Jump to content

spinki do mankietów


iza
 Share

Recommended Posts

konstrukcyjnie tak ale wyglądem raczej nie ;) Mama mi ostatnio z szafy wyciągnęła damskie spinki i rzeczywiście mężczyzna by ich raczej nie ubrał ;) No chyba, że dla kobiet współcześnie nie produkują, ale coś mi się wierzyć nie chce skoro istnieją koszule damskie na spinki ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Tak, w Vistuli/Wólczance są typowo damskie delikatne spinki  - kosztują około 99zł. Choć też dużo z nich jest takich "infantylnych" (żabki, biedronki, motylki). Klasykę damską w niewielkim wyborze pani miała schowaną w szufladzie (CH Bemowo).

Ja natomiast swoje kupowałam głównie w Apart. Tam nie ma podziału na damskie czy męskie, natomiast formy, materiały, wielkości są tak różne, że można znaleźć wiele subtelnych i powiedziałabym, że typowo kobiecych wzorów. Ja skorzystałam z jakichś promocji i swoje kupiłam w cenie ok 60% niższej niż regularna (byłą ponad 100zł).

Natomiast kilka dni temu byłam w Łomiankach w CH (tym z Auchan) - i tam na korytarzu, w stronę H&M/Reserved była wyspa z preparatami do pielęgnacji obuwia (w tym Saphir :)) ale też szaliki, zestawy krawatów i poszetek oraz typowe spinki damskie także. I metalowe i srebrne i "supełkowe materiałowe". Duży wybór choć dużo było fajnych, odjechanych  - ale nie takich typowo eleganckich. Ja osobiście nic nie kupiłam choć z racji zawodu poczułam mięte do malutkich w formie analogowych klisz fotograficznych :) Supełkowe materiałowe były za ok 40zł co ogólnie wydało mi się wysoką ceną za taki materiał i trwałość biorąc pod uwagę fakt, że swoje kupiłam za ok 60zł (srebrne) w wyprzedażach różnorakich w sklepach jubilerskich. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.