Jump to content

Blaszki - szewc


JoannaK.
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, potrzebuje namiary na szewca w Warszawie, który profesjonalnie zabezpieczy blaszką przednią część podeszwy moich butów. Byłam u polecanego  Pana na ul.Ogrodowej, ale zaproponował mi wkręcenie blaszki na podeszwę, a nie o to mi chodzi. Mam taką blaszkę na moich Meerminach (robiłam to poza Warszawą) i nie jest ona wyłącznie wkręcona ale dopasowana do podeszwy, na tym samym poziomie. Okiem laika, tak jakby cześć podeszwy została wycięta i na to miejsce wkręcona blaszka. I o taki efekt mi chodzi. Bardzo proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

@JoannaK.

Obydwa sposoby montowania żabek (blaszek) są poprawne, a czasem grubość ('cienkość') podeszwy zwyczajnie nie pozwala na zlicowanie/wpasowanie żabki w podeszwę.

Ja już kilkakrotnie polecałem szewców z Gocławia (Raf-mar; mają dwa punkty - ja wolę ten przy u. Umińskiego).

Jeśli wytłumaczysz o co Ci dokładnie chodzi i nie będzie przeciwwskazań technicznych, to powinni poradzić sobie z takim zleceniem.

Link to comment
Share on other sites

Skoro mają tam tylu klientów, to chyba ta kryptoreklama im niepotrzebna. Lokalizacja koszmarna, sam zakład wydawał się ok - zobaczymy, jak coś u nich zrobię.
Nigdy u nich nie robiłem nic, ale u szewca który naprawia mi buty gdy coś poważnego im dolega zawsze czekam po kilka miesięcy, bo jest zawalony robotą. Poziom usługi jest zawsze znakomity. Pomyślałem, że na zasadzie analogii w tym zakładzie, o którym pisze koleżanka jest podobnie. Bez podwójnego dna, tak jak pisałem.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.