Skocz do zawartości

[WARSZAWA] Asystent bespoke


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o podobnym ogłoszeniu od dłuższego czasu, bo w sumie robię to dla znajomych spoza forum i tak. Po temacie o budżetowych krawach widzę, że jest zapotrzebowanie.

Panowie- oferuję pomoc przy pierwszym, drugim zamówieniu bespoke. Przy trzecim pomoc już nie będzie potrzebna.

Jak wiadomo proces ten wymag świadomego klienta. Wiedza, którą można znaleźć w internecie jest ważna, ale nie zastąpi ona doświaczenia wynikającego z własnych zamówień. Jak może się skończyć pierwsze zamówienie bespoke, zwłąszcza u krawców budżetowych mieliśmy tu szansę nie raz obserwować.

Jestem w stanie, w miarę posiadanego czasu, asystować przy zamówieniu. Pomóc usalić szczegóły zamówienia z krawcem, doradzić wybór materiału, detale, styl, oraz pojawić się na przymiarkach.

W zamian za to nie oczekuję żadnej zapłaty, jednak będzie mi miło, jesli osoby którym pomogę, zgodzą się na sesję zdjęciowa dla mojego bloga. Nie jest to jednak warunek.

Najchętniej bedę asystował u kraców, których znam czyli u Zaremby (który jednak ma pewną rękę), Kamińskiego i w Gest Modzie.

U innych także, jednak z poprawką, że nie znam krawca, jego przyzwyczajeń i stylu. Na to zdecydowałbym się TYLKO pod warunkiem, że uzyskam zgodę od osoby zamawiającej na opisanie doświadczenia na moim blogu w Mapie Stylowej Warszawy.

Zachęcam również innych członków forum aby pomagali kolegom przy zamówieniach u krawców których znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to dobry pomysł. U mnie przy okazji zakupu tkanin zdążają się pytania gdzie mam uszyć i kogo polecam. Tak naprawdę to pytanie jest bardzo trudne i zależy od zasobu portfela, naszych wymagań i umiejętności krawca. Miałem sposobność poznać większość krawców nie tylko w Warszawie, ale także w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Tarnowie, Radomiu i Trójmieście. Służę radami i mogę w miarę możliwości asystować przy zamówieniu. Strefa budżetowa jest mi także dobrze znana, więc proszę pytać na pm. Spotkanie poza Warszawą jest także możliwe, bo czasem bywam w tych miastach i może wepnę to jakoś w terminarz spotkań i wyjazdów.

Najtrudniejsze jest pierwsze zamówienie. Człowiek idzie wręcz przytłoczony informacjami i przestraszony. Asysta, któregoś z bardziej doświadczonych forumowiczów jest na tym etapie niezwykle pomocna. Trzeba także pamiętać, że krawcy to też ludzie i niekoniecznie będą zadowoleni jak nieznajomi przyjdą z listą wytycznych i będą się mądrzyć. Zawód stylista raczej nie cieszy się wzięciem u krawców, a już na pewno nie u tych z tańszej półki. Dobrze wiemy, że z niektórymi krawcami nie tak łatwo łamie się lody. To tak w ramach ostrzeżenia i wylania wiadra zimnej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

Juz jakis czas temu chcialem zaproponowac taka forme pomocy dla poczatkujacych ale zdecydowanie lepiej ze propozycja wyszla " z gory". Ja bede mial duzy problem z pierwszym zamowieniem ( mysle ze za ok miesiac - jeszcze troche kasy musze uzbierac ) bo nie dosc ze jestem napompowany tym co sie naczytalem ( ale nie umiem tego poskladac za dobrze) to jeszcze jestem dosc nietypowo zbudowany i to co mi sie podoba na zdjeciach obawiam sie, nie moze dobrze wygladac na mnie. Kazdy sam siebie troche inaczej widzi. Wiec balem sie tego ze po prostu wyjdzie cos strasznego tym bardziej ze zalezy mi na pewnej nowoczesnosci i swobodzie ( nie potrzebuje garnituru do pracy wiec wlasciwie jestem ograniczony tylko swoja wyobraznia i gustem) a w tym temacie nie mam zaufania do krawcow starszej daty jesli chodzi o doradztwo. Naprawde wydaje mi sie ze dla bardziej doswiadczonych moze byc to bardzo przyjemne doswiadczenie. po pierwsze wprowadzanie i zarazanie nowych do swojej pasji a po drugie tez zbieranie doswiadczen. ( nie wspominam juz nawet o korzysciach integracyjnych) I nie chodzi tu o siedzenie krawcowi nad glowa ale o wspolprace wszyystkich stron. Krawiec tez ma w tym interes bo przeciez ktos mu w pewnym sensie przyprowadza klienta - z tego tutulu moze wynikac beda dla asystenta np jakies rabaty u krawca na jego wlasne zamowienia.

Krotko mowiac kazda strona moze zyskiwac przy takich akcjach

bardzo sie ciesze i na pewno bede chcial skorzystac z takiej pomocy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

Juz jakis czas temu chcialem zaproponowac taka forme pomocy dla poczatkujacych ale zdecydowanie lepiej ze propozycja wyszla " z gory". Ja bede mial duzy problem z pierwszym zamowieniem ( mysle ze za ok miesiac - jeszcze troche kasy musze uzbierac ) bo nie dosc ze jestem napompowany tym co sie naczytalem ( ale nie umiem tego poskladac za dobrze) to jeszcze jestem dosc nietypowo zbudowany i to co mi sie podoba na zdjeciach obawiam sie, nie moze dobrze wygladac na mnie. Kazdy sam siebie troche inaczej widzi. Wiec balem sie tego ze po prostu wyjdzie cos strasznego tym bardziej ze zalezy mi na pewnej nowoczesnosci i swobodzie ( nie potrzebuje garnituru do pracy wiec wlasciwie jestem ograniczony tylko swoja wyobraznia i gustem) a w tym temacie nie mam zaufania do krawcow starszej daty jesli chodzi o doradztwo. Naprawde wydaje mi sie ze dla bardziej doswiadczonych moze byc to bardzo przyjemne doswiadczenie. po pierwsze wprowadzanie i zarazanie nowych do swojej pasji a po drugie tez zbieranie doswiadczen. ( nie wspominam juz nawet o korzysciach integracyjnych) I nie chodzi tu o siedzenie krawcowi nad glowa ale o wspolprace wszyystkich stron. Krawiec tez ma w tym interes bo przeciez ktos mu w pewnym sensie przyprowadza klienta - z tego tutulu moze wynikac beda dla asystenta np jakies rabaty u krawca na jego wlasne zamowienia.

Krotko mowiac kazda strona moze zyskiwac przy takich akcjach

bardzo sie ciesze i na pewno bede chcial skorzystac z takiej pomocy

pozdrawiam

Woyakko, chętnie Ci pomogę, w zamian za to poproszę o to byś mi i innym chętnym członkom forum zrobił małe szkolenie na temat pokera :) Myślę, że takie spotkanie przy winie i pokerze może być fajną imprezą. Będziemy grać na guziki od Zakiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woyakko, chętnie Ci pomogę, w zamian za to poproszę o to byś mi i innym chętnym członkom forum zrobił małe szkolenie na temat pokera :) Myślę, że takie spotkanie przy winie i pokerze może być fajną imprezą. Będziemy grać na guziki od Zakiego!

:)

bardzo chetnie

juz jakis czas temu o czyms takim myslalem bo wiem ze kilka osob na forum jest zainteresowane tematem. ( i wiem ze jest nawet jeden pros ale nie z Warszawy) Miejsca sa, sprzet tez wiec byc moze spotkanie forumowe o tematyce poker to dobry pomysl.

W przyszlym tygodniu obmysle co i jak i jakas propozycje przedstawie w nowym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

mcviper nie pytal o Studio Szarmant tylko o info z 1 posta, ktore swego czasu bylo za free, potem polecono mu SS, a on odpowiedzial ze niestety SS nie jest za darmo, ot cala logika wypowiedzi. Nikt nie oczekuje aby SS swiadczylo uslugi za free, po prostu nie o to pytal uzytkownik.

dokładanie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.