Skocz do zawartości

zimmermann

Sympatycy
  • Postów

    366
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez zimmermann

  1. Może kogoś zainteresuje - Happy Hours do końca dnia na stronie wolczanka.pl, można kupić Lamberty za 89,99 zł.
  2. Potwierdzam, mam von floerke, ale w maliny udało mi się kupić za 29 zł. Regularna cena to chyba 129 złotych, moim zdaniem warto kupić za <50 zł jak mówi @Krzysiek_W. Na moje oko mają też ręcznie obrabiany rulonik. edit: literówka
  3. Ja też dziś otrzymałem list Urzędu Celnego, żądają przesłania dokumentów. Napisali, że paczka nadeszła z Holandii (wg trackingu paczka była tam przejazdem). Wysłałem dokumenty mailem i czekam na rozwój sytuacji.
  4. Święta prawda! Czytając stare wątki można trafić na naprawdę sprzeczne opinie co do rzeczy, które wymieniłeś w stosunku do teraźniejszości. Myślę że to pozwala nabrać dystansu co do niektórych "dogmatów klasycznej mody męskiej", które teraz są na topie. Co do Pitti, szczególnie spodobała mi się stylizacja Pana w brązowych spodniach, choć moim zdaniem lepiej pasowałaby szara marynarka flanelowa lub z grubej wełny (autorem zdjęć jest Małgorzata Adamska).
  5. Rakieta kupiona na forumowym bazarku. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  6. Dzisiaj Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  7. Ad 1. Ja nie mam wrażenia "papieru" w koszulach non iron z CT. Nie czuję różnicy w komforcie termicznym (w porównaniu z innymi koszulami "nie non iron", z CT mam tylko non iron), za to bardzo łatwo się prasują, wystarczy przejechać żelazkiem. Oczywiście pewnie wiele zależy od osoby noszącej. Ad 2. Noszę rozmiar 41, a z CT pasuje mi 16, czyli wg. przelicznika ok. 40.5 cm. Na Twoim miejscu zamówiłbym 16 i wyprał kilka razy (może się lekko skurczyć). Lepiej mieć trochę luzu, niż się nie zapiąć. Ad 3. Zamawiałem najwięcej 3 sztuki naraz i płaciłem ok. 40 zł za przesyłkę, więc cena chyba się nie zmienia. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  8. @mayor gdzie kupowałeś te produkty? W internecie, czy gdzieś stacjonarnie? Możesz podać źródło? Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  9. To prawda, ciężko znaleźć. Ja czasem widuję, ale w znacznej części są z poliestru, więc wykończenie też pewnie jest niskiej jakości. To może mieć wpływ na Twój projekt, jeśli będziesz się takimi inspirować. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  10. Może kup knit w SH i na jego podstawie uszyj nowy? Tzn. rozpruj, zobacz gdzie są szycia, skopiuj wymiary i proporcje itp. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  11. [quote post="271803" timestamp="1515660512" name="Zajac Poziomka" userid="5706" (...) niespecjalnie wierzę w blogerskie prawdy objawione w rodzaju "tylko 4 in hand", "brązowe buty" itd. Dobrze to ująłeś, myślę podobnie i mam czarne brogsy w planach zakupowych Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  12. Co to za buty? Zauważyłem, że czarne brogsy nie cieszą się popularnością na forum, a te są bardzo ładne. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  13. @gajdowskip Uśmiałem się! Nic lepiej nie mogło potwierdzić mich słów
  14. Ja czytałem kiedyś że powinno się unikać ściągaczy i gumek w strojach do spania, bo utrudniają przepływ krwi czy coś w ten deseń.
  15. Penny loafers to buty do mniej formalnych zestawów (np. chinosy, letnie garnitury - a i tutaj bardziej mi pasują brązowe) i imo nie będzie to dobrze wyglądało. Studniówka to jednak bal i myślę, że czarne oksfordy sprawdzą się najlepiej. Wiadomo że każdy chce się wyróżnić ale również można to osiągnąć klasyką.
  16. Panowie, czy do zestawu koordynowanego lub zestawu chinosy + granatowa/brązowa marynarka będzie odpowiednia koszula z mankietami na spinki typu "supełki" (skoordynowane kolorystycznie np z krawatem lub poszetką), czy jednak tego typu koszula jest zbyt formalna?
  17. Wiadomo że najlepiej dołożyć Ale dzięki za trop z Łuczem, bo jak teraz myślę to faktycznie większość modeli Henry London które mi się podobają mają indeksy podobne do zegarków radzieckich, szczególnie kojarzy mi się z niektórymi Poljotami które widziałem gdzieś na olx lub na forum kmziz. Nie wiedziałem że trzeba zwracać uwagę czy jest "malowanką", rozumiem że na bazarku zegarkiclub.pl nie będzie takich rzeczy? Od jakiegoś czasu właśnie tam przeglądam stare zegarki. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  18. Zastanawiam się nad zakupem kwarcowego zegarka Henry London, podoba mi się ich design. Na Zalando są teraz za mniej niż 250 zł, i jestem ciekawy czy warto biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość, czy jednak to marka w stylu DW i szkoda pieniędzy.
  19. Pierwszy mój post w CMDNS
  20. Skoro jeden Rusek pojawił się w temacie: Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  21. Skoro jeden Rusek pojawił się w temacie: Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  22. Właśnie naszła mnie podobna refleksja, że może to inwencja twórcza agencji reklamowej a samo Lancerto o tym nie wie - z drugiej strony myślę że osoby @LANCERTO w takiej sytuacji najpierw powinni to sprawdzić w agencji, a później pisać deklaracje jak wyżej. Dla mnie z deklaracji: jasno wynika, że ani oni sami, ani agencje z których usług korzystają (jeżeli korzystają) nie stosują marketingu szeptanego, co stoi w sprzeczności z rzeczywistością. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  23. Od razu widać na wpisach tutaj, na wyżej wymienionym blogu i na screenach które​ przesłał[mention=39]eye_lip[/mention] że to marketing szeptany, w dodatku kiepski. Jestem ciekawy czy przyznacie się do kłamstwa. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  24. Może agencji reklamowej zmienił się zleceniodawca (z GC na Lancerto), a nick pozostał Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  25. zimmermann

    Pollacki

    Zastanawiam się jak taki wysoko niesiony czubek buta wpływa na komfort chodzenia? W niektórych modelach (np. w tym https://pollacki.com/pl/portfolios/wysokie-woskowane-z-zamkiem/) czubek wygląda na jakieś 6-7 cm nad ziemią, jak układa się stopa w tak uformowanym kopycie? Wygina się do góry, czy "dociska" buta do podłoża?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.