Skocz do zawartości

Parasol bespoke - Pasotti Ombrelli


Velahrn

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Servetch napisał:

Gratuluję zakupu! Mam parasol od CT, który jest wystarczająco dobry, nie potrafię uzasadnić zmiany, ale rozwiązanie solid stick bardzo mi się podoba.

Jak dobrałeś długość, w podobny sposób jak kijków trekkingowych?

Kwestia uzasadnienia zakupu jest raczej indywidualna. Nie od dziś wiadomo, że można do pracy jeździć autobusem komunikacji miejskiej, Fiatem500, Fordem Mondeo, Mercedesem S klasy lub być wożonym Bentleyem przez prywatnego szofera. Podobnie jest z parasolami jak i całą resztą przedmiotów w naszym życiu, przynajmniej moim zdaniem :).

Jeśli chodzi o sam parasol i długość kijka, to nie wiem czy tutaj jest pole do negocjacji z producentem bo nie pytałem, kolega życzył sobie zmianę koloru czaszy parasola na czarną bo oryginalny projekt zawiera inną. Z tym jak widać nie było żadnego problemu 😁. Na koniec pozwolę sobie na nieco prywaty i dodam, że tego typu zamówienia realizuję zwykle dla moich stałych klientów a parasole nie stanowią części mojej stałej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Servetch napisał:

Gratuluję zakupu! Mam parasol od CT, który jest wystarczająco dobry, nie potrafię uzasadnić zmiany, ale rozwiązanie solid stick bardzo mi się podoba.

Jak dobrałeś długość, w podobny sposób jak kijków trekkingowych?

Cześć.

Nie ma szczerze pojęcia, jak dobrać prawidłową długość parasola :), zdałem się więc na producenta (poza tym mam bardzo standardowy wzrost, czyli 180 cm). Z pewnością jednak nie jest to jak w kijkach trekkingowych, gdyż te są dużo dłuższe. No i kijkami się odpychasz przy chodzeniu (mowię tu o nordic walking), podczas gdy laską/parasolem podpierasz. 

umbrella-TGJ.00-900x600-c-center.jpg

Tu dżntelmen podpierający się parasolem

x1c7j4O2I00091T4T62075G3B3g0c9Z1.JPGA

A tu sportowiec z prawidłową długością kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.