Skocz do zawartości

[WARSZAWA] Pierwszy bespoke


MWojtylak

Rekomendowane odpowiedzi

Purim sameach,
Udało mi się za grosze kupić 1,4 m. lnu z domieszką jedwabiu i chciałbym uszyć sobie z tego kawałka spodnie. Problem polega na tym, że Zaremba jest poza moim budżetem i chciałbym znaleźć coś tańszego, najlepiej w Warszawie.Nie orientuję się w cennikach Bespoke więc nie będę tutaj rzucał kwoty w jakiej chcę się zmieścić. Byłbym bardzo wdzięczny za polecenie kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Chciałbym uszyć swoje pierwsze spodnie, nie mam materiału. Do tej pory mam dobre doświadczenia z koszulami Mercer/Buczyński, ale za spodnie z materiałem chcą tam chyba minimum 1300zł. Z tego co przeglądam forum - da się znacznie taniej. 

Niestety lektura forum wskazuje, że z wyżej polecanych krawców pierwsza dwójka już nie szyje, a pan Kazimierz nie żyje. Czy możecie polecić inne pracownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie szyłem u Neski, dwie pary, koło skrzyżowania Korotyńskiego i Grójeckiej. Jestem bardzo zadowolony, chociaż jest dość ciężki w kontakcie. Liczy poniżej 400zł, ale dokładniej to już kwestia tego, jak polubi klienta i czy jest to stały klient. Leżą cudownie i wykończone są przyzwoicie, na moje jeszcze niewprawne oko brakuje tylko lamówek, zamiast obrębienia brzegów szwem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za igłę, przy czym jak się szyje z materiałów, którymi dysponuje, to nie liczy sobie, o ile dobrze wiem. Przy czym nie ręczę, bo o ile odbrze wiem ma głównie (albo tylko) tkaniny bardizej garniturowe, wełny, a ja szyłem jedne lniane i drugie drelichowe, więc i tak przynosiłem własne. Warto przy baridzje niestandardowych detalach przynieść zdjęcie, i podkreślać, czego się chce, bo przy pierwszym zamówieniu diwe rzeczy zrobił nie tak jak chciałem (chociaż wyszło na dobre, z perspektywy czasu), plus nie do końca zrozumiał, o co chodzi w ,,fishtailu" z tyłu i mi tylko podniósł je z tyłu, ale przy drugim, zwłaszcza że po pierwszym podkreśliłem mu, co było nie tak, wszystko wyszło już świetnie, poza malutkim nieporozumieniem przy bilonóce. Generalnie warto się z nim najpierw obyć, żeby uniknąć nieporozumień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.