Jump to content

Spodnie garniturowe a umięśnione nogi


Adam2m
 Share

Recommended Posts

Od dłuższego czasu próbuję znaleźć rozwiązanie mojego "problemu", tj. umiarkowanie umięśnionych nóg, do których nie mogę dobrać spodni garniturowych. W ostatnich latach rozmiarówka spodni chyba mocno się zmniejszyła, bo przed moim wyjazdem zagranicę nie miałem takich kłopotów. Noszę rozmiar ok. 194/108/96 i mam umiarkowanie atletyczną sylwetkę (raczej bieganie niż przysiady ze sztangą). Próbowałem już naszych rodzimych marek oraz SS, ale nawet w regularnych sylwetkach są na mnie odrobinę za ciasne (sprawa nie dotyczy marynarek). Zakładam, że urządzalaby mnie szerokość nogawki rzędu 21-22 cm. 

Dodam, że chodzi o garnitury na codzień, więc nie chciałbym inwestować dużych kwot np. w bespoke, choć zdaję e sobie sprawę, że może to być moja ostatnia deska ratunku... 

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie. 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli  jest możliwość kupna większego rozmiaru spodni niż marynarki, to wystarczy zwęzić spodnie w pasie. Mam ten sam problem przez dwubój i crossfit. Jeżeli kupuję spodnie to zdecydowanie większe, krawcowa zwęża spodnie w pasie i robi zaszewkę.

Link to comment
Share on other sites

Charles Tyrwhitt oferuje garnitury z możliwością wybrania innego rozmiaru marynarki i spodni. Ich krój classic fit w spodniach wydaje się oferować dużo miejsca na nogi, patrząc po tabeli rozmiarowej i porównując do posiadanych przeze mnie spodni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.