-
Postów
366 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez zimmermann
-
To prawda. Ja jednak obstaje przy pin collar, nawet na ślubie.
-
Pin collar i tab collar dają ten sam efekt?Nie sądzę. Pin collar ładnie wypycha węzeł krawata, do tego sam „pin” jest ozdobą. Moim zdaniem biała koszula pin collar jak najbardziej nadaje się na ślub.
-
Biały nalot na cholewę robi się od kontaktu cholewki z solą (z śniegiem z solą). Zelówka imo nie ma na to żadnego wpływu.
-
[Polska] internetowe sklepy z butami
zimmermann odpowiedział(a) na lubo69 temat w Przewodnik miejski
Wrzuć zdjęcie oksfordów i opisz co używasz żeby uzyskać połysk. Może to nadmiar kosmetyków, chociaż ja obstawiam wątpliwej jakości skórę. Co do szorstkiego wnętrza to nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Generalnie, polecam poczytam wątek dedykowany Partenope. Buty tej marki wielokrotnie przewijały się na forum jako niegodne polecenia i nie warte swojej ceny. Partenope nie szyje swoich butów jak Nord, nie są producentem. Marki które wymieniłeś tj. Berwick, Loake, Crownhill będą na pewno nieporównywalnie lepszym. W wątku dedykowanym spójrz na zdjecia trzewików, które ostatnio wrzucił jeden z kolegów, zwróć uwagę na łamanie się skóry i krzywy medalion. Radzę je odesłać, póki jeszcze możesz. -
Ja przeważnie wkładam 5-10 minut po zdjęciu i nie zauważyłem negatywnych konsekwencji. Gdzieś czytałem, ze dobrze wkładać właśnie wtedy gdy skóra jest nagrzana, bo jest wtedy bardziej plastyczna i zagięcia łatwiej się prostują. Chyba szewc24 o tym pisał, ale nie dam sobie ręki uciąć.
-
Monk Shoes forever and ever- wszystko o Monk Shoes
zimmermann odpowiedział(a) na Wostok temat w Buty
Dobrze, ze w wreszcie się do nich przekonałeś [emoji1] -
.
-
Zapytaj tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/forum/45-zegarki-rosyjskie-i-radzieckie/
-
Pasek przy kamizelce odpada, to błąd i wyglada źle. Możesz sam wszyć guziki na szelki i nie odpruwać szlufek - moim zdaniem to o wiele lepsze rozwiązanie niż pasek i kamizelka.
-
Tarrago Shoe Stretcher (https://multirenowacja.pl/shoe-stretch-100ml-rozciagacz-do-obuwia-spray.html) lub inny „rozciągacz” do skóry, ewentualnie wizyta u szewca.
-
Wszystko jest napisane powyżej, poczytaj ten temat.
-
Jaki dziś masz zegarek na ręku
zimmermann odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
-
Jasne, pełna zgoda. Tylko w TJMaxx, czy zauważyłeś też to w polskich TKMaxxach?
-
To przecież nie oznacza, że muszą być tej samej jakości?
-
Tez imo są lepsze niż Wrangler.
-
Zaczekaj trochę z kremem, świeżo natłuszczona skóra gorzej wchłania kosmetyki. Proponuje je odstawić na 24-48 godzin i dopiero wtedy spróbować.
-
Nie.
-
Moim zdaniem nic złego się nie dzieje, język w moich Grensonach wyglada podobnie. Może niech wypowie się ktoś z większym doświadczeniem w temacie trzewików ja nosze je dopiero 1 sezon.
-
Abstrahując od tego co mówisz o skórach, możesz pokazać jak Twoje buty wyglądają po pół roku? Moim zdaniem buty Akardo nie są warte polecenia, bo są zwyczajnie brzydkie, a skóra sprawia wrażenie papierowej nawet na zdjęciach (gorszej od Wojasa, Kazara, Ryłko). No i ten ich marketing o „ręcznie robionych butach przez szewców z Wadowic”. Jestem ciekawy jak wyglądają po pół roku, bo moim zdaniem lepszym wyborem są nawet marki własne zalando, które można dostać za 150-250 zł.
