Jump to content

Nietypowe "rysy" (niedopolerowanie?) na Geoxach?


malwes
 Share

Recommended Posts

Drodzy Panowie! Szczególnie Ci związani z branżą obuwniczą (m.in. @saphir.pl, @szewc24.pl, @szewc_31, @szewc)

Na nowo kupionych butach Geox respira (świeżaki z TKMaxx), na jednym z butów, zobaczyłam wieczorem pod światło coś wyglądającego jak mikrokreseczki ale nie są to typowe zarysowania, ani mocne odgniecenia. To wygląda trochę jakby faktura skóry w tych miejscach biegła w odwrotnym kierunku). To trochę wygląda jakby ślady przy polerowaniu skóry? To nie jest mocno widoczne - trzeba pod odpowiednim kątem poświecić, żeby zobaczyć. Poświeciłam mocniej i próbowałam to sfotografować. Może ktoś z Was wie, co to jest i czy w związku z tym reklamować buty (oddać w ramach rękojmi do TKMaxx lub napisać w sprawie gwarancji do Geoxa?) - nie były przecenione w ramach żadnej wady, było kilka par ale tylko te jedne w tym rozmiarze, w pudełku. Wyjątkowo dobrze leżą na M., wygodnie mu, cena była dobra i trochę byłoby szkoda oddawać. Chyba, że to wada, która będzie się kończyć dalszym postępowaniem problemu i nie ma co...

 

IMG_1293.jpg

IMG_1294.jpg

IMG_1295.jpg

IMG_1296.jpg

Link to comment
Share on other sites

Drodzy - może ktoś z panów zajmujących się branżą obuwniczą mógłby zerknąć i doradzić co to może być? Mocno to nie przeszkadza - natomiast dopytuję dlatego, że może to jest jakaś wada skóry, której nie umiem rozpoznać i może to trzeba reklamować?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie chce sie wymądrzać ale na moje oko to tylko estetyczny mankament i jeśli widać to dopiero przy bardzo wnikliwym wpatrywaniu sie z bliska i przy odpowiednim oświetleniu a cena byla atrakcyjna to nie ma sensu zwracać tylko porządnie wypastować i nosić. To nie jest najbardziej ekskluzywny producent wiec takie niuanse, szczególnie w tkmaxx mogą sie zdarzyć. Taki urok zakupów w tym sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.