
  22. Nic złego nie ma w Skodzie. Ale nie ma też nic fajnego. Dobry samochód dla przedstawiciela handlowego i menedżera. Niestety (albo stety) bez wyrazu. Ale jak się ogląda i czyta te sponsorowane artykuły, można by pomysleć, ze to opisy Rolls Royce'a Chłopcy udający facetów, faceci zakładający bluzy z kapturem pod marynarkę, mężczyźni w krawatach "śledziach", korzystający na siłowni tylko ze sprzętów aerobowych itp. Facet, który chce uchodzić za dandysa, a w rzeczywistości jest po prostu łajzą Szkodzi motoryzacji, bo to dziedzina gdzie powinno być konkretnie, bez udawania i męsko. Przykładem takiej Skody jest Octavia Scout, genialny samochód. A tworzenie wspólnych projektów z wątpliwymi pod kątem męskości tworami jest słabym pomysłem. To oczywiście tylko moje zdanie i zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy się z tym będzie zgadzał. Ale gdyby wszyscy myśleli tak samo, nie byłoby o czym dyskutować i Świat byłby nudny
  23. Nie jestem do końca przekonany czy chciałbym codziennie widzieć napis Ossoliński gdzieś w samochodzie. Może jestem konserwatystą, ale jakoś motoryzacja chyba niewiele powinna mieć wspólnego z rozwodnioną męskością. Źle się to ogląda i czyta. Panowie... naprawdę? Skoda? Taniej się nie dało?
  24. Coś zniknęło lub jest problem z linkiem
  25. Masakra. No po prostu masakra. Odpowiednik nowoczesnej klasyki obuwniczej z Tesco. Blee
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.