Jump to content

Löf & Tung


De Lasalle
 Share

Recommended Posts

Jakość jest bardzo dobra, zdążyłem je dobrze rozchodzić i chętnie po nie sięgam. Skóra jest bez zarzutu, nie widzę, by odstawała od tych stosowanych przez AS czy C&J. Co ważne, jest miękka, buty nie wymagały łamania, czego nie można zawsze powiedzieć chociażby o wyrobach Yanko. Jedna uwaga - są obszerne w podbiciu, co mnie akurat cieszy. Podoba mi się także to, że nie poszli na łatwiznę, rzemyk to plecionka, co nie jest standardem u konkurencji - vide C&J Cavendish. 

Producenta widziałbym na poziomie ww. angielskich odpowiedników. Za cenę przekraczającą nieznacznie Yanko to dobry wybór i lepsze buty.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
14 godzin temu, Pawcio napisał:

@De Lasalle jak oceniasz? Mam kilka upatrzonych butów od nich i zastanawiam się czy warto kupić. 

Mam jedynie dwie pary loafersów, obie pokazane w tym wątku. Pierwsze z nich to najwygodniejsze but GYW jakie mam, a chodzę dużo. Ładnie się starzeją, wnętrze się nie zdziera, choć są domyślnymi butami do założenia nawet do sklepu. Drugie maja pierwsze wyjście dopiero przed sobą, ale wyglądają pięknie. Wykonanie jest bez zastrzeżeń, a sama konstrukcja buta, jak sprawdziłem, bardzo miękka (mam w zwyczaju przed pierwszym wyjściem w każdej nowej parze ugniatać sztywną kulę pięty, żeby ją zmiękczyć, nie lubię się męczyć).

Muszę powiedzieć, że nieoczekiwanie i wbrew sobie kupiłem wyścigówki w stylu C&J Merton, choć zawsze wolałem bardziej stateczne kopyta, ale się polubiliśmy. Polecam, ja już pozostanę raczej przy C&J i L&T, innych producentów sobie daruję.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.