Skocz do zawartości

Stormont

Użytkownik
  • Postów

    888
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Stormont

  1. Stormont

    TK Maxx

    Z czarnym jest ideologicznie albo i patriotycznie w innych częściach regionu. Nic tylko brać.
  2. Stormont

    Dysputy ekonomiczne

    Przepraszam, o jakim Karoniu mowa?
  3. Stormont

    Koszule MTM TassoTasso

    xd
  4. Najważniejsze, żebyś to Ty był zadowolony!
  5. Tak, to trochę jak sportowe akcenty na karoserii w samochodzie, który pomyślany był jako miejski i ma silnik o skromnej mocy.
  6. Stormont

    Humor

    Tak, ale (pop-)geopolityka w wydaniu p. JB jest bardzo w tym bagienku unurzana.
  7. Moim zdaniem powinny były się skończyć, ale gdy powoli zaczęliśmy się z nimi żegnać, to w ten czy inny sposób zaczęły wracać. Może mam pecha, sam raczej nie wywołuję problemów, ale ostatnio co krok to rozczarowanie. W pralni skończyło się protestem i mi to uprali za free, ale wątpię, żeby oddali za koszulę, którą by trwale zniszczyli. Z pralniami w ogóle należy uważać, bo jak źle trafisz, to koszula wróci w najlepszym razie niedoprasowana albo z żółtym kołnierzykiem. Podobnie wątpię, żeby szewc, który wyciął taki numer, wziął to na siebie po zwróceniu uwagi. Buty są bezpowrotnie zniszczone.
  8. A szewc na to, że sam pan sobie porysował, nic nie podpiszę. I co teraz? Mi ostatnio pani w pralni podając koszulę, upuściła ją w upaćkaną podłogę i udawała, że nic się nie stało. Najwyżej pan przetrze szmatką.
  9. Mając to na względzie, to pewnie powiedział: "sto złotych".
  10. Tak, najprostszy przykład: szerokość krawatów. W Mad Men fajnie to pokazali.
  11. Tak, plus wszystko zależy od tego, jak lubi się nosić koszulę. Zgadzam się, że trochę tu za krótko.
  12. Chciałeś powiedzieć, że dziury w tych berwickach zostały zrobione intencjonalnie czy o co chodzi?
  13. Zaraz, chwila. Te dziury w butach może i są małe i nie widać ich z wysokości, z jakiej zazwyczaj oglądamy buty na nogach, ale to są wciąż dziury w nowych butach za prawie tysiąc złotych. Gdyby zrobiły się po roku czy dwóch chodzenia i facet chciał z tego powodu je wyrzucić, to pewnie byłby to dobry powód do kąśliwych uwag albo i żartów. Ale to są nowe buty kupione w sieci, które można zwrócić bez podawania przyczyny i żmudnych negocjacji ze sklepem. Nie widzę powodu, dla którego ktokolwiek miałby płacić za dziurawe buty, skoro takich nie chciał kupić. Zwrócić i koniec tematu, o czym tu rozprawiać.
  14. Przy rozpędzającej się inflacji Przy rozpędzającej się inflacji, być może już niedługo nazwiesz.
  15. Oryginalny gloverall jest trochę taki pelerynkowaty, więc brak podszewki rekompensuje krój. Jest to mój płaszcz codzienny, z racji wykonywanego zawodu nie razi, kiedy wrzucam go nawet na garnitur. Natomiast uczciwie przyznam, że kiedy temperatury zbliżają się do zera, jest w nim zimno, a na prawdziwy mróz on się nie nadaje. Nigdy nie zapiąłem go na te śmieszne sznureczki, zawsze korzystam z tego magicznego guzika w połowie płaszcza.
  16. Dla mnie to właśnie brzmi bardzo bezosobowo, jakby to nie do Was ta reklamacja miała być składana i jakby nie przez Was była rozpatrywana. Być może źle odczytuję intencje. Stwierdzenie, że tu buty łamią się asymetrycznie nie do końca oddaje stan rzeczy, bo jeden but nie złamał się prawie wcale, a drugi bardzo widocznie. Nie umiem i nie chcę się natomiast ustosunkować do meritum, bo widziałem dwa zdjęcia nie swoich butów i nie znam się na tyle, by ocenić, co jest przyczyną tej różnicy w złamaniu. Rozumiem, że ten przypadek może być trudny. Obserwuję natomiast obsługę klienta, bo zostawiając pieniądze tu i ówdzie oczekuję, że za pieniądze ktoś pomoże mi wyglądać i czuć się lepiej. Ja co do zasady nie reklamuję ani nie wymieniam towarów, bo nie mam na to czasu i siły. Wychodzę z założenia, że zagłosuję w przyszłości portfelem. Muszę być bardzo poirytowany albo musi mi zależeć, aby pomimo braku czasu dochodzić swojej racji. Akurat raz miało to miejsce w Waszym przypadku. Nie dotyczyło butów (do jakichś past czy kremów wziąłem spray do butów, który nie działał i uznałem, że skoro kupuję produkt dużo droższy niż zwykły scholl, to nie wyrzucę od razu do kosza) i zostało uwzględnione.
  17. Aha. To niezależnie od przyczyny i odbioru stanu tych butów, trochę nie rozumiem tego zdystansowanego tonu komentarzy Saphir.pl, jakbyś to w fabryce yanko miał je reklamować.
  18. A gdzie te buty były kupowane? Nie u Saphir.pl?
  19. Żeby było cieplej pewnie. Podkoszulek nie powinien wychodzić, wystawać itd. Teraz pod wpływem nowego bonda pewnie będzie szał na henleye.
  20. Niestety dowiedziałem się, że pralnia, którą miałem w bloku zwija się. (Zapowiadane?) podwyżki ceny prądu okazały się podobno zabójcze. Była to pralnia średnia, ale nosiłem tam z wygody wszystko. Nie mam w okolicy żadnej pralni, a nie będę jeździł raz w tygodniu z worem prania/wieszakami przystanek metrem, bo to jakieś szaleństwo. Czy ktoś z Was korzystał z tych pralni na telefon?
  21. Stormont

    Ernestson bespoke

    Bardzo fajne.
  22. Robią. Edit: tzn. odnawiają. Więc patynują pewnie też.
  23. Od początku brzmiało ciekawie, ale miałem-mam tyle obowiązków, a one wiążą się z czytaniem, że potrzeby czytelnicze zaspokajałem czym innym. Ja już robię zapasy na tegoroczną wiosnę i lato (pracuję więcej jesienią i zimą), choć czuję, że wiele czasu dla siebie nie będę miał. Ale kupować można Tylko w tym tygodniu kupiłem chore ilości książek, w tym coś zupełnie dla frajdy: Strażników i 4-tomowy prequel do Strażników (komiksy). Nie jestem znawcą komiksów (próbował kilku na poważnie i podobał mi się tylko Maus), ale to jest podobno klasyka i serial też im wyszedł świetnie, więc zerknę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.