Jump to content

Przestroga przed butami Loake


TomaszKrakow
 Share

Recommended Posts

Czesc, chcialbym wszystkich przestrzec przed butami marki Loake.

Kupiłem buty Loake 1880 Sedbergh Dark Brown Grain za prawie 1500 zł. W lewym bucie po 2 tygodniach zaczęła się odklejać wkładka. Buty były używane z firmowymi prawidłami, przechowywane w normalnych warunkach wilgotności (nie suszone pod kaloryferem etc). Krakowski sklep Loake uwzględnił tę wadę i szewc podkleił tę wkładkę na moją prośbę - sprzedawca stwierdził, że taki sposób rozwiązania problemu jest OK. Po czym po kolejnych 2 tygodniach… zaczęła się ona ponownie odklejać. 

Jestem bardzo rozczarowany katastrofalnie niską jakością butów. Rozlatują się dosłownie od momentu zakupu. Człowiek wydaje 1500 zł, tylko po to żeby chodzić w te i we wte do sklepu, żeby mu je naprawili. 

Prosba zwrotu pieniedzy zostala skwitowana slowami, cytuje:

“moze pan zlozyc reklamacje u nas, ta reklamacja bedzie rozpatrzona przez warszawe, natomiast ona bedzie z pewnoscia odrzucona… nie ukrywam…”

Takze jak chcecie wydac 1500 zl na buty, w ktorych nie da sie chodzic bo coraz bardziej sie ciagle w nich odkleja wkladka, a na prosbe o reklamacje sprzedawca (Konrad z Krakowa) Wam mowi, ze zlozyc mozecie ale i tak to nic nie da… to kupcie sobie buty Loake. 

Link to comment
Share on other sites

@TomaszKrakow

"... rozczarowany katastrofalnie niską jakością butów..." - a czy jeszcze coś złego dzieje się z tymi butami czy tylko ta wkładka spowodowała katastrofę? Złóż reklamację, wg moich doświadczeń z różnymi markami, ponowne przyklejenie całej wkładki będzie bardziej skuteczne niż tylko miejscowe podklejenie. Ale do katastrofy to jeszcze naprawdę daleko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.